Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

herkese günaydınlar.esraie canım sana katılıyorum.çünkü ben ilk doktora gittiğimde pco olduğumu teşhis etmişi ve ilk söylediği şey kesinlikle stresten uzak duracaksın,sabredeceksin oldu.ve dün bi arkadaşıma sordurdum psikayatrise oda tek çözüm kafaya takmamak demiş.bunu elimizden geldiği kadar yapalım inşallah.mesela dün kız arkadaşlarımla biraz dışarda gezdik sonra başka bi arkadaşın evine gittik oturduk çay may sohbet çok güzel bi zaman geçirdim ve aklıma bile gelmedi.kendimizi başka şeylere vermek lazım.

yani kafaya takınca ağlama nöbetine giriyorum. en iyisi geleceği zamanı bilir demek ve beklemek hem daha genciz dimi

canim pcos varya bende,tam gelisemeyen yumoslar kist olup kaliyordu..bu defa toptan temizledilerkaydirigubbakcemile3
bakalim ikiz mi ücüz mü olur,amaaan saglikli olsunda ben herseye raziyim:Saruboceq:
asilama olmadi canim,düzenli iliskiyle normal yoldan deneyelim dendi...
bakalim tutarsa ne hos,ama tutmazsa 8.ay gibi asilamaya baslarim artik

hadi hayırlısı canım. umarım hakkında hayırlısı olur.bizi habersiz bırakma ama tamam mı canım.

sweetbaby merhaba cnm ben 23yaşındayım ama aadet tarihimi veremicem çünki bende bilmiyorum düzensiz halaaa de eğer düzene girerse 16nisanda olmam gerekir ayrıca bir tane serophene ve çatlatma iğnesi kullandım daha çnce şimdi ise klomen kullanıyorum bu çarşamba kontrolüm var.....

ıSıM.......................TARıH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 23 Mart 2009)

MART AYI LıSTESı

Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
Loveli......................27 Mart.....................31...................... ..... ........ 2/ilaçsız
Ceylan83................30 Mart....................26...................... .................3/ klomen
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen

NıSAN AYI LıSTESı

Esraie......................03 Nisan..................???........................ ............?????
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Sweetbaby ..............15 Nisan ..................25 ....................... .............2/ merional
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................................2 / klomen
Deniz588.................17 Nisan....................23...................... ............3/ ilaçlı
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Ukla ..................... 25 Nisan ......................30.......................... ....... ..3/ ilaçlı
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Aymuel.....................18 Mart..................28.......................... ..............1 / klomen
Reyyan86 ...............22 Mart .................. 23 .....................................3 / klomen+menogon
Ceylan ....................22 Mart ................... 26 ...................................1 / klomen
Blue Eye................. 7 Mart ................... 26 ........................ .........4 canım adet olmuştun sanırım yeni adet tarihini yaz ekleyelim.

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)

--------------------------------------------------------------------------------

Kızlar lütfen bekleme listemiz çok kabardı yeni tarihlerinizi verin ekleyelim. eğer hamileysenizde bilip sevinelim

canım kedi79 hamiş haberin yokmu??heyecandan söylemeyi unutmuştur..

kızlar iğnemin 4. günü bugü yarın son iğnemi vurulcam sonra perşembe kontrol ama kasıklarımda batmalar var. niye acaba. yumurtalarmı gelişiyo. umarım öyledir ama çok fazla da olmasın az da. bu ayıda boş geçirmiyim. dua edin canlarımmm

canım yumişler gelişiyordur meraklanma inşallah bu ay olur tatlım dualarım seninle

kızlar adet olmama 2 gün var olursam cuma dr gitcem bakalım olacam gibi görüyorum kendimi lekelenmelerim başladı adetime 10 gün kala şimdi arttı bakalım

prenses bugün adet gnün inşallah adet olmamışsındır ve bebiş vardır

kızlar adet olmama 2 gün var olursam cuma dr gitcem bakalım olacam gibi görüyorum kendimi lekelenmelerim başladı adetime 10 gün kala şimdi arttı bakalım

benimde yarın regl günüm senin baya erken başlamış lekelenmeler bende daha bişey yok, hamile olabilirmisin acaba???

sweet canım yumoşların biyiyodur bizi haberdar et mutlaka kontrolden sonra canımm

kızlarrrrr nerelerdesiniz. benim kasıklarımda baya batmalar oldu bugün. bakalım perşembe adetimin 8. günü kontrolüm var. umarım herşey yolundadır.

