Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

canımm çok sevindim tebrik ederim listemizin 3. hamişisin:)))
ben hala beklemedeyim test yapmaya cesaret edemiyorum...

Lıstedın 4. HamıŞıyım bende ozaman dÜn akŞam ÖĞrendım arkadaŞlar herkese Çok teŞekkÜrler allah herkese nasıp etsın

Lİstedİn 4. HamİŞİyİm bende ozaman dÜn akŞam ÖĞrendİm arkadaŞlar herkese Çok teŞekkÜrler allah herkese nasİp etsİn

canım bebişin hayırlı olsun ikinizede bol bol sağlık diliyorum...sonunda listemiz hareketlenmeye başlıyo..(maşallah)

ıSıM.......................TARıH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 09 Mart 2009)

MART AYI LıSTESı

Funda 72................. 11 Mart.....................36.. ..............................1
AyşeCemre...............12 Mart...................???........................ ..........????
Deniz588.................14 Mart....................23...................... ............2/ ilaçlı
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Sweetbaby ..............17 Mart ..................25 ....................... .............1/ klomen
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Aymuel.....................18 Mart..................28.......................... ..............1 / klomen
Reyyan86 ...............22 Mart .................. 23 .....................................3 / klomen+menogon
Ceylan ....................22 Mart ................... 26 ...................................1 / klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Ukla ..................... 25 Mart ......................30.......................... ....... ..2/ ilaçlı
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Loveli......................27 Mart.....................31...................... ..... ........ 2/ilaçsız
Ceylan83................30 Mart....................26...................... .................3/ klomen
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????.....................2 4............................2/ srophen

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?................... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
Gul_tamer...............24 şubat......................23.................... ......klomen/ganophane
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Blue Eye................. 7 Mart ................... 26 ........................ .........4

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi) :CüvCüv:
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi) :CüvCüv:
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi):CüvCüv:
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi):CüvCüv:

arkadaşlar beklemede olanlar ltfn ne durumdasınız haber verin merak ediyoruzzz ama

ArkadaŞlar hamİleyİm bugÜn doktora gİttİm....

canım çok tebrik edrim. çok sevindim. ben de pko var demiştin sanırım bende de var. nezamandır istiyodun anlatsana biraz.ya benim adet düzensizliğim yok ama yumurtalıklarım polikistik over görünümündeymiş. bu ay klomen kullandın sanırım. kaç gün kaç tane. bir de kaç yumurtan oluşmuştu. ben de pek işe yramadı bana hem iğne ham klomen uygulancak.

Lİstedİn 4. HamİŞİyİm bende ozaman dÜn akŞam ÖĞrendİm arkadaŞlar herkese Çok teŞekkÜrler allah herkese nasİp etsİn

senin adına da çok sevindim canım. güne güzel başladık. sen de öykünü anltsana biraz ki biz de umutlanalım. ben de gün sayıyorum adet olayım hemen diye. tadvi sürecim başlıcak.Allah sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin.

merhaba kizlar yeni hamislerimizi kutluyorum...
bahsettimmi bilmiyorum...
cumartesi doktorum aradi...tahlil sonuclarim ayni gün cikmamisti,önemli bisey olursa haber veririm demisti..maalesef haber geldi..
hormonlarimdaki iyiye dair ilerleme durmus..
bu persembe sifirdan basliyoruz....
moralim bozuk acikcasi,50gün bi umut igneleri vurdum,halada yapiyorum..
aldigim ilaclar kortizonlar cabasi...
ne psikoloji kaldi,ne vücut...artik igneler girmiyor,heryerim mosmor...
napalim var bundada bir hayir...
persembe günü gelismeleri yazarim canlar...
sizleri cok seviyorum
nolur hicbiseyi stres yapmayin,beni stres mahvetti...

