Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

Canim bende calisiyorum benim icin de izin sikintisi vardi dr um saolsun ona gore cagirdi eer calistigin icin diosan illa izin almak zorunda kaliosun ama minimum izinle ayi tamamlamak onemli. Eger maddi kulfet olarak dusunuyorsan, bunu bende dusundugum icin hep erteledim calisayim sigirtam baslasin oyle dedim hep, evet gittigin hastaneye gore ucret de degisiyor ama bazi hastanelerde 10 bazi hastanelerde ise 15 gune kadar ilk odedigin ucret gecerli oluyor yani o kadar gun icinde kac kere gidersen git ucret odemiyorsun. Bu yuzden sakin benim gibi tedavini erteleme. Rabb'im emeklerinizin karsiligini versin insallah.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

cevapladığın için teşekkürler canım
biz rahim filminden sonra yara yaktırdık ve 2 ayımız çalışmasız geçti doktor tam iyileşene kadar çalışma yasak demişti yarın kontrole gidicez
bir süre kendimiz deneyelim diyeceğiz doktora 2 ay civarı ,rahim filminden sonra 6 ay hamile kalma şansı artıyormuş
bakalım Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin kucaklarımızı boş bırakmasın
ben özel doktora gidiyorum şu an çalışmıyorum eşim için izin almak zor olduğundan merak etmiştim

Anladim canim Rabb'im dualarimizi kabul etsin ins

kızlar günaydın
cumamız mübarek olsun inşallah.
pazar gunu çatlatma iğnesi oldum ve salı gunu yumurtam çatladı bugun cuma.

http://www.fertilityfriend.com/home/454f13

ateşim yukselerek gidiyor ki tablomdan görebilirsiniz. sağ kasığımda dun ve bugun belirgin şekilde bıçak saplanmalarım var.
girmesiyle çıkması bir oluyor ağrının 1 sn filan sürüyor ama bazen 1 saat arayla bazen 1 dakikada 4-5 kez oluyor.

kendimi mi dinliyorum acaba diyorum ama hiç aklımda yokken olunca heh diyorum bak yine oldu.
sizce bu çatlatma iğnesinin (pregnyl) yan etkisi olabilir mi? hamilelikle ilgili olabilir mi?

ben gebelik durumuyla ilgili böyle bir belirti için erken oldugunu düşünüyoru çunku. fikri olan var mı? yani hemen salı gunku çatlamayla yumurta döllendiyse 4 gun sonraki bu batmalar olabilir mi?

hepinizi seviyorum.3 aylarımız hayırlar getirsin.

merhaba arkadaşlar,
tüm sonuçlarım temiz spermiyogram hsg(rahim filmi) hormon testi 6 aydır uğraşmamaıza rağmen bebeişimiz olmuyor 3 yıllık evliyim. geçen ay çatlatma iğnesi yapıacam gel dedi gittim ama sol yumurtam 2 ye bölünmüştü bende bir önceki sonuçlarımı evde unuttuğum için iğne olmadım tabi karşılaştırma yapamadı.
muhtemelen hamile değilim göğüslerim büyüdü kasıklarımda ağrı var adet olacağım. kısmet bu ay artık 3.günü gidicem test yapacak sonra da çatlatma iğnesi.
çatlatma iğnesi ile hamile kalan var mı ? yumurta takibi nedir yumurtası olmayan için mi yapılıyor lütfen bilgisi olan cevap versin ne olur (

Gunaydin guzel kizarkadaslarim kizkardeslerim tabloma bi goz atar misiniz sizce catlama oldu mu? Dr bana gecen ay 36 saatten biraz gec catladi galiba dedigimde, mumkun degil pregnyl ignede 36 saati keainlikle gecmez demisti ama normalde bugun firlama gostermesi gereken atesim sadece 1 birim yukseldi. Sizce catlama olmus mudur? Bi de dun gece epey usumusum acaba diyorum catladi da benim atesim mi yukselemedi usudugim icin ne dersiniz?

Kizkardeslerim gunaydin. Size 0 moralle yaziyorum. Kizlar atesim yine yukselmedi buna ragmen catlama olmus olabilir mi? Dun kasik agrilarim olmustu biliyorsunuz. Bu catlatma ignesi olunca yumurta illaki catliyor mu?

