Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

Test yaptım merakımdan duramadım negatif çıktı. Bugün günümdü olmayınca dedim bi şansımı deneyeyim yine hüsran yine hüsran offfff :KK43:

Test yaptım merakımdan duramadım negatif çıktı. Bugün günümdü olmayınca dedim bi şansımı deneyeyim yine hüsran yine hüsran offfff :KK43:

canım ya sıkma canını dur bir reglin bi kaç gün daha geciksin hayırlısı arkadaşım hepimiz için zamanı gelince mutlaka meleklerimize kavuşucaz bak inan buna ben inanıyorum.

bende incir kürünü bugünden sonra yapmıycam 16 gün yeter ya kasık ağrısı hala devam ediyor korktum kist mist oluşcak diye

Arkadaşlar hiç tanıdığınız var mı sperm hareketsizliği olup da ilaç y ada keçiboynuuzu kürü. vs. gibi şeylerle sorunu giden.

saşafkcım ben bi kaç topikte okudum ama nerde okuduğumu hatırlamıyorum bu kürlerle çocuğunuz olmaz demişler ama olmuş

günaydın.malasef daha ses seda yok. kasıklarım ağrıyor karnım şiş gibi değişik bişey ama gelmedi de daha. Evvelki gün test yapmıştım bugün de mi yapsam diye düşünüyorum ama korkuyorum bu kadar üstüne gitmeye. Bilmiyorum yaa öyle işte. sabahtan beri kokulardan o kadar rahatsız oldum ki en sonunda mideyi boşaltmak zorunda kaldım. ınşallah üşütmekten falan değildir . Dua edin inş.

günaydın.malasef daha ses seda yok. kasıklarım ağrıyor karnım şiş gibi değişik bişey ama gelmedi de daha. Evvelki gün test yapmıştım bugün de mi yapsam diye düşünüyorum ama korkuyorum bu kadar üstüne gitmeye. Bilmiyorum yaa öyle işte. sabahtan beri kokulardan o kadar rahatsız oldum ki en sonunda mideyi boşaltmak zorunda kaldım. İnşallah üşütmekten falan değildir . Dua edin inş.

inşallah canım yaa inşallahhh hayırlısı olsun sıkma canını yarın sabah yap istersen sen bilirsin tabide

Evet ben de öyle düşünüyorum bugün gelmezse artık bi daha deneyecem şansımı artık iki günde ne değişir bilmiyorum.

Arkadaşlar tanıdığım bir abla var birkaç gün önce öğrendim bu ablanın dört çocuğu var.birincisü tüp bebek, ikincisi ikizler tüp bebek, en sonuncusu normal hem de bu abla maalesef rahim kanseriymiş.Bunlara rağmen dört çocuklu bir bayan ve o kadar hayat dolu ve pozitif bir insan. Allah yardımcısı olsun. Yani bu çocukların hepsi kanserliyken olmuş. Biz biraz nankörüz galiba :KK43:((

Arkadaşlar tanıdığım bir abla var birkaç gün önce öğrendim bu ablanın dört çocuğu var.birincisü tüp bebek, ikincisi ikizler tüp bebek, en sonuncusu normal hem de bu abla maalesef rahim kanseriymiş.Bunlara rağmen dört çocuklu bir bayan ve o kadar hayat dolu ve pozitif bir insan. Allah yardımcısı olsun. Yani bu çocukların hepsi kanserliyken olmuş. Biz biraz nankörüz galiba :KK43:((

çok haklısın canım yaa sabırlı olmak şart şükretmek şart

ben hâla beklemedeyim .((( sabah test yaptım yine tek çizgi ama 17 haziranda olmam lazımdı.kafam karıştı ooffff

Malesef dün üç gibi olan oldu :KK43:( Umutlar yine ertelendi. Erken olması değil de böyle üç dört gün gecikince umutlarım artıyor sonra tepetaklak olmak çok perişan ediyor beni. Ne diyeyim Allah hayırlısıyla herkesi evlat sahibi yapar inş.

canım çok ama çok üzüldüm. Böyle umutlanıp sonra hüsrana uğramak ne demek seni çok iyi anlıyorum.Allahım inşallah bizede bu güzel duyguyu en kısa zaman da yaşatır inşallah.

arkadaşlar bende 2 aydır klomen kullanıyorum bu ay yumurtlamam olmadığı için çatlatma iğnesi olmadım beklemedeyim. adet tarihim 25 haziran benide listeye eklerseniz sevinirim.

X