Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Arkadaşlar merhaba;
Prp yaptırmayı bende düşünüyorum..Prp işlemi için önemli olan makinelerdr.En iyi kaliteli makine kimsedeyse ona yaptırmak daha anlamlı.Çünkü tormbitselerimizi ayrıştıracak makinenin de kaliteli olması gerekiyor.Ve elde eldilen kanın rahime en uygun yerlerine enjekte edilmesi gerekiyor.Evet Bülent Hoca'dan sonra herkes prp yapmaya başladı.Acaba yapan diğer hastanelerde gerekli eğitimi aldılarmı.Karar vermek çok zor.Maliyetler arasındaki fark bayağı var.Nasıl çıkılacak bu işin içinden gerçekten bende bilemiyorum.
Ya işte çık işin içinden şimdi :KK64::KK34:

İnşallah güzel haberler veririsin bize :emir_bebek:
Bülent Bey bende de ağır basıyor sanırım oraya gelicem. Adetin kaçıncı günü yapıyorlar işlemi ?
Doğal gebelik gibi büyük mucizeler beklemiyorum ama tedavilerden sağlıklı çocuğum olsun oda yeter :anne:
Hepimiz icin guzel haberler insallah.benimki adetin 10.gunune denk geldi.genelde adetiniz bitince 5 gun icinde yapiyorlar.mucize Allahtan belli olmaz:)

kızlar bahçeci ile tekrar görüştüm bu prp işini fşyatı bana çok cazip geldi çünkü 1500 tl olması. uygulanan yöntemin acıbademden hiçbir farkı yokmuş zaten oranın lab. tartışmaya gerek yok onlar sadece uygulnan hastalarda elde edilen başarılı bir sonuç olmadığı ve kesin başarı sağlayan bir yöntem olmadığı için maliyetine yapıyoruz üstüne kar koymuyoruz o yüzden fiyatımız uygun deidler

kızlar bahçeci ile tekrar görüştüm bu prp işini fşyatı bana çok cazip geldi çünkü 1500 tl olması. uygulanan yöntemin acıbademden hiçbir farkı yokmuş zaten oranın lab. tartışmaya gerek yok onlar sadece uygulnan hastalarda elde edilen başarılı bir sonuç olmadığı ve kesin başarı sağlayan bir yöntem olmadığı için maliyetine yapıyoruz üstüne kar koymuyoruz o yüzden fiyatımız uygun deidler
Siz yaptırdınız mı?

1500 tl?!! Baya uygun.kendi adima prp yi yaptirmamis olsaydim bahceciye gozum kapali guvenip giderdim.basari orani az belki ama nasreddin hoca fikrasi gibi ya tutarsa:)

• Beğen
Reactions: ozr
canım ben düşünüyorum yaptırmayı henüz başlamadım ama remzi beyden randevu aldık eşimle bu hafta kongredeymiş önümüzdeki hafta bir görüşme yapcaz bakalım o ne diyecek sonrasında olursa bahçeciyle devam ederim çünkü maddiyat açısından benim için uygun fiyatlı olması da önemli

canım ben düşünüyorum yaptırmayı henüz başlamadım ama remzi beyden randevu aldık eşimle bu hafta kongredeymiş önümüzdeki hafta bir görüşme yapcaz bakalım o ne diyecek sonrasında olursa bahçeciyle devam ederim çünkü maddiyat açısından benim için uygun fiyatlı olması da önemli
Haklısınız fiyat çok farklı bahçeci bana da güven veriyor açıkcası

slm arkadaşlar iyisiniz inşallah prp sonrası ikinci adetimle bugün dr gittim bir değişiklik yok her zamanki gibi iki yumurta var büyür mü büyürse toplanır mı döllenir mi 5.güne gider mi genetikten güzel sonuç gelir mi çok zorlu bir süreç kolay değil allahıma şükürler olsun bir kızım var o benim mucizem isterim ki hepimiz güzel sonuçlar elde edelim mutlu olalım emeklerimiz boşa gitmesin duanızı esirgemeyin dualarım sizlerle

slm arkadaşlar iyisiniz inşallah prp sonrası ikinci adetimle bugün dr gittim bir değişiklik yok her zamanki gibi iki yumurta var büyür mü büyürse toplanır mı döllenir mi 5.güne gider mi genetikten güzel sonuç gelir mi çok zorlu bir süreç kolay değil allahıma şükürler olsun bir kızım var o benim mucizem isterim ki hepimiz güzel sonuçlar elde edelim mutlu olalım emeklerimiz boşa gitmesin duanızı esirgemeyin dualarım sizlerle
Mrb umarım sayı değişmese bile kaliteye etki etmiştir hangi merkezde yaptırdınız acaba bide yaşınız kaçtı mahsuru yoksa

Merhaba kızlar,prp yi Türkiyeye tanıtan Bülent hoca, uygulayanda Yiğit hoca.Bahçeci prp ye karşi çikiyordu ama şimdi yapiyo.Acaba bunu ilk tecrüve edenlerdemi yaptırmak lazım kafam çok karışti.Fiyat farkıda az değil biri 5000 digeri 15000.Siz ne diyosunuz yardimm

• Beğen
Reactions: ozr
Hangi merkezi yapıyor acaba Ankara mı İstanbul mu

Nerde yaptirmisiniz acaba?prp sonrasi dogal yolla deneyin diyorlar.

X