Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Merhaba bu son süreçten sonra acıbadem Maslak ile görüşen varmı acıbademlerin hepsi ve biçok hastanenin pandemi hastanesi olduğu söyleniyor prp yaptırdım ve haftaya istanbula gitmem gerekiyordu normalde 2. Ay tedaviye başlanmalı ne olacak bilen varmı

Sakin sakin Aret kamar uzaklasin ...Hayal kırıklığı yasamayin. ..Emekleriniz heba olmasın. ..sonuçta benim gibi yazıklar olsun demeyin...Doktor ekranlarda melek gerçekte alakası yok. ..Paranizla rezalet yasamayin...Allah kapısı dan geçmeyi nasip etmesin tekrar...Alır sosyal medyada tüm mahrem bilgilerinizi paylaşir...Mahkemeye dusersiniz ...diyecek tek kelime ....ticarethane...Yazıklar olsun

merhabalar prp yaptıralı 2 ay oldu ve adet göremiyorum olmadığı gibi gece ateş basıyor uyku problemi başladı bende işe yaramadı bugün kontrole gidecektim gidemedim gerçi ne farkeder ki adet olamadım bende işe yaramadı benim durumumda olan var mı doktor en son ne dedi

valla yumurtlama testıne devam:KK43:( 9. gun yumurtladım cokmu erken kızlar ya erken yumurtlama ile hamile kalınmazmı bılgınız varmı... prp yaıyormus gıdecegım doktor ama artık bu ay gectı su corona meselesi bize ettı edecegını tek sermayesı zaman olan bırılerı ıcın bu yapıılırmı corona:KK43:

Merhaba. Geçen ay kontrolümde kendiliğinden büyüyen 1 yumurtam vardı adet oldum dr a gittim çatlamamış fakat solda 15 mm büyüyen yumurta gördü. Dr bu ay da dene dedi. Başına böyle bir şey gelen var mı? Kist varken diğer yumurta bir işe yararmı

Merhaba. Geçen ay kontrolümde kendiliğinden büyüyen 1 yumurtam vardı adet oldum dr a gittim çatlamamış fakat solda 15 mm büyüyen yumurta gördü. Dr bu ay da dene dedi. Başına böyle bir şey gelen var mı? Kist varken diğer yumurta bir işe yararmı
Bende şubatta prp yaptırdım normalde bu adetimde gitmem gerekiyodu doktora ama malum durumlardan ötürü gidemedim.bulunduğum ilde kontrole gittim kistim varmış 1 tane bitanede küçük bi folikül.burdaki doktora kalsa kist olması bile iyi bişeymiş demek ki yumurtalıklarım cevap vermeye başlamış 🤷‍♀️Desolett verdi kist için bidaha ki ay gel dedi

Bende şubatta prp yaptırdım normalde bu adetimde gitmem gerekiyodu doktora ama malum durumlardan ötürü gidemedim.bulunduğum ilde kontrole gittim kistim varmış 1 tane bitanede küçük bi folikül.burdaki doktora kalsa kist olması bile iyi bişeymiş demek ki yumurtalıklarım cevap vermeye başlamış 🤷‍♀️Desolett verdi kist için bidaha ki ay gel dedi
Çok aksi oldu bu salgın. Prp yaptırdım ilk kontrole gidemeden salgın başladı. Süresi 3 aymış prp nin. Hayırlısı artık. Dr bana gerek yok dedi ilaç kullanmana dene bu ay adet olursan gel dedi.

Çok aksi oldu bu salgın. Prp yaptırdım ilk kontrole gidemeden salgın başladı. Süresi 3 aymış prp nin. Hayırlısı artık. Dr bana gerek yok dedi ilaç kullanmana dene bu ay adet olursan gel dedi.
Ben ilk yaptırdığımda 6 ay gibi demişlerdi şimdi 8-9 ay etkisi var diyorlar artık inanmaktan başka şansımız yok.kendi adıma çok bi etkisi olmadı gibi solum hiç gelişmiyodu zaten prp sonrasındada folikül çıkmadı artık bidaha ki ay umarım tedaviye gidebiliriz

Merhaba. Malesef yumurtam kiste dönmüş. ADet olduğumda tekrar gidicem.

Fakat muayene esnasında solda büyüyen bir yumurta daha var dedi kiste dnüşen büyümesini engelleyebilir yinede deneyin dedi.adet olursamda gidicem. Bu salgın olayı olmasaydı toplatma yapacaktık malesef çalışmıyorlar. Uzun bir sürede olmucak gibi görünüyor

Merhaba benimde 18 mm buyumus yumurtam var catlatma ignesi yaptim doktor hergun iliski dedi sizin ne oldu acaba
[/QUOTE
Merhabalar prp den sonra adet olmadığınızı yazmıştınız adet oldunuz mu yumurtanızın olduğunu farkettiniz merak ettim.
bende prp yapmıştım ilaçla adet görüyorum şimdi ilaç almadan bitkisel kullanarak adet olmaya çalışıyorum bakayım adetim gelmez ise ğine ilaç alırım galiba Allah hayırlısı ile hepimize bebek nasip etsin İNŞALLAH mübarek Ramazan’ı Şerif hürmetine

Merhabalar ben 14 subatta prp yaptirdim o gunden beri adet olamadim yumurta da yoktu ama 24 nisanda kontrole gittim 18 mm yumurta buyumus biraz gecte olsa tepki verdi yumurtam catlatma ignesi yaptim ve ucgun hergun sonra ikigunde bir iliski dedi doktor bakalim beklemedeyiz

Gerci hissettim gogsumde agri var ve seffaf akintim oldu catlatma ignesinden sonra kasikta biraz agri var ama akinti gitti bitti gogsum hala agriyor bunlar normal mi ben yorum bekliyorum lutfen

X