Yumurta Takıbı SSK da yaptıran var mı

Gulperi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2007
471
18
merhaba arkadaslar. yumurta takıbıne ne kadar zaman bekledıkden sonra basladınız. sırası ıle hangı asamalardan sonra dr.unuz yumurta takıbı onerdı .takıbı ssk damı yoksa ozelde mı yaptırdınız. ssk da yaptıran menmu. ve ne kadar zaman ssk da bu ıslemı yaptırabılıyoruz. mesela 1 yıl ıcınde 4 kez mı sansımız var.bole bısey yanı sınırlama var mı ssk ıcın.bılgısı olan...

bu sorularıma cevap arıyorum.yenı takıp yaptıran arkadaslar deneyımlerını paylasır mı
cok tesekkur ederıma.s.

Son düzenleme:
günaydın canım ben 3 aydır özele gittim ilaç verdi sadece adtin 5 başladım ilaç bitince veya ondan sonraki gün zaten dr yumurtalık kontrolü için çagırıyor sonra tabili günaşırı ilişki ama ssk sadece hormon testleri ve spermmiyogram için gittim aslında takrar ssk gitsem rahim flimi istiyecekler ne zamana kadar kaçıcam bilmiyorum ya çok korkuyorum flimden dogal yoldan denemeler devam ediyorum .

Hadı amaaa kımse yokmufisfisfis ssk da yumurta takıbı yaptıran herkes ozele mı gıttı
:uhm:

ben ssk da dusunuyom ama menmun kalan yok muu

tesekkurlera.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…