Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

Kizlar herkese selamlar.bende polikistik over hastasiyim ergenligimden bu yana.4senelik evliyim 2senedir istiyoruz hayirli bir evlat.ben ne yazikki tarlusal kullanmadan regl bile olamiyorum.2kere asilama oldum negayif;(( sizce bu adet neden gelmez????burda okudum bikac arkadasimizda pkoyum demis ama duzenli adet goruyorum demis.cok tuhaf bi durum diilmi yaaa????bende endokrine basladim.gttim dedim ki hangi hormonum anormal bana onu bulun dedim adetim neden gelmez ki dedim?zaten pko yumurtaliklardaki kistlerden once metabolik bi sendrommus..glukofen ve inofolic sase kullaniyorum buna ek olarak tiroid hapimda war sabah ac karina.kilom 72 cok mu sizce??????

Prolaktin yüksek olduğunda da sadece ilaçla regl olunabiliyor diye biliyorum. Yaşayan bir arkadaşım vardı. Süt hormonu yükseldiğinden vücut kendini hamile sanıyormuş ve ilaçsız regl olamıyordu. Detaylı hormon testlerin yapıldıysa muhtemelen sorunu bulurlar canını sıkma. :KK66:

Kizlar herkese selamlar.bende polikistik over hastasiyim ergenligimden bu yana.4senelik evliyim 2senedir istiyoruz hayirli bir evlat.ben ne yazikki tarlusal kullanmadan regl bile olamiyorum.2kere asilama oldum negayif;(( sizce bu adet neden gelmez????burda okudum bikac arkadasimizda pkoyum demis ama duzenli adet goruyorum demis.cok tuhaf bi durum diilmi yaaa????bende endokrine basladim.gttim dedim ki hangi hormonum anormal bana onu bulun dedim adetim neden gelmez ki dedim?zaten pko yumurtaliklardaki kistlerden once metabolik bi sendrommus..glukofen ve inofolic sase kullaniyorum buna ek olarak tiroid hapimda war sabah ac karina.kilom 72 cok mu sizce??????
Hormonlarında problem olabilir canım. Hormon testi yaptırınca sebebini anlarsın anca canım. İlaç tedavisiyle düzelir hormonlar inşallah. Benim prolaktin yüksekti 25 olmalı en fazla ama benimki 68 civarı bişeydi ve stres yaptıgım için yuksekmişti farkındaydım da. Ama elde değil stres :KK43: ilaç kullandığım galde düşmüyordu. o yüzden beni strese sokan herşeyi herkesi hayatımdan çıkarınca düzeldi hormonum.psikolojimi yüksek tutmaya çalıştım ve eşimi de hep uyardım sakın beni sinirlendirme hiç stres oluyorum ve hormon bozukluğu oluyor. Ve sağolsun hiç lafımı ikiletmedi hep destek oldu ve sonucu güzel oldu düştü hormonum.

Aaa maşallah cok sevindim canım gözünüz aydın :super: hamile olma ihtimalin var mı bu ay adete girmedin inşallah

Valla iste onu blmiyorum. Doktor bugun dedi ki kurtajdan sonra 2 adetin gecmis bu ne acele vucut hemen tooarlamayabliyor dedi ama bikmiyom ki hasta da olmadim yarin 30 gun olacak. 1 hafta kala idrarda cikmamisti da bakalim nolacakkk. Insaalah sende kalirsin bu ay ya. Dusundugun icin coook tesekkurler :KK200:

Valla iste onu blmiyorum. Doktor bugun dedi ki kurtajdan sonra 2 adetin gecmis bu ne acele vucut hemen tooarlamayabliyor dedi ama bikmiyom ki hasta da olmadim yarin 30 gun olacak. 1 hafta kala idrarda cikmamisti da bakalim nolacakkk. Insaalah sende kalirsin bu ay ya. Dusundugun icin coook tesekkurler :KK200:
İnşallah yavrum Yaa cok istiyorum allahım umutlarımızı boşa çıkarmasın cok üzülürüm :KK43: hayırlısı tabi bakalım benim daha üç dört gün var adetime ama göğüslerimde inanılmaz hassaslık var canım ucuna değemiyorum bile acıyo ilk defa yasıyorum. Düşünmek istemiyorum ama aklımdan çıkmıyor :)

rica ederim canım hep aklımdasın :) sevindirici haberler alınca cok mutlu oluyorum :) inşallah hamiş haberlerimizi de veririz en yakın zamanda hayırlısıyla. İdrarda çıkmaz canım cok erken yapmışsın bir hafta geçmeli adetin. Kanda çıkar ama. Ben de gecikince hemen kanda baktırmayı düşünüyorum da bakalım ...

İnşallah yavrum Yaa cok istiyorum allahım umutlarımızı boşa çıkarmasın cok üzülürüm :KK43: hayırlısı tabi bakalım benim daha üç dört gün var adetime ama göğüslerimde inanılmaz hassaslık var canım ucuna değemiyorum bile acıyo ilk defa yasıyorum. Düşünmek istemiyorum ama aklımdan çıkmıyor :)
Ilk gebeligimde benim de oyleydi valla dokunulmuyordu gogus uclarima. Hadi bakalim insaalah oyledirrr :KK66:

1Buucuk yillik evlyim canim ilk sene korundum yasimda 25. Sen? :KK66:
Merhaba canım nasılsın ?
Dün adete girdim canım daha doğrusu girdim mi bilmiyorum pembe ve kahverengi akıntım var bugun de aynı şekilde. Kanamam yarın da olmazsa sağlık ocağına bi gidicem sinirlerim bozuldu. Şimdi üstümü değişirken farkettim göğsümde mavi mavi damarlar olmuş bir sürü sasırdım sebebini biliyor musun canım sende oldu mu böyle bişey

Merhaba canım nasılsın ?
Dün adete girdim canım daha doğrusu girdim mi bilmiyorum pembe ve kahverengi akıntım var bugun de aynı şekilde. Kanamam yarın da olmazsa sağlık ocağına bi gidicem sinirlerim bozuldu. Şimdi üstümü değişirken farkettim göğsümde mavi mavi damarlar olmuş bir sürü sasırdım sebebini biliyor musun canım sende oldu mu böyle bişey

Canim lekelenme olarak geliyorsa ve yogun kanama gelmiyorsa yuksek ihtimal gebelk bende de olmustu. Gogusun cok hassasmi

X