Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

kızlar ben de yumurta takibi yaptırdım bu ay düzenli adet olurum takibe başlandığında 12 mm ile başladı 15 oldu en son 18 de kaldığını söyledi doktor ve umutsuz konuştu araya hafta sonu girdi ve 3. gün gittiğimde sönmeye başlamış bu sağlıklı bir yumurta değil demekki sönmüş bu ay bişey olmaz bir daha ki ay ilaç tedavisi ya da aşılama yaparız dedi ama benim sorum acaba çatladığı için sönmüş olabilir mi bu yumurta hiç böyle bişey yaşayan oldu mu yardıııııııııııımmmmmm

Merhaba arkadaslar doktorum yumurta takibi istedi takibe ne zaman baslaniyor ve ilac kullanimi veya asilama nasil yapiliyor
canım beni doktor 10. gün çağırmıştı takibe başlandığı ay bişey yapılmıyor sana çatlamaya yakın doktor ilişki öneriyor düzenli şekilde eğer yumurtan büyümezse ya da çatlamazsa o zaman sonraki adetinde başlayan bir ilaç tedavisi veriyor bir de çatlatma iğnesi yapabiliyor tabi yumurtan büyürse aşılama ise benim bildiğim kadarıyla çatlatma iğnesinden sonra eşinin sperminin sana yumurtanın bulunduğu kısma doktor tarafından nakledilmesi ama dölleme yapmıyor tüp bebek gibi değil yani tabi bunu yapmak için önce rahim filmi isteniyor tüplerin açık olması gerek benim bildiklerim bunlar ama sen yine detaylı şekilde doktoruna sor istersen

Slm aranıza yeni katıldım bende yumurtalık takibine başladım aklım karıştı reglimin bitiş günü utrasyonda yumurta göründü 2 sonra gittim görünmüyor

Slm aranıza yeni katıldım bende yumurtalık takibine başladım aklım karıştı reglimin bitiş günü utrasyonda yumurta göründü 2 sonra gittim görünmüyor
Doktor ne yorum yaptı belki birden fazla yumurtan vardır o görüneni en son atmıştır vücudun bu sadece benim yorumum böyle bişey duymadım daha önce

Doktorda şaşırdı gormemesine boş yumurtalik olmuş olabilir dedi sagliksiz. Bu ay hamilelik olmassa diğer ay klomen yazacam dedi :KK43: aklım çok karıştı

Doktorda şaşırdı gormemesine boş yumurtalik olmuş olabilir dedi sagliksiz. Bu ay hamilelik olmassa diğer ay klomen yazacam dedi :KK43: aklım çok karıştı
Bekle bakalım canım benimde sağlıksız bu ay hamilelik olmaz önümüzdeki ay tedaviye başlayalım diyip reçete yazdığı ay ben hamile kaldım bu işler Allah ne zaman uygun görürse o zaman oluyor sen takma zamana bırak bu ay

Reglime 3 gün kaldı test yaptım gebelikte yok :KK43: 7 ay önce kürtaj oldum kürtajdan sonra rahimde perde sonra kist rahimde yara sorunlarım hiç bitmedi :KK43: şimdide böyle olunca yoruldum :KK43:

Herkese merhabalar benim gecen sene ağustosta kalbi durduğu için 10 haftalık Bebeğimi kurtajla aldılar :KK43: o zamandan beri korunmuyorum fakat hamile kalamadm ve prolaktinim yüksek. .. Ben artık yumurta takibi yaptirmak istiyorum adetimin ilk gunu bugün, salı günü yani 3.gunumde doktora gitsem geç mi kalmış olurum ? Yardımcı olursanız sevinirim

Herkese merhabalar benim gecen sene ağustosta kalbi durduğu için 10 haftalık Bebeğimi kurtajla aldılar :KK43: o zamandan beri korunmuyorum fakat hamile kalamadm ve prolaktinim yüksek. .. Ben artık yumurta takibi yaptirmak istiyorum adetimin ilk gunu bugün, salı günü yani 3.gunumde doktora gitsem geç mi kalmış olurum ? Yardımcı olursanız sevinirim

Ben haziranda beri tedavi oluyorum klon kullandım kişileri büyüttü edu diye bişey kullandım çatlama ignesi de oldum bu ayda hamile degilim

Kizlar mrb bnde 7 aydir korunmuyrum ve bebek maalesef gelmiyor hormon tahlili falan yaptrdim hersey normal ddi doktr yumurta takibine baslayalm ddi suan hesaplamalarima gore yumurtlma donemindeyim sali gunu gttim yumurta olusmamis cuma gunu yine gel dedi yarin tekrar gidicem dua edin kizlar da yumurtlma olmus olsun

yumurtan çatladıysa spermlerle kolayca döllenebilir 24 saat yaşıyorlar bunu iyi değerlendir

Arkadaşlar bu topigi guncel tutalım. Aramızda yumurta takibinde olan arkadaşlar var mı ???

X