Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

perşembeyi iple çekiyorum yumoslarım a neler oldu merak ediyorum :)

ben de perşembe yumuşları doktor amcasına göstereceğim Tatlım aktardan eşin ve kendin için arısütü bal polen karışımı alabilirsin hücre arttırıcı ve yumurta geliştirici ben yiyorum ve eşime de yediriyorum bu ay daha fazla yumuş olmuş inşallah işe yarar

canım inşallah bereketli olsunkaydirigubbakcemile3

Canım kötü değilki benimde 11.gün 15mm ve 17mm di.Doktor iyi dedi. 14 .güne kadar daha büyür dedi.Ama çatlatma iğnesi vurulmadım ben.

canım ben incir suyunun faydasını gördüm inşallah sende görürsün

canım özel olmazsa, eşindeki problem neydi? Bizdeki morfoloji bozukluğu

bizimde morfoloji % 5 canım, ve sekil veypaı bozuklugu var biraz..

ya kızlar incir suyu hakkaten ise yarıyormu. vuruldugum igne ile birlikte etki eder mi?

loveliiii canım çok tebrik ederim. darısı diğer isteyen arkadaşlarımızın başına. sen de 20010 ocak annesimisin yoksa. görüşürüz.

arkadaşlar bua arad kusura bakmayın. topiği ben açtım ama pek nete giremiyorum. bilgisayar başında çok vakit geçirmek de istemiyorum zaten.topiği sizin devam ettirmenizi ve listeyi güncelelmenizi istiyorum elinizden geldiğince. ben ara ara geldiğimde uğrarım yine. hepinzi öpüldünüz.

Arkadaşlar dün bişey öğrendim ve işte işaret dedim :) Dayımın kızı 11 senelik evli ve çocuğu olmuyordu dün hamile olduğunu öğrendim. Durmak yok yola devammmmm

merhabalar ben 6 senelik evliyim yaklaşık 8 aydır korunmayı bıraktık 30 günde bir adet oluyorum. şuan yumurta takibi için doktora başvurdum ama ilaç vermedi sadece yumurtalıkların gelişimin izlemek istedi doktor. adetimin 8. gününden itibaren 4 gün arayla doktoro gidiyorum dün 16. günümdü ve doktorum hala ovulasyon yok dedi bu normalmi çok üzülüyorum adetin 23. günü hormon testi yapacak ve adetten sonrada rahim filmi dedi doğrumu ilerliyorum allah rızası için biri beni aydınlatırsa çok sevinirim.

kızlar hepinize merhaba 2 yıllık evliyim korunmadığımız halde bebişimiz olmuyordu bende ciddi bi adet düzensizliği vardı yumurtalıklarımın gelişmediğini söyledi doktor yumurta takibine başladık ilaçla falan benim sorunumu halladebiliyoruz derken eşimde sperm hareketsizliği çıktı doktor aşılama yapıcaz dedi ben kabul etmedim tabii,,neyse uzatmıyayım eşime keçiboynuzu kürü uyguladık bende glukofen şeker ilacı kullanıyordum 2 aydır veeeeee ŞÜKÜRLER OLSUN RABBıME DÜN 5HAFTA 1GÜNLÜK HAMıLE OLDUĞUMU ÖĞRENDıM ve eşime söylemedim henüz yarın doğum günü ultrason fotağrafını hediye olarak göstericem ne dersiniz hoş olmazmı.. hepinizi öpüyorum ALLAH IM dileyen isteyen bütün kardeşlerime yaşatsın bu mutluluğu AMıııııııııııN

HAZİRAN AYI

RufeydeSerra ..............................3 Haziran................23........................ ................?????
Demetzeynep...............................10 haziran ..................25....................... . .....serophone
Melekanil......................................11 Haziran..............28...................... . ...............????
Nix............................................... ?????????..................24..................... ...........ilaçsız biraz ara
Aymuel..........................................?? ???????..................28....................... .. . ........ilaçsız denicek
Ninik................................................19haziran.................... klomen

gülayyusuf.........................................20 haziran.......................klomen

hale81...............................................???????....................ilaçsız

Temmuz ayı

nergis55...............................................13 temmuz....................klomen

BekLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen
asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle
Safak_d..................16 Nisan .......................28......................... ...2/klomen
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Şafak-d......................16 Nisan................???.......................... ............2/ klomen
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Gizemx....................23 nisan.....................???..................... ..........2/ klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????
Nurdanurdan (Reyyan86) ...............1 Mayıs .................. 23 .....................................1. aşılama
Sever............................................5 Mayıs....................26...................... . ................1. takip
Deniz588.....................................16 mayıs...................23...................... ..... bu ay takip yook
Sweetbaby17 ......... .....................16 mayıs..................23 ....................................2/ klomenli
Sessizfırtına..................................20 mayıs..................28........................ . ..............1-klomen

!!!!!!!!!!!!YENİ TARİHLERİNİZİ YA DA GÜZEL HABERLERİNİZİ BEKLİYORUM ARKADAŞLAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hamilelerimiz opuyorumnanaktan

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)
Esraie.......................................(2009 mart hamilesi
Blue Eye..............27.................(2009 nisan hamilesi)
Sweetbaby...........26.................(2009 mayıs hamilesi)
loveli..........................................(2009 mayıs hamilesi)
ayhas..........................................(2009mayıs hamilesi)

Son düzenleme:

Canım merak etme klomen falan kullanınca yumurtan gelişir muhakkak.Rahim filmide çektir bence aklında soru işareti kalmasın.Bende önümüzdeki ay çektiriceğim.Bizimde 13 aydır olmadı.

slmmm kızlar ...
benim gebeliğim dış gebelikmiş çok üzgünüm listeden silerseniz beni sevinirimmm....
bu arada her şeyin hayırlısını dileyin...
bu zorlu süreç de bunu öğrendim ben...
sweet ve loveli tebrikler...Allah sağlıkla dünyaya getirmenizi nasip etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…