Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Merhaba
Ben gurgan klinikte tedavi goruyorum ve cok memnunum hemsireleri ayri doktorlari ayri guleryuzlu ve ilgililer hic tereddutunuz olmasin. Banada gecen ay prp yapildi ilk adetimi oldum ikinciden sonra kontrole gidecegim inşallah olumlu sonuc alacagim inaniyorum.

Tesekkur ediyorum onumuzdeki hafta randevu alip gidecegim ins bende yaptiracgim prp sizinde ins guzel haberlerinizi aliriz.Gelismelerden haberdar ederseniz sevinirim.

Tercihine güven olmaz ben orda tedavi oldum.2 kimyasal geçirdim ilki kimyasal oldu tek yumurta çıktı.ikincisinde havuz yaptılar.3 hay havuz yapıldı her ayyumurta toplama işleme 8 buçuk para aldılar.bin dondurma dediler ilk ay 2 cıktı ikisini aldık dediler ikinci ay5 cıktı hatta şaşırdı prp mi yaptı dedi doktor sonra ne olduysa ailen tüm yumurtalar gelişmedi niyeysebi üç kaldı bi iki kaldı dediler.ucuncu ay 3 tane aldılar ve bana haber vermeden dondurdugunuz embriyoları actirdik iki iyi 1 orta kaldı dediler bana transfer anında yatağa yatırmışlar öyle söylediler.lipit serum,lenfosit asisi,rahime monosit asisi yaptılar sözde ve sonuç sıfır oraya güven duymuyorum artık kapısından geçmek bile istemiyorum.ben yaşadıklarımı anlattım.siz bilirsiniz.maddi bitirdiler yalan dolanla manevi bunun fiyatı olmaz her gün ağlıyorum.

Merhaba. Prp sonrasi bi degisiklik oldumu.

Tesekkur ediyorum onumuzdeki hafta randevu alip gidecegim ins bende yaptiracgim prp sizinde ins guzel haberlerinizi aliriz.Gelismelerden haberdar ederseniz sevinirim.
Tabiki haberdar ederim insallah sizde
Çok üzüldüm hepimiz bi umut cabaliyoruz iste guvenmekten baska secenegimiz yokki sizin rahatsizliginiz neydi tabiki herkesin yasadigi farkli durumlar farkli benim sorunum erken menopoz hic bi yer tedavi bile onermiyor bana o yuzden prp son sansim iste insallah ise yarar diye dusunuyorum maddi olarak her klinik ayni ne denilebilirki bizde ayni durumdayiz

Bende erken menopoz hastasiyim yasim 25 gecen ay prp yaptirdim bende biseye dikkat etmedim soylemediler oyle bisey ama yuruyus yapiyorum hergun hem saglik hem prp sonrasi etkisi olur belki diye bol su icmeye calisiyorum

Yumurta rezev azligi,endometrium inceliği onu halletim hep nar suyu içtim onlarında verdiği ilaçlar etkili olmusdur sanırım.prolaktin yukseligiyo arada bir bazı adet dönemi bitirdiğimde baktiriyorum.beyin hipofiz bezindenmi diye baktirdim ondanda değil.stresden sanırım bazı dönemler artıyo.gec evlendimyas oldu 43.evleneli bir yıl oldu.6 ay sonra başladım tup bebeğe.tup bebek merkezleri çok iyilerse bizim gibilerini çocuk sahibi etsinler tüpleri kapalı insanı çocuk sahibi etmek başarı değil bence.

Yaşadıklarınıza üzüldüm allah yarımcınız olsun.Benim de yumurta rezevrim az 42 yaşındayım.Daha önce tüp bebek yaptırdım embriyom gelişmedi yumurta kalitelisizliğinden.Gürgan klinikte sadece prp yaptırmayı düşünüyorum.benim doktorum Seyit Temel Ceyhan gatada prof.çok iyi bir doktor para canlısı değil kesinilkle tüp bebeği onda yaptıracaım inş.

Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah. ben çok yoruldum bıraktım artık tup bebek işini.yeterince acı çektim iğneler ilaçlar 6 ayda 20 kilo aldım.tup bebek tedavisi yapanlarin hepsi dolandırıcı hepsi para dusunuyo.benim inancım kalmadı.bizi para gözünde goruyolar

hepipmiz için hayırlı olur inş rabbim hepimizin muradına erdirir inş Allah'tan ümit kesilmez ümidini yitirme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…