Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

kızlar bi takipçi daha alırmısınız aranıza ben tam 4 kez hamiş kaldım klomen ve pregnyl le ama malesef kan pıhtılaşması zyüzünden bebişleirmi kaybettim. neyse hayırlısı olsun sağlıksız bir bebek istmeiyrouz sonuçta dedik. ve son kürtajım 6 kasımdı o günden sonra ilk kez bu ay klomen günde 2 kez sonra menegon iğne 4 gün yarım yarım ve sonuç 3 koca yumurta hatta biri pregnyli beklemeden çatlamış maşallah diğerlerinide pregnylle çatlattık adet olmam gereken tarih 14 mart inşallah olmaz ama ben 14 martı beklmeden kan tahlili yaptırcam çünkü benim 9 ay hergün vurulmam gereken heparin iğnelerim var ne kadar erken başlarsam bebem için o kadar iyi 11 12 si gibi test yaptırcam hayırlısı bakalım sonuş ne olucak ee benide listenişze eklerseniz sevnirim sevgiler yaşım 25 bu arada

kızlaaaaaar yumurta takibinde yumoşlar çatladımı diye bakılması gerekmiyomu?benim doktor bakmadı.moralim bozuluyo.18mm olunca bıraktı takibi.

brek brek soruma cevap viren yokmuuu

tatlım benim doktorum bakmıyo hiç çatladımı çatlamadımı diye

yani çatlamamış olsa zaten adet döneminde görüyo sölüyo
çatlamamış olsa bile tekrar çatlatma iğnesi olanı da duymadım o yüzden kafanı takma canım çatlamıştır onlar çatlamadılarsa da şansa şuan yapacak pek bişiy yok ama bence çatlamışlardır

canım sağol cevap yazdığın için.demek seninkide bakmıyo.
dediğin gibi umarım çatlamıştır.

çatlamıştır tatlım büyük ihtimalle inşallah bebişinde gelir bu ay güzelim kaçıncı günündesin şimdi iğneyi hangi gün oldun

İSİM.......................TARİH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 02 Mart 2009)

MART AYI LİSTESİ

Blue Eye................. 7 Mart ................... 26 ........................ .........4
ZeynepSav................10 Mart...................23...................................1/ komen
Funda 72................. 11 Mart.....................36.. ..............................1
AyşeCemre...............12 Mart...................???..................................????
Deniz588.................14 Mart....................23...................... ............2/ ilaçlı
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Sweetbaby ..............17 Mart ..................25 ....................... .............1/ klomen
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Reyyan86 ...............22 Mart .................. 23 .....................................3 / klomen+menogon
Ceylan ....................22 Mart ................... 26 ...................................1 / klomen
Ukla ..................... 25 Mart ......................30.......................... ....... ..2/ ilaçlı
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Loveli......................27 Mart.....................31...................... ..... ........ 2/ilaçsız
Ceylan83................30 Mart....................26...................... .................3/ klomen
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????.....................2 4............................2/ srophen
BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?................... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
Gul_tamer...............24 şubat......................23.................... ......klomen/ganophane
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)

İSİM.......................TARİH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 02 Mart 2009)

MART AYI LİSTESİ

Blue Eye................. 7 Mart ................... 26 ........................ .........4
ZeynepSav................10 Mart...................23......................... ..........1/ komen
Funda 72................. 11 Mart.....................36.. ..............................1
AyşeCemre...............12 Mart...................???........................ ..........????
Deniz588.................14 Mart....................23...................... ............2/ ilaçlı
Bahaarçelik..............14 Mart....................24...................................1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Sweetbaby ..............17 Mart ..................25 ....................... .............1/ klomen
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Reyyan86 ...............22 Mart .................. 23 .....................................3 / klomen+menogon
Ceylan ....................22 Mart ................... 26 ...................................1 / klomen
Ukla ..................... 25 Mart ......................30.......................... ....... ..2/ ilaçlı
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Loveli......................27 Mart.....................31...................... ..... ........ 2/ilaçsız
Ceylan83................30 Mart....................26...................... .................3/ klomen
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????.....................2 4............................2/ srophen
BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?................... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
Gul_tamer...............24 şubat......................23.................... ......klomen/ganophane
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)

kızlar okula yetişmem gerek ondan yeni mesajlarını gördüğüm arkadaşlarar yazamadım. dönünce bakıcam akşam. hepiniz hoşgeldiniz.bir gün hepimiz sevinicez dimi.

kızlar bende bu ay yumurta takibine başladım adetin 15 günü iğnemi oldum.yaşım 28 klomen kullandım.ayın 18i adet tarihim umarım olmam.benide listaye eklermisiniz

svweetbaby ablacım benide eklermisin listeye adet tarihim 24mart yaşım 22 üç aydır yumurta takibi yapılıyo klomen kullanıyorum

mrb arkadaşlar..aranıza yeni katıldım, ne yazık ki bende çok isteyip de 2 senedir çocuk sahibi olamayanlardanım. 2008 temmuzda ganophene kullanarak hamile kaldım fakat 2.5 aylıkken, kontrol sırasında kalbinin durduğunu öğrendik ve kürtaj oldum. Hayattaki en büyük acımdı. 2 ay serophene, folbiol ve ovitrelle verdi doktorım, olmadı. Bu ay da gonal f iğnesi verdi, ilk kez bugün vurucaz iğneyi. Umarım acımıyodur. Allah herkesin dualarını kabul etsin.

hoşgeldin canım inşallah allah enkısa zamanda dualarımızı kabul eder iğne hakkında bir bilgim yok ama inşallah acımıyordur Allah yardımcın olsun

hoşgeldin canım işallah tez zamanda bebişini kucağına alırsın

Allah hepimizin yardımcısı olsun.. Sen hangi aşamadasın şimdi?

ben 3 ay oldu korunmayı bırakalı bu ay klomen kullandım ama dr yumurta takibi yapmadı ben evde yaptım birde adet bitiminden buyana gün aşırı ilişki adetimede 8 gün kaldı bakalım çalışmalara devam ediyorum beklemedeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…