Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Bana Bülent Tıraş daaha mantıklı gelmeye başladı
Nedeni şu: Bahçecinin prp yaptıran hastası yok denecek kadar az. iki üç kişi yazmış. Semra Kahraman etkisi olduğunu düşünmüyorum demiş diye yazıyor yorumlarda.
Ama Bülent Tıraş'ın hastaları yazan yazana. spontane hamile olan 1 yumurtası varken 5 olan vs.
Bu işlemi en çok uygulayan Bülent T, Prp de en tecrübeli olan Bülent T, başarı elde eden Bülent T.
ben çok fazla olumsuz tedavi gördüm artık olumsuz bir sonuca daha takatim kalmadı....
Bu saatten sonra başkasına yaptırsam ve olumsuz olsa hiih Bülen bey e yaptırmadım bak olumsuz oldu diycem
O yüzden şartlarımı baya zorlayıp ona yaptırmaya karar verdim. Ama sonuçları biraz daha takip edip Haziran gibi yaptıracağım.
Rabbim bu maddi manevi gösterdiğimiz çabayı boşa çıkarmasın. Tüm savaşçı anne adaylarının kucaklarını doldursun

Diger merkezleri biomiyorum ama bulent hocada prp sonrasi 7 spontan gebelik olmus,4 tanesi devam ediyormus.ben nisan sonu 2.regl de kontrole gidecegim.prp oncesi 2 folikul gorulmustu. Bakalim nisan sonu belli olacak,mutlaka sizinle paylasirim.benden once prp yaptirip 2.regl kontrollerini olan arkadaslar varsa bizimle son durumunuzu paylasirmisinjz?

Cevabınız için çook teşekkür ederim.İnanin öyle kararsız ve endişeliyimki.Aslında bende aynı düşucedeyim ama yinede bir fikir almak istiyorsunuz.Bende Haziran gibi istiyorum ama yaş 42 sanki her geçen gün kayıp gibide geliyo.Herşeyin hayırlısı olucaksa eninde sonunda olur diyorum.Hepimiz için herşey güzel olur inşallah.Gelişmeleri burdan palylaşalım lütfen

Evet arkadaşlar lütfen paylaşın sizlerden olumlu haber bekliyoruz yaptırmak için

Rica ederim canım hepimiz ikilemdeyiz ve endişeliyiz şuan
İnşallah gerçekten olumlu sonuçlar olur bi çare olur bizlere.
O zaman kimse parasına bakmadan yaptıracaktır eminim.
Yeterki umut taciri olmasın bu yöntem

yaşım 39 dr um bülent tıraş benim 9.kromozomla ilgili problemim olduğu için tüp bebek deniyoruz kızım doğal yolla oldu öncesinde iki sonrasında üç düşüğüm var havuz yöntemiyle denedik 6 yumurta toplama işlemi sonucunda 8 yumurtam oldu 3 tanesi 5.güne gitti genetik araştırmadan olumsuz sonuç geldi prp yaptırdık sayı değişmedi kaliteyi etkiledimi yaşsyıp göreceğiz

Merhaba fiyat ne kadardı.Ve kaç seans yaptırdınız.birde dr un soyadı nedir acaba.Sevgiler
Berna atay.kendisi hem akupunktur hem ozon terapi yapiyor.akupuntur seans 250 tl benim gittigin donemde.guncel fiyatlari bilmiyorum. Ben 7-8 seans gittim.hoca illa gel demedi o kadar fazla Berna hocanin kendisi cok tatli.cok moral veren bir kadin bunu kafadan atman gerek ,atinca olacak dedi.

Arkadaşlar Prp çok araştırdım sadece Bülent Hoca yapıyordu bir de Diyarbakırda bir hoca. Bahçecide çalışan arkadaşım önermedi hatta boşa para harcama falan dedi. Ben sonuçta muvaffak olamadım ama olan çok fazla hasta gördüm klinikte. Ben kesinlikle Bülent hocayı öneriyorum PRP düşünenler için

Reactions: ozr
Prp deneysel bir çalışma ,kanıtlanmış değil .Literatür çok daha fazla çalışmaya ihtiyaç duyuyor etkisinin netleştirilmesi için.Başarı oranı ise düşük % 20-30 larda .Belki bu bile iyimser bir yüzde.
Bülent hoca tıpta devrim niteliğinde uygulama havasında kök hücre de kök hücre demeye başladı TV ekranlarında.Adına prp bile demedi.Oysaki prp yeni bir uygulama da sayılmaz.Sanki kemik iliğinden elde edilen kök hücreymiş gibi algı yanılması yaptı yani.Herkesin Acıbadem demesinin sebebi budur bence.
Üstelik yabancı makalalerde , Prp den düşük maliyetli bir uygulama olarak güvenirliği belirsiz olduğu için son çare olarak doktorların düşünebileceğinden sözediliyor. Buna rağmen 5 bin tl nedir Allah aşkına bunu maliyeti nedir ki ?

Bahçeciyi neden önermiyorsun canım açıklayabilir misin ?
Canım kısaca şöyle diyeyim çalışanları bildiğin tüccar paranın peşinde hoca da ilgisiz ve bana yanlış tedavi uyguladı hemşireler sert ve suratsız daha çok şey yaşadım ve gördüm ama yazsam çok uzun olacak

Peki Prp yaptırdın mı bu merkezde ?
Doktor zeki akkumdu doktor demeye bile dilim varmıyor ama işte :) yol ben prp yaptırmadım tüp bebek yaptırdım daha da adım atmam oraya prp yapan tek yer olsa da gitmem bana yaşattıkları Allah'a havale ettim onu bir kadıncağız aramıştı ben muayenedeyken negatif sonuç almış Süreyya denen bir kadın var orda tacir resmen telefonu getirdi hocaya durumu anlattı doktor gözümün önünde negatif de negatif bana neden veriyorsun telefonu şimdi onunla uğraşamam dedi şok oldum resmen negatif olunca telefonu almıyor pozitif olunca reklam yapıyor ama

Çok teşekkür ederim

Hiç insani değil ve hiç profesyonel de değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…