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim inş yakında sizinde haberlerinizi alacağız. ben hikayemi anlatıyım ilk regl olduğum günden beri 3 ayda bir olurum yani hep düzensizdi. evlendim 1;5 yıl istemedik bebek. son 1 yıldır düşünmeye başladık hsg falan zaten bu aşamaları biliyosunuz. onlar atlattık doktor klomen tedavisine başladı ilk önce günde 1 tane içtim ama ilk ay hiç yumurtam oluşmadı. 2 ay doktor günde 2 tane klomen verdi. ilacı kullandım 2 tane yumurtam oluştu. hemen aşılama yapalım dedi ama eşim istemedi biz doğal yoldan deniyelim dedi. doktor yumurtalarımın oluştuğunu çatlatma iğnesine gerek olmadığını söyledi. biz bir hafta ilişkiye önem verdik.sonra adet günüme 6 gün kala annem illa kan tahlili yaptıralım dedi. tahlil sonucunu ertesi gün aldım değerim 20 idi. ordaki doktor hamile olabilirsin dedi hemen doktorumdan randevu aldın ama hafta sonuna geldiği için beklemek zorunda kaldm dün gittim ve değerim 300 olmuş yani hamileymişim.işin tuhafı söylemiştim size nisanda eşim askere gidiyo kısa dönem bakalım hayırlısı işte benim hikayem bu. size tavsiyem ümitsizliğe kapılmayın moral çok önemli hep olumlu düşünün ve bana dua edin karın ağrım fazla doktor dinleneceksin dedi umarım aksilik çıkmaz....hihoyyyt

yeni hamişlerimizi kutluyorum maşallah listemiz nasılda birden hareketlendi....:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:allah inşallah sağ salim kucaklarınıza almayı nasip eder arkadaşlar...
bu arada ben hala adet olmadım gecikiyorum 7 sinde bekliyordum göğüs uçlarım sızlıyor idrarda ki gebelik testlerinden yaptım sabah negatif çıktımirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir bakalım gecikme umarım kistten falan kaynaklanmıyordur...

Arkadaşm tşk ederim belki idrarda çkmaya bilir bence bi kan tahlili yaptır.hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz....

5 yıllık evliyim ilk 6 ay korunduk sonrasında korunmadık ama baktık olmuyor doktora başvurduk ama nereye gittiysek herkes ya para istiyordu bunu genelde özeller yapıyordu devlette git gelle uğraştırıp bişey yapmıyordu velakin böyle 4 yıl geçti geçen kasımda süleymaniyeden tüp bebek raporu almak için uğraştık rapor çıktı ama alamadık bi türlü sonra özelden tüp bebek yaptırdık sonuç pozitifti ama 6 haftalık düşük yaptım düşükten sonra ilk adetimde özel bi doktora gittim 1. yumurta takibi yaptık yumurtalar çatladıktan sonra progestan kullanıp yatak istirahati önerdi dr. ama negatifti 2. ay da aynı şeyleri yaptık bizde sorun eş faktörü olduğu için ilaçları eşime verdi yurtdışından gelen bi ilaçla dr. sayesinde dün adetimden 4 gün geçtikten sonra gittim küçücük bi kesenin oluştuğunu söyledi böyle bi hikayem var uzun oldu ama :enbuyukkk:

Arkadaşım hayırlı olsun. bende 2 haftalık hamileymişim keseyi 15 gün sonra göreceğiz inş. peki sende karın ağrsı varmı bende sanki adet olacakmış gibi karın ağrılar var...

:Saruboceq: aranıza yeni katıldım arkadaşlar benide listeye eklermisiniz
bebisko 25 MART 30 YAŞ 1. YUMURTLAMA TAKİBİMİZ / GANOPHENE

Şuan kımse yok galıba ben bu sıteyı pek kullanmayı bılmıyorum bı yanlıŞlıklar yaparsam kusura bakmayın artı benı yÖnlendırısenız sevınrırım
Şımdılık ıyı akŞamlar

Şuan kİmse yok galİba ben bu sİteyİ pek kullanmayı bİlmİyorum bİ yanlıŞlıklar yaparsam kusura bakmayın artı benİ yÖnlendİrİsenİz sevİnrİrİm
Şİmdİlİk İyİ akŞamlar

zamanla alışırsın canım eklerler seni merak etme

sevimli ve zeynep çok sevindim ne kadar güzel haber allahım sağlıcakla kucağınıza da almayı nasip etsin darısı biz bekleyenlerin başına inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…