Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

İSİM.......................TARİH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 07 nisan 2009)

NİSAN AYI LİSTESİ

asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle
Blue Eye................. 13 Nisan.................. 26 ........................ ..............5
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Sweetbaby ..............15 Nisan ..................25 ....................... .............2/ merional
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Şafak-d......................16 Nisan................???.......................... ............2/ klomen
Deniz588.................17 Nisan....................23...................... ............3/ ilaçlı
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Kayan......................23 Nisan................ ....27...............................2/ klomen
Loveli....................... 24 Nisan............... ......31...................... ..... ........ 1 / klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Deniz39..................25 Nisan.......................31.................... . ................3 klomen-ovitrelle
Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????

MAYIS AYI LİSTESİ
Nurdanurdan (Reyyan86) ...............1 Mayıs .................. 23 .....................................1. aşılama
Ukla ..................... .......................6 Mayıs ..................30.......................... ....... ..klomen 1 .aşılama

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen

kızlar haber verin lütfen bizeeeeeeeeeeee

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)
Esraie.......................................(2009 mart hamilesi)

ayyy canım inşallah. her şey dilediğin gibi ve hayırlısıyla olur. klomen kullanıcaksın bi ilaç daha demişsin o ne için onu anlamadım.inşallah canım işe yarar ve bebişin gelir. gelişmelerini paylaş bizimle tamam mı. habersiz bırakma tamam mı canım.

merhaba arkadaşlar
bende 1 yıldır korunmuyorum ve maalefe hiç hamiş kalmadım
adetimin 2. günü doktora gittim hormon testi spermogram ve usg dedi usgyi adetin 13. günü yani 16 nisanda gideceğim hormon test sonucumu aldım ama doktora gösteremedim onuda usg için gittiğimde göstereceğim değerlerim sanki biraz düşük lh ve fsh bakalım hayırlısı olsun benide listenize alırmısınız

yaşım 26 1 yıldır bekliyorum 16 nisan kontrol günüm adet tarihimde herhalde 5 mayıs olur başka bilgi vermem gerekiyomu bilmiyorum

canım nasıl gidiyor nasılsın

kızlar ben hiç iii değilim. adetime daha bir hafta var ama sanırım bu ay da olmadı. çok umutluydum en başta. ama benim adet öncesi bacağım ağrır ve bacağım ağarımaya başladı. moralim bozuk yani. bence olmıcak. ya çok istiyorum ama keşke bilmek mümkün olsa. üfffffffffffffffffffffffff canım çok sıkkınnnnnnnnnn

ıSıM.......................TARıH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 07 nisan 2009)

NıSAN AYI LıSTESı

asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle
Blue Eye................. 13 Nisan.................. 26 ........................ ..............5
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Sweetbaby ..............15 Nisan ..................25 ....................... .............2/ merional
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Şafak-d......................16 Nisan................???.......................... ............2/ klomen
Deniz588.................17 Nisan....................23...................... ............3/ ilaçlı
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Kayan......................23 Nisan................ ....27...............................2/ klomen
Loveli....................... 24 Nisan............... ......31...................... ..... ........ 1 / klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Deniz39..................25 Nisan.......................31.................... . ................3 klomen-ovitrelle
Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????

MAYIS AYI LıSTESı
Nurdanurdan (Reyyan86) ...............1 Mayıs .................. 23 .....................................1. aşılama
Sever............................................5 Mayıs....................26.......................................1. takip
Ukla ..................... .......................6 Mayıs ..................30.......................... ....... ..klomen 1 .aşılama

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen

Hamilelerimiz

sweetcim şimdiden ümidini kaybetme canım boşver yaaa olduysa olmuştur olmadıysa olmamıştır de kendi kendine bari adet gününe kadar iyi hissett ama umarım hamişsindir bu ay

canım daha 1 hafta var hemen canını sıkma ya dur bi bakalım,
hem olmadıysa olmadı bir dahakine olur belki Allah başka dertler vermesin ümidimizi yitirmek moral bozmak yokkkkkk:teselli:

canım seninle aynı günlerde adet olcaz galiba.benimde hiç ümidim yok.hayırlısı artık.aslında ben bu ay fazla kafama takmıyorum.zaten tatil mevvsimide yaklaşıyor.olmasada tatimi yaparım diyorum.kadınlar en fazla tatilde hamile kalırmış.ben kızıma tatilde hamile kalmıştım.

tşk sweetbaby eklemişsin benide sende sıkma canını herşeyin hayırlısı hem daha belli bişey yokki gebelik belirtileri diye yazılanlar bende adet belirtileriyle aynı sıkma canını o yüzden tamam

kızlar ne bileyim bi hüzün çöküyo üstüme ara ara. olmıcak heralde diyorum. annemle konuştum az önce azarladı beni. böle kötü düşünürsen olmaz tabi die. ya ne bileyim bacağım ağrıyo umudum kırılıyo. bi de ara ara çok hafif batmlar. sanki adet olcakmışım gibi. neyse düşünmemeye çalışayım. sonuçta haftaya çarşambadan önce bilemicem. umarım olur ama ya.

hepinize buarada çok teşekkür ederim beni teselli etmeye çalıştığınız için. severcim sen de aramıza hoşgeldin. inşalalh senden de güzel haberler alırız.

canım belki yeni yumurtluyorsundur belli olmaz siz çalışmaya devam edin bence kaçırma günleri sakınnn

selam kızlar..bende tedaviye bu ay başladım..sweetybaby beni listenize ekler misiniz canım.benim 2.5 yaşında kızım var 2.bebiş için tedavi görüyorum..son adet tarihim 1 nisan..adetimin 3.günü serophene başladım..bu c.tesi kontrolüm var dr da yumoşlar büyüdü mü diye..yaşım 23...öptüm canlarıım..

canım olman gereken adet tarihini yaz. ekliyeyim .umrım 2. bebiş de gelir. daha yaşın da küçükmüş. bi de 2. bebek. hadi hayırlısı

kızlar 12sinden itibaren sonuçlar belli olacak. ya hiç belirtilerinizi yazmıyosunuz. yazın paylaşalım.

canım olman gereken adet tarihini yaz. ekliyeyim .umrım 2. bebiş de gelir. daha yaşın da küçükmüş. bi de 2. bebek. hadi hayırlısı

canım benim evetyaşım küçük ama görüntü olarak büyük gösteriyorum..eşim 32 yaşında onun için acelem yoksa aslında daha istemiyordum 2.yi..adetim belli olmuyo ama nisanın 1.inde oldum en son, yeni adet tarihim 1 mayıs canım..teşekkür ederim sweety cim..öptüm canım benim...Şeniz

İSİM.......................TARİH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 09 nisan 2009)

NİSAN AYI LİSTESİ

MAYIS AYI LİSTESİ
Raebzah.......................................1 Mayıs....................23.......................................1 serophone
Sever............................................5 Mayıs....................26....................... ................1. takip

BEKLEMEDE OLANLAR

Hamilelerimiz

canım ekledim seni aramıza hoşgeldin. eşini de yaşı genç daha çok stres yapma yani. erkek de yaş çok önemli diil. önemli olan kadın.zaten bi çocuğun varmış. o damı tedaviyle olmuştu.neymiş sorunun.

merha bende dört aydır yumurtlama ilacı ve catlama ignesi kullandım dördüncüde aşılama yaptırdık yinede tutmadı. cok sayıda yumurta gelişiyor eşimde problem yok yinede olmadı.Ama yola devam umudumu yitirmiyorum sizlerde yitirmeyin hep beraber anne olalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…