Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Benim folikülüm büyümedi iğnelere rağmen bende prp işe yaramadı arkadaşlar ben tedaviyi bıraktım 44 yaşındayım 1 yumurta prp den sonra görülmüştü 3.1 ve büyümedi

Evet ya hastaneye giden var mi benim kardesimin rahim filmi randevusu vardi arayim iptal etmisler virusten dolayi benimse prpden donra buyume hormonu ignesi yapildi ve sonrasi 10 gun sonra adet ol gel denildi ama 20 gun oldu adet olamadim aradim anlattim durumu bana hala randevu verecekler virus disinda hastanelere kimseyi almiyorlarmis diye duydum dogru galiba

Prp yaptirali 34 gun oldu ve adet oladim adwt olsaydim ise yaramis olacakti yumurtalar cevap veriyor olacakti gebelikte yok bir ay bosa gitti ikinci ayda bakalim ise yariyacakmi sonucta iki ay etkili

Prp yaptirali 34 gun oldu ve adet oladim adwt olsaydim ise yaramis olacakti yumurtalar cevap veriyor olacakti gebelikte yok bir ay bosa gitti ikinci ayda bakalim ise yariyacakmi sonucta iki ay etkili
Ben bugün gittim adetim prp sonrası 1 hafta geçikti. 18mm yumurtam varmış. Tahlil istedi sonuçlara göre ne yapacağımızı söyleyecek

senin adina sevindim hayirli haber alirsin insallah bu arada yas kac fsh ve amh kac
Teşekkür ederim. 40 yaşındayım. Fsh çok yüksekti 90 lardan 25 e düştü. Bu ay bakmaya gerek yok dedi. Amh 2 sene önce 003 bir daha baktırmadım.hayıt tentürü çok işe yaradı bence. Ardından prp de iyi geldiğini düşünüyorum.

YUmurtam kendiliğinden çatlayacakmış bugün yaptığı tahlillerden bunu söyledi. Bakalım hayırlısı.

Prp yaptirali 40 gun oldu bugun kontrole gittim sonuc sifir yumurta iki hafta sonra gel dedi prp bende ise yaramadi bence iki hafta sonrada ise yaramiyacak hayit otu hapi var onu alsam mi adet olamiyorum gece sabaha kadar sicaktan uzerimi bi acip kapatiyorum uykumu iyi alamiyorum sinirli kalkiyorum aaman

Hayıt tentürü kullanın mutlaka. Ben de çok işe yaradı

Semos457 bende de ayni 3 mm dedi kendi aralarinda sordum yumurta yok denildi iki hafta sonra gel dedi bu sondu zaten kismet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…