Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

25-26 günde bir adet oluyorum 12. Gün sökmesi 1 gün desek 11. Gün şaştım kaldım klomen falan mı verir acaba incir kürü mü yapsam aklım karman çorman oldu. Can'ım
Bence klomen verir önümüzdeki ayı değerlendirirsin eğer salı günü daha da büyümemişse..

Bence klomen verir önümüzdeki ayı değerlendirirsin eğer salı günü daha da büyümemişse..
Bıse sormak ıstıyorum .. bı seneye yakın cocuk ıcın ugrasıyorum fsh:6ya dusurduk .. bu ay yumurta takıbı verdı dr ama benım adetın 2.gunu cagırdı.. bugun yanı.. baktı yumurtam sagda 16mm.. ama daha adetım sımdı bakıyorum formalra herkesın adet bıttıkten sonra bu mm de falan.. taaa bana 13aralıgı verdı tekrar gıtcem, hergun bı mm buyuse 23 falan oluyo ya catlasada adetım..ozamn kalıtesız mı olmus oldu .. bı de tek yımurtam olması normalmı reglıyken yada reglıyken yumurta olması normalmı cok sordum Ama ılk yumurta takıbım cok heycanlıyım ılacda vermedı..

Bıse sormak ıstıyorum .. bı seneye yakın cocuk ıcın ugrasıyorum Tahlıller falan ıyı..bu ay yumurta takıbı verdı dr ama benım adetın 2.gunu cagırdı.. bugun yanı.. baktı yumurtam sagda 16mm.. ama daha adetım sımdı bakıyorum formalra herkesın adet bıttıkten sonra bu mm de falan.. taaa bana 13aralıgı verdı tekrar gıtcem, hergun bı mm buyuse 23 falan oluyo ya catlarsa adetımde..ozamn kalıtesız mı olmus oldu .. bı de tek yumurtam olması normalmı reglıyken yada reglıyken yumurta olması normalmı cok sordum Ama ılk yumurta takıbım cok heycanlıyım ılacda vermedı..

Regl.ken yumurta olması normal mi o kadar bilmiyorum canım..keşke dr.una sorsaydın..ama regl olunca yumurta atılıyo diye bilyorum ben ve regl bittikten sonra yeni yumurta oluşuyo..şuan yumurta olmasına anlam veremedim ama 13aralıkta verdiği randevu bu yumurta üzerinden takip yapılacağını göstermiyo..adetin bitince yeni yumurta oluşması gerekiyo diye biliyorum tabi dr.daha iyi bilir..hayırlısı hakkında

Dimi ya, bende cıktıktan sonra aklıma geldı .. drdaykrn sadece normalmı hersey dedım normal dedı.. 13aralıkta bellı olucak hersey ozamn.. bu kafama takılanlarıda sorarım.. hayırlıs gercekten cnm saolasın

Kizlar yardim ederseniz sevinirim. Bugun reglimin 13.gunu ve kasik agrisindan doktora gittim 2 tane kocaman yumurta olusmus doktor bugun yarin catlar dedi. Normalde Polikistik overim ama etkilemiyormus beni. Reglim 30 gunde bir duzenli. Ilaci 1 yil sonra biraktigim ay gebe kaldim tabi kaybettik. Simdi kurtajdan cikali 3 ay oldu artik hazirim. Ama o iki yumurtami gorunce heveslendim. Ikiside dollerse ikiz mi oluyor ya o aklima takildi. Ultrason goruntusunu yukledim bakin bakalim gebe kalirmiyim

Eklentiler

• IMG-20161212-WA0020.jpeg
    55,2 KB · Görüntüleme: 143
Hayırlı akşamlar arkadaşlar.
Yumurta takibi yaptırıyorum ben de.
Yarın tekrar ultrasona giricem
Bugun kahverengi leke akıntım vardı neden acaba Yaa. Bilginiz var mı acil cevap lütfen. 3 Aralık'ta adete girmiştim.

Canim yumurta doneminde ara ara gelebiliyor lekelenmeler. Muhtemelen de yumurtluyosun. Bende de pembe geldi doktor hormon degisikliginden dedi yumurtlamamda. Bi bak bakalim kac mmde yumurtan. Cok buyuyunce de oluyo. Bazen de kistten dolayi lekelenme oluyor

Canım benim Cuma günü baktı doktor 13,5 mm olmuş dedi. Pazartesi gel dedi doktor yarın bakacak yani. Sorarım leke sebebini de.
Şeyden şüphe ettim üstüne görme falan olabilir mi acaba diye de nasıl oluyor bilmiyorum :)

Ha bu arada kist ve iltihap Yok bende

Canim regl gorduysen sanmam ustune oldugunu. Suan yumurtan 16 17 mm civarindadir muhtemelen catlamaya yaklasiyodur. Bu donemde nadiren boyle lekelenmeler oluyormus. Bende de biri 15.75 digeri 19.civariydi. Iki tane olsmus ondan lekelenme. Gordum. Hormon seviyem yukselms. Bakalm insaalah hamile kaliriz

Anladım canım sağol o zaman normal bir durum :) sendeki son durum ne peki? İnşallah bu ay olur isteyen herkesin de bizim de inşallahhhh :)

Kızlar mrb en son takibim cuma oldu 20 cm di bi daha cagırmadı hafta sonu catlamıs olabilir mi gün aşırı yeterli mi

Kızlar mrb en son takibim cuma oldu 20 cm di bi daha cagırmadı hafta sonu catlamıs olabilir mi gün aşırı yeterli mi
Gun așiri oneriyor benim doktorumda. Yani 1 gun arayla. Buyuk ihtimal catlamistir ama canim. Zaten vajinal kuruluk basladiysa akinti kesildiyse yumurtlama bitti demektir.

Gun așiri oneriyor benim doktorumda. Yani 1 gun arayla. Buyuk ihtimal catlamistir ama canim. Zaten vajinal kuruluk basladiysa akinti kesildiyse yumurtlama bitti demektir.
Hafta sonu iki günü de değerlendirdim bundan sonra gün aşırı devam edelim o zaman hayırlısı bakalım ..teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…