Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Öncelikle hepimizin Rabbim yardımcısı olsun Bende ağustos ayında prp yaptırdim.Deneyimlerimi burada paylaşmak istedim çünku yaptırmadan önce ve sonra burada yazılan herşeyi okudum.Şunu anladmki herkes ayrı ayrı şeyler yaşamş.Ben Bülent Tıraş'ta tedavi görüyorum.ilk kontrole gittiğimde hiç yumurtam yoktu.hoca şu durumda tüp tedavisini bile yapamayacagimzi söyledi.Amh zaten 0 larda geziyordu bu belliydi ama doktordan duymak kötüydü.Üstelik daha 26 yaşndaym.He bide 8.5 cmlik kistim vardı.Hoca bana prp önerdi prp ile aynı zamanda kistimide boşaltmamız gerektigini söyledi tabiki kabul ettim.prp oldum kistimde boşaltıldı gayet ağrisiz acısiz bitti.Sonrasnda ikinci adetimde kontrole gittigimde 4 adet yumurta görüldü benim için mucize gibiydi hiç yoktu cunkü.Hemen tüp tedavisine başladk yumurtalardan 2 si büyüdü.Daha dün toplandı ve bugün haber aldmki 2 side döllenmiş eğer sorun çkmaz ve 3. Güne kalrlarsa dondurup bir dahaki ay tekrar tüp tedavisine başlayp havuz yapıcaz.Yani ben prp nin işe yaradıgını yaşayıp görenlerdenim.Prp den çktıgmda doktor sağmdaki kisti boşalttıgını bu yüzden sol tarafima daha çok prp yaptigini söylemisti şu varki 4 yumurtada solumda yani prp nin daha çok yapildigi tarafta oluştu.Sonuc şimdilik bende bu ama dedigim gibi herkeste sonuç değişken olabilir.İnşallah hepimiz güzel sonuclar alirız.Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin çok uzatmışım iyi akşamlar :))

çok sevindim allah tamamına erdirsin.

Canım maliyet nedir

Allahim tamamına erdirsin

Çok sevindim böyle güzel haberler aldıkça umudum daha da artiyor Allah tamamini erdirsin hayirlisiyla evladini kucagina almayi nasip etsin Bende 25 yasindayim prp yapildi bu ay kontrole gidecegim umarim bende de ise yaramistir dua edelim birbirimize

Canım prp yapıldığı ay yumurta büyütme iğneleri kullanılıyor mu. yoksa sonraki ay mi başlanıyor gonal f felan

Amin hepimiz inşallah sağlklı evlatlara kavuşuruz Bu yolda ugraşan herkesin duacısıyım.Inşallah sende de işe yarar güzel sonuçlara ulaşırsin.sen nerde yaptırdn prp ??

Canım prp yapıldığı ay yumurta büyütme iğneleri kullanılıyor mu. yoksa sonraki ay mi başlanıyor gonal f felan

Prp den sonraki 2. Adette tedaviye başlıyorlar durumu uygun görürlerse.yani 2 ay hiçbir işlem olmuyor.Bu süreçte ben bana verilen vitamin takviyelerini kullandım hala da bıraktırmadılar vitaminlere devam ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…