Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

kızlar ben haber veremedim birinci takip başarısız.şimdi klomene başaldım tekrar pazartesi doktora gidicem yumoşlara bakcaz pazartesi veya salı iğnemi lursam ayın 15i gibi adet olurum.(umarım olmam)

inşallah olmazsın canım.nasıl durum kaç yumoşun var. işe yaradımı klomen.işe yarıyosa klomenle bi süe devam ediyo doktorlar ben e hiç işe yaramamıştı.neyse bilgilerinden bizi haber dar et mesela boyutları ne. doktorunun tavsiyeleri ne. nisan ayı listesine ekledim canım tekrar seni.

kızlar ben adet oldum dr bana klomen verdi adetin 12 günü gel dedi klomen yumurtaların gelişmesi için değil mi ama benim yumurtlamamda bişey yok yumurtluyorum sizce neden eşimin morfoloji sorunu var e vitamini kullanıyor bana ilaç verdi doğru mu yaptı

yumurta sayını çoğaltıp hamile kalma olasılığını artırmak için olabilir. yani 2-3 yumurta olursa hamile kalma şansın sonuçta 2-3 kat artıyo dimi.uamrım işe yarar canım. seni de nisan listesine ekledim ama olman gereken adet tarihini de yaz da ekliyim.gelişmelerini bizimle paylaş lütfenn.

İSİM.......................TARİH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 26 Mart 2009)

MART AYI LİSTESİ

Ceylan83................30 Mart....................26...................... .................3/ klomen
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen

NİSAN AYI LİSTESİ

Esraie......................03 Nisan..................???........................ ............?????
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Sweetbaby ..............15 Nisan ..................25 ....................... .............2/ merional
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Deniz588.................17 Nisan....................23...................... ............3/ ilaçlı
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Loveli....................... 24 Nisan............... ......31...................... ..... ........ 1 / klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Ukla ..................... 25 Nisan ......................30.......................... ....... ..2/ ilaçlı
Deniz39..................25 Nisan.......................31.................... . ................3 klomen-ovitrelle
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Reyyan86 ...............22 Mart .................. 23 .....................................3 / klomen+menogon
Blue Eye................. 7 Mart ................... 26 ........................ .........4 yeni adet tarihini yaz ekleyelim.
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone

kızlar haber verin lütfen bizeeeeeeeeeeee

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)

vayy be sıradaki kurban benim desenize hehh bu ayıda bitirdik desenize yaaa 2 3 günüm kaldı şurdaa inşallah kavuşurum bebişime ama hiç öle bi his yok içimdee

kızlar neler yapıyorsunuz.bir şeye dikkat ettim.genlede arkadaşlar listeye isimlerini yazdırıyolar ama çok fazla paylaşımda bulunmuyolar.yyumurta takipleri esnasında neler yaşıyoruz. doktorlarımıza ne sormamız gerek gibi. ya da daha başka şyler. sonuçta önemli olan paylaşım. yanlış mı düşünüyorum

ben yarın sabah yine kontrole gidiyorum. bakalım yumoşlr ne durumda. inşallah her şey güzel gelişir

vayy be sıradaki kurban benim desenize hehh bu ayıda bitirdik desenize yaaa 2 3 günüm kaldı şurdaa inşallah kavuşurum bebişime ama hiç öle bi his yok içimdee

ceylancım inşallah adet olmazsaın da bbişin gelir.evet bu ay da bitiyo ama yeni umutlar bizler için. Allahım hepimize tez vakitte bebişlerini nasip etsin..

hm seni yeni gördüm çok saol ya kimse beni görmedi sandım herkes uyuyo heralde nerdeler:uhm:

hoşgeldin canım armıza.sen de yumurta takibine başlayanlardansın. anlat bize biraz kendini. kaç yaşndasın. nezamandır bebek istiyosun. yeni başladın tkibe. hangi ilacı kullanıyosun.sorununvar mı anlat. bu arada olasıadet tarihini de ver seni listemize ekleyelim.

hoşgeldin canım armıza.sen de yumurta takibine başlayanlardansın. anlat bize biraz kendini. kaç yaşndasın. nezamandır bebek istiyosun. yeni başladın tkibe. hangi ilacı kullanıyosun.sorununvar mı anlat. bu arada olasıadet tarihini de ver seni listemize ekleyelim.

teşekkür edrim ben 27 yaşındayım 2.5 yıllık evliyim ve 1.5 yıldır çocuk düşünüyoruz.ilk yumurtlama takibini ekimde genophane ile yaptırdım olmadı.sonra bi dolu talihsizlik yaşadım aile hayatımla ilgili ara vermek zorunda kaldım.ancak bu ay yeniden başladık bu defa klomenle ama yine olmadı ilaçlar hem bünyemi hem de psokolojimi bozdu yani denemek ve hüsran.o nedenle aşılamaya geçsem mi ne dersiniz.sizlerde anlatın biraz.paylaşalım kimseye anlatamadıklarımızı.ne de olsa damdan düşenin halinden yine damdan düşen anlar di mi?kafanızı şişirdim.kusura bakmayın:sm_confused:

ha bu arada ben de güya pko varmış.hiç belirtisi yok.diğer iki doktorum yok dedilerdi bu var dio.anlamadım.ama önemli düzeyde diil dio.acebe bu yumurtlama ilaçları mı kist yaptı da sonradan oldu hı?eşimde de sorun vardı.çözdük şimdilik.düzeldi dedilerçe düzeldiyse nerde bebiş?di mi?ha bende de yumuş varmış.gördük.istenilen boyuta geldiler.e bi de zamanında çatladılar.sorun yok gibi ama vermeyen Allah vermiyor bazen.

ceylan senle hem yumoş hapımız hem de iğnemiz aynı onu fakettim bakem nolcek bu ilaçlar işe yareycek mibenneyaptımki

kızlar neler yapıyorsunuz.bir şeye dikkat ettim.genlede arkadaşlar listeye isimlerini yazdırıyolar ama çok fazla paylaşımda bulunmuyolar.yyumurta takipleri esnasında neler yaşıyoruz. doktorlarımıza ne sormamız gerek gibi. ya da daha başka şyler. sonuçta önemli olan paylaşım. yanlış mı düşünüyorum

ben yarın sabah yine kontrole gidiyorum. bakalım yumoşlr ne durumda. inşallah her şey güzel gelişir

hadi hayırlı haberler inş.yaz emi!doğrusun valla.beni öyle 2 gne ya da 3 güne çağırmıyo doktor.bi adetin ikinci günü gidiyom bi de 5.günü ilaca başlıom kendim doktor öyle diyo
.sonra 12.gün iğneyi vuruyolar tam saatinde.ha unutmadan ilaç sonrası bu ilaç işe yaramış mı nasıl cevap vermiş tedaviye diye hormon testi yapıyorlar.bunu yeni duydum siz duymuşmuydunuz.yumuşlara bakıyo iyice ölçüp biçip kıvamındaysa iğne ol dio.yaşadıklarım böle.önemli olan paylaşım di mi:teytey:

hisleri salla gitsin.tersi çıkcak die düşün.ya da hiç düşünme bi şi.her şey insanlar için di mi?hayırlı haberler inş.canım.var ya bi tutarsa süper olur.ilaçlar yarıyo die ümitlenirim.hem de bi hasret vuslata döner.ne süper di mi.:dance:

X