Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

Anlaşılan herkes bu klomen işinden fazlasıyla sıkılmış. Ben de iki ay kullandım şimdi beklemedeyim. Eşimin sorunu düzelmeden kendimi yıpratmanın anlamı yok diye düşünüyorum.Bol bol sabır diliyorum herkese ....

selam kızlar hala adet olmadım ama üç ündür üç dört damla lekelenmem oldu bi fikri olan varsa yardım lütfen bugün günümden iki gün geçti sizce varsa en erken ne zaman öğrenebilirim lütfen paylaşın

selam kızlar hala adet olmadım ama üç ündür üç dört damla lekelenmem oldu bi fikri olan varsa yardım lütfen bugün günümden iki gün geçti sizce varsa en erken ne zaman öğrenebilirim lütfen paylaşın

Selam canım klomen kullanmışmıydın bu ay eğer kullandıysan ya hamilesin üstüne görüyosun Ya da klomenden dolayı kist oluştu onda o kadar az adet dördün.İnşallah birinci seçenektir canım.benim bu ay klomen den dolayo yumurtam fazla büyüyüp çatlamadı ve kist oluştu.benimde tam adet günümde çok az farklı renkte kanamam oldu hamileyim sandım test yaptım negatif çıkınca doktora gittim ve kist olduğunu öğrendimsenağlama ama basit bir kist korkulacak birşey yok dedi doktor.Bu ay klomen kullanmıycam bakalım geçer inşallah.Umarım sen hamilesindir:Saruboceq:

mrb arkadaşlar bende yumurta takibi yaptırıyorum.bu 2.ayım .ilk
ay çok başarısız geçti malesef.şimdi regli olmayı bekliyorum klomene başlamak içim
ha bide ben günde 2 içiyordum şimdi 3oldu.
imş. bu kez bebişim geliiir

kzlar doktor bana klomen öncesi duphaston veriyor ya.
ben gibi kullanan varmı bu ilacı.hap bitince hemen adet oluyoum 1,2gün içinde
şimdi kırmızıları bekliyorum .
bu duphastonu kullanmak saçma geliyor biraz ama bilmiyorum artık

Selam canım klomen kullanmışmıydın bu ay eğer kullandıysan ya hamilesin üstüne görüyosun Ya da klomenden dolayı kist oluştu onda o kadar az adet dördün.İnşallah birinci seçenektir canım.benim bu ay klomen den dolayo yumurtam fazla büyüyüp çatlamadı ve kist oluştu.benimde tam adet günümde çok az farklı renkte kanamam oldu hamileyim sandım test yaptım negatif çıkınca doktora gittim ve kist olduğunu öğrendimsenağlama ama basit bir kist korkulacak birşey yok dedi doktor.Bu ay klomen kullanmıycam bakalım geçer inşallah.Umarım sen hamilesindir:Saruboceq:

Ay bende günde iki tane içtim bu ay kasıklarımda ağrı var inşallah kist olmaz ya :çok üzgünüm:

evet klomen kullandım ama benim yumoş en son 18mm idi yani çok büyümedi o gece saat 23 de pregnly 10000 vuruldu inşallah 1. seçenektir bebiş vardıralkisalkisalkis

kızlar yazmaya korkuyorum dün gece kanama başladı doktoru aradım yarın gidip göreceğiz yani ümitler suya düştü hayırlısı:1no2::çok üzgünüm::roflol:

MAYIS AYI LİSTESİ ( 22-05-2009)

Deniz39........................................23 mayıs...................31...................3 klomen sonrası bu ay ilaçsız
Gülayyusuf....................................2 3 mayıs...................??...................1- klomen
Loveli....................... ....................27 mayıs............... ..31...................... ..... ........ 2 / klomen
Segahh.........................................28 mayıs.................???......................... ............3/ klomen
Raebzah...................................... 29 mayıs.................23...................... . ................2 serophone
Modelist25.................................. ............... .........................................

HAZİRAN AYI
RufeydeSerra ..............................3 Haziran................23........................ ................?????
Demetzeynep...............................10 haziran ..................25....................... . .....serophone
Melekanil......................................11 Haziran..............28...................... . ...............????
Nix............................................... ?????????..................24..................... ...........ilaçsız biraz ara
Aymuel..........................................?? ???????..................28....................... .. . ........ilaçsız denicek
Nergis55.......................................20 haziran.................29........................ . ............serophone

BekLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen
asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle
Safak_d..................16 Nisan .......................28......................... ...2/klomen
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Şafak-d......................16 Nisan................???.......................... ............2/ klomen
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Gizemx....................23 nisan.....................???..................... ..........2/ klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????
Nurdanurdan (Reyyan86) ...............1 Mayıs .................. 23 .....................................1. aşılama
Sever............................................5 Mayıs....................26...................... . ................1. takip
Deniz588.....................................16 mayıs...................23...................... ..... bu ay takip yook
Sweetbaby17 ......... .....................16 mayıs..................23 ....................................2/ klomenli
Sessizfırtına..................................20 mayıs..................28........................ . ..............1-klomen

!!!!!!!!!!!!YENİ TARİHLERİNİZİ YA DA GÜZEL HABERLERİNİZİ BEKLİYORUM ARKADAŞLAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)
Esraie.......................................(2009 mart hamilesi
Blue Eye..............27.................(2009 nisan hamilesi)
Kayan..................27.................(2009 nisan hamiles
Sweetbaby...........26.................(2009 mayıs hamilesi)

CANIM MERHABA BENİ DE EKLER MİSİN ACABA LİSTEYE?BU AY İLK DEFA KULLANIYORUM KLOMEN.ADET TARİHİM 19 HAZİRAN a.s.

kızlar size bişey söylümcem..kk nın ana sayfasında duyduk duymadık demeyin bölümünde, acısıyla tatlısıyla diye bir konu açılmış..orda hallisna arkadaşımız yardımlarınıza ihtiyacım var diye bir konu açmış..bizlerden birer yasin okumamızı istiyor..kuran bilen arkadaşlarım oraya uğrayıp isminizi yazdırır mısınız?yazısını okudumda çok ihtiyacı var ...öptüm canlarııımm...

ben daha adet olmadım beklemedeyim klomen kullandım dr yumurtalalarımın çatladğını söylemişti kist oluşur mu yumurta çatlasa da

20 mayısta adet olmam gerekiyordu, hala olmadım her zamanki gibi.:çok üzgünüm:Bir ümit idrar testi yaptım negatif maalesef..Adet olunca klomen tedavime başlayacağım,hayırlısı bakalım.Ya kimisi maşallah hemen hamile oluveriyor,ne ilaç ne bişey.Adet günleri 1 gün geçince biliyorlarki hamileler.Hep hayırlısı olsun diyorum ama kızımda yaşadığım gerilim ve stresi yine yaşamaya başladım,bazen çok bunaltıyor beni bu durum,üzüyor..senağlama

ben hala adet olmadım 2 gün geçti sivilcem çıktı ya adet olmadan önce sivilcem çıkar

X