Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

20 mayısta adet olmam gerekiyordu, hala olmadım her zamanki gibi.:çok üzgünüm:Bir ümit idrar testi yaptım negatif maalesef..Adet olunca klomen tedavime başlayacağım,hayırlısı bakalım.Ya kimisi maşallah hemen hamile oluveriyor,ne ilaç ne bişey.Adet günleri 1 gün geçince biliyorlarki hamileler.Hep hayırlısı olsun diyorum ama kızımda yaşadığım gerilim ve stresi yine yaşamaya başladım,bazen çok bunaltıyor beni bu durum,üzüyor..senağlama

canım bu kadar stres yapma hem anneymişsin zaten ya biz napalım daha hiç hamile kalamadık ki :çok üzgünüm:

üzülme arkadaşım nergizdoğru söylüyor sen anneliği tattın biz bir yıldır anne olmayı bekliyorum biz daha olamadık olacakmıyız allah bilir

kizlar ben yumurta takibine basladım.
bugun adetimim 3. gunu. bugun gobekten puregon yapıldı 75 ml. asılama olmayacak normal yolla denenecek. her gun gobekten bu igne yapilacak . persembe gunu tekrar dr gidecegim.
benim yumurtlamam da sorun yok normal yolla hamile kalabiliyorum. cabuklastırmak ve kolaylastırmak icin tedaviye basladım.
acaba aranızda puregon un yan etkisini goren varmı

Canım tedavin hayırlı olsun bende klomen kullanıyorum ama hap olanlardan. Bizede doktor şansı arttırmak için verdi.2 yumurtam oluştu bakalım inşallah tutar.Ben de yan etki olmadı ama belki iğnede olabilir bilemiyorum.

canım seninde aşılama olmayacak degil mi dogal yoldan oalcak

Evet canım doğal yoldan benimkide. Doktorum bu ay da olmazsa bi üst aşamaya geçeriz demiş eşime. O da sormamış hangi aşama diye. Ya iğneyle doğal olacak yada iğneyle aşılama muhtemelen. Sen öncesinde hap felan kullanmışmıydın canım.

yok canım ilk defa bu ay başladım puregon kullanmaya. daha cabuk hamile kalabilmem icin. 36 yasındayım ben. asılama yaptırmak istemedik hemen , ufak tefek destekle dogal yoldan deneyelim dedik bu ay.

kilzar puregon ignesi ile dogal yoldan hamiel kalan varmı acaba?

kızlar meraba. biliyorum sizi ihmal ettim ama biraz dinleniyorum. hani ilk zamanlar kociş de kızıyo yorma kendini diye. uğrıcam mutlaka. hepiniz öpüldünüz. umarım hamiş sayısı çoğalır. inanıyorum çoğalacak.

kızlar günaydın dün kontrole gittim beş gün klomen kullandım ve dün 11 .gündü.3 yumurtadan bir tanesi gerekli olgunluğa ulaşmış diğerleri küçük kalmış 22mm birtanesi mesela.diğerbi tane daha var onlar 15 mm de kalmış bu kötü bişey mi normal bir kadında bir tane mi yumurt aoluşuyor.bana çatlatma iğne si vurdu.adı :eek:vıtrelle göbekten yani akşamdan beri düşünmekten kırdım kafayı.

kizlar merhaba, ben bugun ilk defa puregon u karnımdan kendim yaptım.
fazla acımadı. bu ikinci ignem. persembe gunu dr bakacak yumurtalarıma gelisimine sanırım ona gore ignenin dozajını ayarlayacak.
bu arada da kocama keciboynuzu suyu icirme mucadelesi veriyorum , tadı kotuymus begenmiyor beyfendi. bende aksam sabah ac karınla incir suyu iciyorum. bal tarcın corek otu karısımı yiyorum bakalım faydasını gorecekmiyiz?

ah arkadaşım söyle eşine ben her gün acı çekiyorum karnımdan iğne oluyorum gıgım çıkmıyor sen sadece içiyorsun incirin tadı daha kötü valla ah anlasalar neler çektiğimizi

kızlar günaydın dün kontrole gittim beş gün klomen kullandım ve dün 11 .gündü.3 yumurtadan bir tanesi gerekli olgunluğa ulaşmış diğerleri küçük kalmış 22mm birtanesi mesela.diğerbi tane daha var onlar 15 mm de kalmış bu kötü bişey mi normal bir kadında bir tane mi yumurt aoluşuyor.bana çatlatma iğne si vurdu.adı :eek:vıtrelle göbekten yani akşamdan beri düşünmekten kırdım kafayı.

selam tatlım çok güzel ben de bugün gittim dr üç yumuş gördü sat 9. gün 14mm ve diğerleri 13mm güzel dedi bu ay bereketlisin dedi. Geçen ay tek yumurta oluşmuştu sormuştum doktora ben yumurtlamıyormuyum diye o da bir ya da iki aradığımız sayı demişti inşallah canım bu ay başarırız topiği bu ay biz sallarız:teytey::teytey::teytey:

X