Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Arkadaslar bugün prp icin Gürgan klinige gittim.muayne eden doktor sansimin yuzde %10-%15 oldugunu soyledi.Benim tup bebek yaptirdigimda da sansimin %10-%15 olacagi soylemis ve sonuc olumsuzdu.Kafam karisti umudum kırıldı prp de bu kadar yuzdelik basari az bence Carsamba Timur Gürgan Hocaylada gorusup kararimi ona gore verecegim.Gurgan kilinikte prp yaptiran arkadaslar sizde mi bu kadar şans verildi.cevap yazarsaniz sevinirim.

Bende gurgan klinikte yaptirdim prp canim benim normalde hic sansim yoktu zaten o yuzden su kadar sansin var diyen olmadi bana daha onceden orada tedavi gordugum icin bir de bunu denemek istedik zaten duyunca yaptirmayi dusunmustum ben gurgan klinik veya baska yer bi umuttu benim icin %10 - 15 farketmezdi yani %1 de olsa denerdim ben tamamen sahsi dusuncem benim tabi. Sorunun neydi senin benim erken menopoz ve hic yumurtam yok ilacla adet oluyorum

Ben 25 yasindayim bi anda bitti benimde yumurtalarim evlendim hic umut yok dendi bana da hangi doktora gittiysem ama ben cabaliyorum hala bi umut diye iste insallah cabalarimiz bosa gitmez mevlam goruyor nasip etmeyecegi seye ugrastirmaz rabbim tek umudum Allahtan benimde

Canim sen daha gencsin sansin daha cok bakarsin prpb den sonra kendiliginden hamile kalirsin Allah yardimcimiz olsun hepimizn

Canim sen daha gencsin sansin daha cok bakarsin prpb den sonra kendiliginden hamile kalirsin Allah yardimcimiz olsun hepimizn
Yumurtaliklarim gencligime bakmadi valla sansim cok mu az mi bende bilemedim bi yandan sansli bi yandan sanssizim iste Allah yardimcimiz olsun su cuma gunu yuzumuze gulsun mutlu haber almayi nasip etsin

Yumurtaliklarim gencligime bakmadi valla sansim cok mu az mi bende bilemedim bi yandan sansli bi yandan sanssizim iste Allah yardimcimiz olsun su cuma gunu yuzumuze gulsun mutlu haber almayi nasip etsin
amin hepimizin, benim doktorum Yücel Karaman da prp için yaklaşık %10 şans verdi ama %1 bile olsa denemeye değerdi. Bu ay sonu 2.regl limde gideceğim doktora. İnşallah hepimiz güzel haberler alırız.

PRP Yİ YAPTIRIP OLUMLU SONUÇ ALAMAYAN ARKADAŞLAR KÖK HÜCRE TEDAVİSİ İLE İLGİLİ GELİŞMELERDEN HABERDAR OLANINIZ VAR MI

Kök hücre tedavisi menepoza girmiş adetten kesilmiş kişilere etki etmiyormuş kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…