Yumurta Takibi Otrivelle

Panda34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2022
330
197
27
Merhaba daha öncede yazmıştım.Yumurta takibi yaptırıyordum pcos hastasıyım yumurtalarım direnç gösteriyordu çok şükür 2 yumurtam büyüdü yarın çatlatma iğnesini vuracağım doktorum herhangi bir saatte vurabileceğimi söyledi 14 ve 17 temmuzda ilişki kesin olmasını söyledi.Çok heyecanlıyım 2 kez yumurta takibi yaptırmıştım negatif sonuç almıştım hsg de polip çıktığı için histereskopi olmuştum şu an rahmim temiz içimde umut var Allah isteyen herkese nasip etsin.Çatlatma iğnesini yaptıktan kaç gün sonra test verilmeli adet mi beklenmeli ben düzensiz adet oluyorum çünkü bilgilerinizi paylaşır mısınız

merhaba benzer sorunumuz var ben daha iğneyi alamadım... bildigim kadarıyla normalde adet bekleniyor bizde öyle bişeyo lmadıgı için yinede bunu baz alabiliriz. ve ya bugun vurulacagınız için tam 14.gün 29-30temmuzda test yaparsın. ilk 12güne kadar sonuç yanıltıyormuş. insallah pozitif cıkarda banada ümit olursunuz :110:

çok uğraşlar verdik hayırlı sonuç alırız umarım🌸 Hiç olumsuz düşünüp stres yapmayın da Allah nasip eder inşaAllah 🌸🌸 siz ne zaman başladınız

Merhaba herkese öncelikle Allah isteyene evlat nasip etsin. Bende de pko var once klomen kullanip yumurtam 19 mm oldu iğne vuruldum sonuç alamadım adet oldum maalesef şimdide 2 ay letu kullanıyorum 5 gün oldu kullandığıma cumartesi kontrole gidicem inşallah yumurta büyüyüp iğneden sonuç alır mıyım?

X