sweetcim hadi hayırlısı
benim adet oldum yeni tarihim 22 nisan yarın dr.a gideceğim 2.klomen+3.ovitrelle başlanır sanırım

İSİM.......................TARİH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 25 Mart 2009)

MART AYI LİSTESİ

Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
Loveli......................27 Mart.....................31...................... ..... ........ 2/ilaçsız
Ceylan83................30 Mart....................26...................... .................3/ klomen
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen

NİSAN AYI LİSTESİ

Esraie......................03 Nisan..................???........................ ............?????
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Sweetbaby ..............15 Nisan ..................25 ....................... .............2/ merional
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Deniz588.................17 Nisan....................23...................... ............3/ ilaçlı
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Ukla ..................... 25 Nisan ......................30.......................... ....... ..3/ ilaçlı
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Aymuel.....................18 Mart..................28.......................... ..............1 / klomen
Reyyan86 ...............22 Mart .................. 23 .....................................3 / klomen+menogon
Blue Eye................. 7 Mart ................... 26 ........................ .........4 yeni adet tarihini yaz ekleyelim.
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen

Hamilelerimiz

--------------------------------------------------------------------------------

sweetcim hadi hayırlısı
benim adet oldum yeni tarihim 22 nisan yarın dr.a gideceğim 2.klomen+3.ovitrelle başlanır sanırım

olsun canım hayırlısı artık. belki nisan ayı şans getirir bizlere. sadece klomen ve çatlatma iğnesi kullanıyorsun değilmi.kaç yumurtan olmuştu bu ay. belki doktorun dozu artırır. şansın da artar ozaman belki ama herhengi bi sorun yoksa yumurta gelişimde böyle devam eder sanırım. hadi gidince haber ver bize de.

swet ciğim beni 3 ilaçlı yazmışsın onu değiştirirmisin yine kistim varmış dün gittim dr a. ben 1 kez klomen tarzı ilaç kullandım 1 iğnem oldu, 2/klomen yazarsan daha doğru olur 2.ciyi adetim gelince başlıycaz yumurta takibne. yeni tarihi veririrm sana regl olunca

ıSıM.......................TARıH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 25 Mart 2009)

MART AYI LıSTESı

NıSAN AYI LıSTESı

Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Ukla ..................... 25 Nisan ......................30.......................... ....... ..2/ ilaçlı

BEKLEMEDE OLANLAR

Blue Eye................. 7 Mart ................... 26 ........................ .........4 yeni adet tarihini yaz ekleyelim.

Hamilelerimiz

ya kızlar bu kasıklarım beni mhvetti özellikle sağ taraf ara ara sol traf. sanki bişi var gibi bi batmalar. yarın sabah randevum var baklım ne durumda benim yumişlerr.

ya kızlar bu kasıklarım beni mhvetti özellikle sağ taraf ara ara sol traf. sanki bişi var gibi bi batmalar. yarın sabah randevum var baklım ne durumda benim yumişlerr.

canım galiba senin yumoşlar çatlıyor ve bu geceyi boş geçmeyin malum şeyden önce eşine sert bir kahve yap sperm hareketini hızlandırıyormuş bilgin olsunkaydirigubbakcemile3

canım galiba senin yumoşlar çatlıyor ve bu geceyi boş geçmeyin malum şeyden önce eşine sert bir kahve yap sperm hareketini hızlandırıyormuş bilgin olsunkaydirigubbakcemile3

canım ben merional iğne kullandım yumurta gelişimi için klomenle pek verim alamamıştık. yarın benim daha adetimin 8. günü.çok erken değilmi yumurtanın çatlaması için. bilmiyoum neller oluyorçok merak ediyorum yarın randevum var. hemne yazıcam size. ama baya batmalr var özellikle sol taraf

swet ciğim beni 3 ilaçlı yazmışsın onu değiştirirmisin yine kistim varmış dün gittim dr a. ben 1 kez klomen tarzı ilaç kullandım 1 iğnem oldu, 2/klomen yazarsan daha doğru olur 2.ciyi adetim gelince başlıycaz yumurta takibne. yeni tarihi veririrm sana regl olunca

canım geçmiş olsun. ilaçla çaresine bakılır. napalım önümüze engeller çıkıyo. ama aşmaya çalışıcaz yılmıycaz ve mutlu son ulaşıcaz inşallah Allh nasip ederse.adet olunca trihini eklerim canım.

X