Yumurta tembelliği!

zeynep_59

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2022
24
17
24
Öncelikle herkese merhaba, hayırlı sabahlar ❤️Yumurta tembelliği için hangi tedavileri gördünüz veyahut evde neler uyguladınız paylaşır mısınız ?

ovitrelle ne ilacı acaba bende 2 yıl önce sadece klomen glifor ve folik asit kullandım hiç bir sonuca varamadım bu ay kist çıktı onun için yasmin felan verdi glifora devam bu ay hormonlara bakıp ona göre birşeyler uygulayacakmış bu arada Allah sağlıkla sıhhatle kavuşmayı nasip etsin ❤️🙏🏻

İyi bir doktor bulup yumurta takibi isteyebilirsin. Ama sana önerim evde kendi kendine kür uygulamaman çünkü herkese yaramayabilir.

Anladım evet haklısın kürleri bıraktım zaten ama merak ediyorum acaba neler yapılıyor diye bakalım bu ay artık bişeyler yapacağız doktorum çok iyi ona inanarak çıkacağız bi yola 🙏🏻

Öncelikle herkese merhaba, hayırlı sabahlar ❤️Yumurta tembelliği için hangi tedavileri gördünüz veyahut evde neler uyguladınız paylaşır mısınız ?
Merhaba benim de yumurta tembelliği var , bu ay nasip olursa aşılama olucak ,ilk seferde tutar inşallah amin 😊 yumurta tembelliği yumurta oluyor ama çatlamıyor

Hayırlı haberlerini alırız inşallah ❤️ bende aynı zamanda pcos var 🥺 Rabbim tez zamanda kucaklarımızı doldursun inşallah ❤️

X