Gunaydin guzel arkadaslarim mutlu bir gunden yaxiyorum diyemiyorum size Allah bugunumuzu aratmasin yine de.

Dun esimle oyle bir tartistik ki, daha dogrusu ben tartismadim konustum o hep sesini yukseltti. Gecmiste yasadigimiz tartismalara getirdi hep lafi ve dedi ki hepsinin sonunda, "ben mutlu degilim". O kadar uzuldugumu anlatamam. Sonra dustum ayagimi incittim. Bugun ise ayak bilegimde buyuk bi sislik, morluk ve kabuklasmaya calisan bir yarayla gidiyorum. Dustum, geldi noldu die, kalkanilrcek misin dedi, salona kadar eslik etti. Koltuga oturdum bi buz getirdi ve masaya bilgiaayara oturdu. Beni onca kirdi bide dustum benimle ilgilensin istedim ve ona benimle ilgilenir misin dedim, bisey okuyorum dedi gelmedi sonra isi bitti tv ye gecti. Hic bana bakmio bile. Neyse bende kirginligimi dile getirecek seyler soylemeye basladim o yine ofkelendi biz onumuzdeki bi sure bunlari konusucakaak aksam cikista hemen eve gelmeyeyim dedi. Daha da kirildim. Benden rahatsizsan gideyim dedim. Git annenin evi orda dedi. Sen ne diosun ya dedigimde de soylemedigim seyleri soyledim gibi muamele edersen git derim dedi.

İlk kez bi sefer onunla tartisirken aglamadim. Kendimi sikmadim gozumden yas da gelmedi ama cok kirildim. Ve tartismanin fitili soyle atildi. Esim facebook kaptmak istiyor bana soyledi. Gir face e ki sifresi bende var, orda ne kadar grubum arkadasim begenim yorumum varsa hepsini sil dedi. Bende dun niyetliydim, oglen arasina cikmadim onunla ugrastim. Bi de ne goreyim arkadaslarinda hic kiz yoktur esimin akrabalari disinda hep erkek ben istemedim diye, ama bi kadin vardi is ile ilgili is yeri disindan gorusmek durumunda kaldiği biri.

Neyse ben onu sil diince kiz bana isle ilgili lazim oluo isim oluo silersem cok ayip olur filan silmiiyodu. Bi baktim bu kizin taa gectigimiz ocak ayinda 3 fotosunu begenmis. Ama fotolar ole begenmeye daha dogrusu benim esimin begenisine yonelik temali fotograflar degil. Gozlerini cekmis esim begenmis. Kahve ierken cekmis esim begenmis. Bi arkadasiyla sarilmislar esim begenmis.

Bende haliyle rahatsiz oldum bu mu is iliskisi die, ben onu kadin gibi bile gomruyorum ki dedi o donem isle ilgili kiza pres yapiyorduk arizali bi tipti kirilmasin die begendim o gun dedi kapatti konuyu ustune daha da konusmak istemeigini soyledi. Ben yanlis bisey yapmadim neye istiosan ona inan alnim ak dedi. Bi an utandim kendimden ondan suphe ettigim icin, ama kadin psikolojisi orda insan bekliyor ki canim olur mu hic oyle sey desin. Sen benim gozumun bebegisin desin filan nerdeee.

O boyle kati durdukca ben dellendim konustum o kizdi ben konustum o kizdi. Konu yine bi yerden ailelere geldi. Daha alevlendik. Neyse sonra bana git yatiomusun napiosun git dedi. Oyle mi peki dedim gittim. Yarim saat sonra geldi. Ben kus yatmak istemiyoum dedim. Demekle olmuo hayirlisi dedi uyudu. Sabah dusa girdi, gece de girmisti. Girmem icap etti dedi. Ne gordun ruyandaku dedim. Bu kez seni gordum beraber oluyorduk dedi ki baska zamanlar hatirlamiyorum bisey gormeme gerek yok olmus iste diyordu. Oysa ben kabuslar gordum.

