Yumurtaları normelden büyük olup hamile kalan varmı arkadaşlar

esraersoy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2010
4.595
3
Merhaba bayanlar ben bu ay 5.denemde dr gittim ve yumurta takibine başladık regl 8.günü gittimde yumurtam 14.2cm di 14.günü gittim ve sağ 31.2 sol işe 30.5cm çıktı bu şekil olupta aynı ay hamile kalan varmı dr'um normele göre çok fazla seni takibe alalım bir hafta boyu hergün ilişkide bulun haftaya tekrar gel dedi bu şekilde hamile kalan varsa bana yazın lütfen

canım bana doktorum 25mm den sonraki yumurta çatlamaz çatlasada işe yaramaz demişti.o yüzden bence yumurtan çatlamadığı için bidahaki ay iğneyle falan çatlatır herhalde.

canım bana doktorum 25mm den sonraki yumurta çatlamaz çatlasada işe yaramaz demişti.o yüzden bence yumurtan çatlamadığı için bidahaki ay iğneyle falan çatlatır herhalde.

Valla mi ya bakim ışte bu ay başladık olmazsa dr bi danışırim yaparız bende iğne ile olur diye düşünmüştüm

bendede öyle olmuştu hatta yumurta 38 mm falandı bende.ama merak etme çoğu zaman o çatlamayan yumurtalar adetle atılıyo.ama yumurtanın çatlamaması önemli bişey tabi çünkü çatlamadan hamile kalmak mümkün değil o yüzden sen mutlaka bi yumurtlama takibi yaptır ve iğneyle çatlatsın doktor.zaten muhtemelen öyle yapar.hakkında hayırlısı olsun canım.

yok canım ben hiç hamile kalamadım malesef ama benim ozamanlar yumurtalarım hiç çatlamıyordu.yani evlendiğimden beri kendiliğinden çatlama olmuyordu.sonra endometriozis kistinden açık ameliyat oldum.yine olmadı.6 ay öncede pko olduğu söylendi ve laparoskopi oldum.şimdi çok şükür her ay düzenli adet oluyorum düzenli yumurtam çatlıyor.hormonlarımda düzene girdi.yani herşeyim normal haline döneli 5 ay falan oldu.doktorum artık normal yolla hamile kalabilirsin dedi.gerçi hala kalamadım ama bu ay aşılama deniycem.inşallah tutar.

yaaaaaarrrrrrrrrrddddddııııııııııııııııımmmmmmmmmmmm lllüüüütttttffffffffeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnn:2:CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…