Yumurta toplama 23 yumurtam oldu

perahenna

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2021
101
35
33
Ben bir polisliktik hastasıyım ve malum çok yumurta olduğu için benim yumurta toplama işlemim çok zor geçti .
Tam 23 tane yumurtam oldu . İşlem normalde 15 dk sürüyor ayılma vs derken 1 1 buçuk saatte işlem bitiyor ve hayata devam ediliyor. Ancak benim yumurta sayım fazla olduğu için eşimden söylediği 40 dk kalmışım . Aşırı derece de ağrım oldu 1 kg serum ve sonrası cipro serumu takıldı ancak orada da sorun yaşadım . Penisilin grubuna alerjim olduğu için bna çipro taktılar ve kolum anında kızarıp morarmaya başladı ve iğne zehirlenmesi yaşadım meğer ona da alerjim varmış avil iğne yaptılar zaten aşırı ilgi ve panik haldelerdi hemşireler 10 dk bir yanıma gelip kontrol ettiler . 9 da işleme girdim 2 buçukta anca hastaneden çıktık düşünün 3. Grup gelmiş çünkü 5 oda var işlemi olan gidiyor ben halen orda kaldım . Sonrası ciddi ağrım ve şişmem oldu nefes almak esnemek bile bna çok acı verdi bugün 3. Günüm daha yeni yeni yürüyorum benim sürecim böyle geçti . Bugünde aradılar 23 tanenin 20 tanesi döllenmiş bakalım nasıl olucak

Son düzenleme:
Anne olmanın zorluğunu en başından görüyoruz çok şükür ki 20 tane döllenmiş inşallah hayırlısıyla karnında dolar

çok yumurta toplanınca süreç biraz zor geçiyor evet emeklerinin karşılığını alırsın inşallah canım güzel haberleri duyunca çektiklerinin hepsi geçiyor unutuluyor

Amin çok teşekkür ederim allahım isteyen herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…