Rahat ve mutlu uyuyamadim. Bilmiyorum kizlar sonumuz ne olacak. Ama gune iyi baslamaim iste. Bu arada atesim bugun bu ay hic cikmadigi dereceye cikti tablomdan bakar misiniz? Sanirim progrsteron uretilmeye baslandi. Ama catlama ne gun oldu bilinmez ya pzr gece ya pzt gece bilemiyorum. Progesteron testi eger yarin da yuksek cikarsa boyle yaptirmayi dusunmuyorum. Dun gece dua ettim. Hepimiz icin szlere de evlat diledim arkadaslar. Ama kendim icin dedim ki; rabbim vermiyorsan vardir bi bildigin, sen dogru zamani biliyorsun hakkimizda hayirlisi dedim. Nasip kizlar ne diyeyim. Bu adam benim icimdeki yasama arzusunu emiyor farkinda degil, ama sucu hep bana buluyor. bi de bana dioki mutlu değilim sonumuzu göremiyorum. o zaman neden çocuk yapıyoruz dedim? ben Allah'a bıraktım kendimi yaşımız geçio yapalım dedik uğraşıoruz ama sonumuz çocu da olsatorun da olsa kestiremiyorum dedi. kızlar bunlar söylenecek laflar mı? ya dedim ki bakın ona dedim ki, ben belki bu kızın bu fotograflarını beğenmeni başka zaman olsa böyle kotu karsılamazdım dedim şu an oldugm iğne vucudumdan 10 gunde atılıyor yani bugun test yapsam hamile çıkıcam çunku vucudumda bu hormon var belki ondan bu kadar hassasım nie öle düşünmüosun dedim. hee yani hamilelikte böle yapıcam die alt yapı mı oluşturuyorsun dedi. laflara bak yaaa.

Ben yalnizligi severim yalniz kalmayi, ben istersem arkadaslarimla gorusurum, istersem samimi olurum ama genelde pek olmam cunku bilirim bi sure sonra kendimle kalmak istersem yanlis anlasilir die. Benim annem de boyledir yalnizligi sefer cok siki iki degildir. Beni bununla sucladi dun gece esim, bana diyorki ben olmasam ailen olmasa etrafinda kim var diyor. Ben istersem cok kisi var dedim ama o bahsettigi presi bana yapti yikti dagutti beni, nitekim simdi ise gidiyorum miralim sifir. Gunum oldukca yogun gecsin die dua ediyorum cunku yoksa hep bunlari dusunucem. Basinizi agrittigim icin bagislayin beni, icimi dokmek bi nebze rehatlatiyorda. Allah sizden razi olsun.

Kizlar hepinize kicaman gunaydonlar. Nasilsiniz? Mubarek beraat kandilinizi kutluyorum hayirlar diliyorum.
Beni soracak olursaniz esimle ufak ufak toparlamaya calisiyoruz isin gercegi ama tabi yara alinca ona da bana da kolay olmuyor yakinlasmak ruhen. Yani iliski oldu evet aramizda ama benim kirginligim halen devam soguk davranmiyorum laf sokmuyorum konysmamazlik etmigorum tabi ama yaralitiz belli. Onun da kendince yaralari var benim zatrn var. hayirlisi YUCE RABBIDEN. Kizlar bu kandili cok guzel degerlendirelim insallah. Bir musluman kendine ne istiyorsa duasinda din kardeslerini de gecirmeliymis. Inanin bana sizleri de dualarima hep katiyorum. Bebek isteye leri sifa bekleyenleri rizki daralanlari hepinizi. RABBIM bu grce ettigimiz dualarimizi geri cevirmesin insallah. Kizlar brnim atesim yuksrk gidiyor.
kız ardeşlerim sizlere bir sorum olacak ama öncesinde tabloma bi göz atmanızı rica edeceğim.g

