Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Fah 16 ama bu değer her ay değişebilir güven olmaz önemli olan amh tedavisi mümkün degil dedi doktor. Yumurtalıklarim da çok küçük

Ne güzel yapmışsınız benim 9 seans olacak bence çok umutluyum ve en önemlisi stres çok yok bi bovermislik var :)) erken menappz için gidiyorum ben ama düzenli adet oluyorum artık elhamdülillah

Ne güzel yapmışsınız benim 9 seans olacak bence çok umutluyum ve en önemlisi stres çok yok bi bovermislik var :)) erken menappz için gidiyorum ben ama düzenli adet oluyorum artık elhamdülillah
Ne guzel fayda etmis demekki masallah, yalniz fiyatlar cok pahali baslayip baslamama konusunda karar veremedim henuz

Konuyu arada girip okuyordum ama buradan bir arkadaşın başkasına ''ne güzel senin yaşın genç'' demesi üzerine kendimi tutamadım ve kısaca anlatmak istedim bende kendi yaşadıklarımı.
Öncelikle 44 yaşındayım. Konuya yazma nedenimde bu, kendimi tutamadım :)
Bir buçuk sene önce tam 43 yaşındayken, altını çizmek istiyorum Fertijin'de tedaviye başlamıştım. Tedaviden önceki hormon değerlerim menopoz sınırındaydı. Fsh 25-30 civarlarında... Ara ara hormonların düştüğü ve ilaç takviyesi yaptıkları zamanlarda en fazla 1 yumurta elde edebiliyorlardı. Ardından yine aynı merkezde Seval Taşdemir ile yumurtalık için PRP tedavisi uygulandı, 6 tane folikülün gelişimini sağladılar ve yumurtalar toplandı o günden sonra kendime kötü günler geride kaldı diyebildim, rahatça uyuyabildim.. Ve bana sımsıkı sarılan minik ellerin tek bildiği, güvendiği, sığındığı annesi olabildim.. Bu yaşta bu duyguyu tadabildim... bU nedenle yazmak istedim, umutsuz olmayın diye. Benim doktorum gerçekten çok özverili, tecrübeliydi sanırım benim ve bebeğimin de şansı bu oldu, iyi ki karşıma çıkmış Seval Hanım, binlerce kez Allah razı olsun diyorum..

Bahsettiginiz kisi benim galiba olumlu dusunmek istiyorum suan benim fsh 44 amh 0.02 yasimda 41 bilmiyorum kafam karisti kismet prp sonrasi adet olamadim Allah yardimcimiz olsun ilaclar filan zor bir tedavi sureci sabir gerekiyor

Merhaba
Olgunsa toplatın demişsiniz toplamadan anlaşılıyor mu olgun olup olmadığı?

Merhaba arkadaşlar benim yarın kontrole gitmem lazım bülent beye prp yaptıralı 2 ay oldu. Korkuyorum hastaneye gitmeye corono virüsünden dolayı. Sizce ne yapmalıyım. Bu da son şansım . 44 yaşındayım

Arkadaşlar hastaneye giden oldumu . Hijyenik olarak yurtdışından hastalarda var hastanede. Özel bir uygulama yapılıyor mu hastanede hijyenik olarak

Ben bugün gittim kontrole arladaşkar 1 folikül görüldü 3 mm prp den sonra 2 ayım iğne verdi yiğit bey inşallah kaliteli olur

12 seans kombine bir protokol uygulanıyor akupunktur koldan ozon ve rahimici ozon veriliyor ...bunu tüp bebeğe hazırlık için yapıyor uyuyan yumurta varsa uyandırmak için ...iki defa prp yapılıyor ortalama 9 bin onlar her seans maliyeti 650 8. Seanstan sonra 950 oluyor farklı işlem yapıldığı için

Evet biraz pahalı ama napiyim çare olacaksa varsın para gitsin ne için çalışıyoruz ki ...bir tüp bebek parası diye düşünüyorum insanlar bu uğurda neler neler harcıyor ..Rabbim nasip etse de.son olsa ...şu mübarek gece yüzü suyu hürmetine size de banana tüm isteyenlere nasip etsin ...

12 seans kombine bir protokol uygulanıyor akupunktur koldan ozon ve rahimici ozon veriliyor ...bunu tüp bebeğe hazırlık için yapıyor uyuyan yumurta varsa uyandırmak için ...iki defa prp yapılıyor ortalama 9 bin onlar her seans maliyeti 650 8. Seanstan sonra 950 oluyor farklı işlem yapıldığı için

Tesekür ederim Insallah Insallah ,
Rabbim Birde Su virus dan kurtarsiniz bizleri Insallah ein kisa zamanda kandiliniz Mubarek olsun dualarimiz kabul olsun Insallah ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…