Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

canım pzt giderim artık 14. gün
belkide hiç gitmem zaten adet olursam klomen başlicak
neler olacagı belli yine yumurta yok der daha da moralim bozulur iyisimi böyle kalsın
Ama en azından durumunu bilip ona göre hareket edersin canım ben kaç ay boşa beklediğimi düşünüyorum önceden gitseydim en azından sorun belli olur ona göre çözüme gidilirdi böyle vakit kaybetmiş oldum sonuçta ne demiş dinimizde biz her insanın kaderini çabasına bağlı kıldık diye biz elimizden geleni yapalım gerisi Rabbimin takdiri

Ama en azından durumunu bilip ona göre hareket edersin canım ben kaç ay boşa beklediğimi düşünüyorum önceden gitseydim en azından sorun belli olur ona göre çözüme gidilirdi böyle vakit kaybetmiş oldum sonuçta ne demiş dinimizde biz her insanın kaderini çabasına bağlı kıldık diye biz elimizden geleni yapalım gerisi Rabbimin takdiri

haklısın kuzum olmazsa 15. gün giderim zaten o zamana herşey belli olur yumurta yoksa o saatten sonra oluşmaz zaten boşuna beklemem bari

evet canım gecen ay bir defa baktı sadece klomen kullanmıştım ondada
şimdi ilk kez erken gittim tam bir takip oldu
Bakalım canım inşallah büyür p.tesi haberlerini bekliyorum bende salı gidecem inşallah ne zamandır istiyorsun çocuk

geçen yazdan beri canım iki düşük var benim
4 aydır da tutmuyo
Düşük olmasının sebebi neymiş canım en azından çok şükür hamile kalabilmişsin o konu da sıkıntın Yok demek ki bende 6 aydır falan deniyoruz olmadı hiç nasip değil demek ki hep bişeyler çıktı bende pco varmış ama

Düşük olmasının sebebi neymiş canım en azından çok şükür hamile kalabilmişsin o konu da sıkıntın Yok demek ki bende 6 aydır falan deniyoruz olmadı hiç nasip değil demek ki hep bişeyler çıktı bende pco varmış ama

canım sebebini bulamadı dr sanırım psikolojik
ikinci düşükte zaten kesin bu kezde gidicek diye diye düştü :KK43:
zaten anksiyete tedavisi görüyordum
yarın sabah gidicem dr a canım içim rahat etmedi baksın son kez yumoşlar varmı

canım sebebini bulamadı dr sanırım psikolojik
ikinci düşükte zaten kesin bu kezde gidicek diye diye düştü :KK43:
zaten anksiyete tedavisi görüyordum
yarın sabah gidicem dr a canım içim rahat etmedi baksın son kez yumoşlar varmı
İnşallah bi daha ki sefere sağlıklı bi şekilde hamilelik geçirirsin canım git tabi güzel haberlerle gelirsin inşallah

X