yaklaşık 1 haftadır gunluk pedimi renkli bir akıntıyla karsılıyorum.
öyle tuvaletten sonra petecede kendini belli edecek kadar renkli değil ama gun içinde pedimi pembeleştirecek kadar renkli bir akıntı.
ilişkiden sonra dışarı akan spermlerle bile gelse o bile hafif pembemsi.
normal akıntı bile olsa o da pembemsi.
anlayamadım.
ilk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum. hamilelik belirtisi olabilir mi?
Bugun dpo kactayim onu bile bilemiyorum. Tek guvencem doktorumun 3 haziranda gittigimde catlamis demesiydi. Isin asli bu sacma ates tablosunda bu ay hamile oldugumu dusunmuyorum ve tamamen boslamis durumdayim. Normalde simdiye coktan test yapmistim. Gerci evde test kalmamis olmasi da bi gerekce olabilir ama normalde pzt adet gunum gecen ay klomenden 1-2 gun gecikme yasadim. O yuzdrn haftaya cumaya kadar beklemeden test yapmayi dusunmuyorum. Dualarinizi benden esirgemeyin lutfen. Saflicakla kalin. Hayirli kandiller.

Kizlar gunaydin, bu sabah itibariyle regl oldum berbat otesi bir moralle ise gidiyorum. Esim de cok uzuldu. Her ay umitler bagliyoruz cunku. Hatta bana dioki bi arastirma ruhu da yok doktorlarda dio. Hani neden olmuo kismiyla ilgilenmio mu bunlar dio. Seni kandiriolar mi acaba dio bidahaki gidisinde ne yapip edip izin alip gelicem dio. Baska drlar deneyelim dio ama bu gittigim en hesapli ozeldi. Malum devletin ilgi alakasi belli bursada ramazanda tedaviye ara verelim dicem dr uma. Iftar sonrasi cok zor duzenli bi cinsel hayat ramazanda. Oyle yani kizlar nolcak bilmiyorum. Esim dedi ki bu sabah, biz bunu nie basaramiyoruzki benim biseyler yapmam gerekiosa yapayim ama senlik bisey yok diosunuz drla napicaz bilemedim dio. Nasi uzuldum onu oyle caresiz gorunce (( Rabb'im isteyen kimseye aratmasin.

ben yaptırdım bu ay klomen kullanıp. 10. gün 16.5 mm yumurtam vardı. yarın 13. gün ve çatlatma iğnem var. 1 yıldır bekliyoruz. bu ay inşallah bu vesile olur da gebe kalabilirim.

ben yaptırdım bu ay klomen kullanıp. 10. gün 16.5 mm yumurtam vardı. yarın 13. gün ve çatlatma iğnem var. 1 yıldır bekliyoruz. bu ay inşallah bu vesile olur da gebe kalabilirim.

İnşallah bende yeni başlıyorum takibe daha ilaç falan vermedi benim tek tüpüm var diğeri alındı dış gebelikten dolayı rahim filmi çekildi açıkmış tüpüm. Allahım isteyen herkese nasip etsin

bugün iğnemi oldum.16.5 mm olan yumurta 22 mm bir de sürpriz yumurtam çıktı o da 18 mm. e2 değerine baktı aslında kendiliğinden çatlar ama yine de iğne yapalım dedi. doktor 36 saat sonra ilişki dedi ama biz bu akşam da deneyeceğiz yani 12 saat falan olmuş olacak iğneden sonra. bunu da kendiliğinden çatlarsa diye düşündük valla. hakkımızda hayırlısı olsun bu ay bir yılı tamamladık Allah nasip edecek de olacak. biz vesile arıyoruz.

Hadi bakalın hakkında hayırlısı olsun güzel haberlerini bekliyoruz

Merhaba arkadaşlar ben yumurtlama takibine başlıyorum benim gübi olanlar varsa burdan paylaşalım
Canim birsey sormak Istiyorum.yumurta takibini doktordan senmi istiyorsun doktormu soyluyor yapilmasi lazim diye.birde ilk hangi gun gidilmeli doktora yumurta takibi icin.benim ovulasyon testi bu ay hep silik cikti galiba bir sorun var.

Merhaba ayni soruyu sanada sormak Isterim.yumurta takibini senmi istiyorsun doktormu yapilmasi gerek diyor.birde yumurta takibi icin hangi gun randevu alinmali?ovulasyon testi cift koyu cizgi cikmadi bu ay.sanirim yumurtada sorun var. ALLAHsizinde gonlunuze gore versin

Benimde bir bucuk yildir olmuyor bende bu ay yaptirdim 4 yumurta oldu en buyugu solda 15 mm 4-6-8-10 ekim iliski dedi ama atesim 36 derece benimki olmadi sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…