Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

geçen ay klomen kullandıgım halde tek yumurtam vardı canım ama fazla büyümüştü
11. gün 24mm di o gün iğne oldum
normalde zaten tek yumurta olur
henüz çatlamamış bence de bugünleri degerlendir her an çatlayabilir
canım sana karından ilk baktıgında yumurta kaç mm di?

ilk 7. gun bakti kac oldugunu soylemedi 1 yumurta olusmaya basliyo demisti canim. sonra 10. gun bakti 10 mm dedi, 14. gunde 13 mm olmustu. bakalim yarin yeniden gidicem

ilk 7. gun bakti kac oldugunu soylemedi 1 yumurta olusmaya basliyo demisti canim. sonra 10. gun bakti 10 mm dedi, 14. gunde 13 mm olmustu. bakalim yarin yeniden gidicem

bende 10. gün karından göremedi
belkide yumurtam olmicak

bende 10. gün karından göremedi
belkide yumurtam olmicak
canim cok bilmiyorum ama bence bozma moralini olmayacak olsaydi doktor bu ay olusmaz gelecek ay gel derdi. illlaki olusma ihtimali varki yeniden çağırmış. hic bozma moralini. bu ayda klome kullandin mi. bem aslinda klomen kullanmak istedim ama doktorum kabul etmedi. yumurta rezervim azda benim. 1.5 senedir istiyoruz bakalim yeni yeni basliyorum tedavilere. sen nezamandir istiyosun senin var mi bir sıkıntın ? umut oluruz insallah birbirimize de burdan hamile haberimizi vermekte nasip olur belki..

amin canım
bu ay klomen kullanmadım
iki düşüğüm var onun üzerine 4. deneme olmadı hala
inşallah bu ay bebişlerimiz gelir canım

bence iyi kuzum bugün benim 10. günüm karından yumurta göremedi 14. gün bakalım dedi alattan istemedim
Canım gittim bugün 11 ve 12 mm olmuş dedi ama ben hayıt suyu içiyorum sana da tavsiye ederim yumurtaları büyütüyor benim onun sayesinde büyüyo doktorda ne kullandın bu ay dedi ama söylemedim onu kullandığımı ilaç olarak ta inofolic combi kullanıyorum gerçi ilacı kullanmam daha 3 gün falan oldu başlayalı Salı tekrar gel dedi gidecem bakalım 17 mm olması lazımmış bakalım Rabbim inşallah hepimize nasip eder hayırlı sağlıklı evlatlar

Salam kızlar. Mende bu ay yumurta gelisimi ucun voyage hapi kullaniramş doktorum adetin 2ci gununden icmemi istedi 60 gün. dun doktora gittim falekulum 16mm olmusdu adetimin 15ci gunu. bu gun yine cagirdi 18 olursa 1 gun sonra iyne vuracakmisş ecofaz iynesi. ve iyneden 4 saat sonra iliski. bu iyne kullanan varmi? benim yoldasimda sperm ireli haraketli zayif 9ş inşallah bu ay tutar

merhaba kizlar bugun 17. gunumdu yumurtam 19 mm olmus. doktor ovitrelle catlama ignesi verdi. bugun vurulucam 1 hafta boyuncada gun asiri iliski dedi. birde ilk kez duyduğum crione jel verdi. buda dollenme icin rahimi hazir hale getirip tutunmayi guclendiriyomus. bende son durumlar boyle. Rabbim insallah nasip eder de gelir bebislerimiz

bana da gera adamed jeli yazdi iyneden sonra. amin insallah

canım ben de gittim yumurta göremedi
adetlerin düzenli muhtemelen 15-16. günlerde yumurtlarsın dedi ama moralim bozuldu

adetlerin düzenli muhtemelen 15-16. günlerde yumurtlarsın dedi ama moralim bozuldu
ama yumurta yoksa nasil olcak ki. benim bildigim adetten sonra olusmaya basliyo 14 15 gunler catliyo catlamazsada kist olup adetle atiliyo. gerci doktorun oyle dediyse vardir bi bildigi canim.

ama yumurta yoksa nasil olcak ki. benim bildigim adetten sonra olusmaya basliyo 14 15 gunler catliyo catlamazsada kist olup adetle atiliyo. gerci doktorun oyle dediyse vardir bi bildigi canim.

ben de anlamadım canım ya
dedim ki o zaman ben yumurtlamıyorum 11. günden sonra hangi ara büyüyecek
yumurtlamasan düzenli adet olmazsın dedi
belki birdenmi büyüyo nedir anlamadım ya da erken çatladı kısmet

Bozma moralini canım inşallah görür o günlerde benim de fazlasıyla düzensiz bi adetim vardı bakalım inşallah çok bekletmeden nasip eder Rabbim ne zaman gideceksin peki doktora

Bozma moralini canım inşallah görür o günlerde benim de fazlasıyla düzensiz bi adetim vardı bakalım inşallah çok bekletmeden nasip eder Rabbim ne zaman gideceksin peki doktora

canım pzt giderim artık 14. gün
belkide hiç gitmem zaten adet olursam klomen başlicak
neler olacagı belli yine yumurta yok der daha da moralim bozulur iyisimi böyle kalsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…