Yumurta kalitesi-yumurtanın az çalışması

Her şey moral.

Ablanda sıkıntı neydi olmuyordu? Sonra üçüde doğal mı oldu?

Yasiniza ragmen bence amh niz iyi ben 25 yasinda olmama ragmen 1,42 ki 0,0 larla bile gebe kalan insanlar var. Progesteron u bilmiyorum bende baktircam o hormonA

Cok sevmezmiste ne demek doktor niye olunuyor sorularin cevabini bulmak icin.sorulari cevabini bilsek niye gidelim doktora.hangi doktor bu bilelimde gitmeyelim

Ablanda sıkıntı neydi olmuyordu? Sonra üçüde doğal mı oldu?
Ablam adet bile olamiyordu çamur gibi leke geliyordu. Yumurtaliklarinda kistler var dendi. Tedaviyle bile yumurta gelişemiyordu. Evet 3u de tedavisiz oldu. Hatta sonra yine hamilelikleri oldu bazilari kimyasal, bazilari kalp durmasiyla sonuçlandi.

Yumurta gelişmiyor, kalitesiz olmasına ragmen olabiliyorsa dr lar neden bu kadar motivemizi bozuyorlar di mi?

Fsh, amh si kaçtı ablanın?

Ne güzel umutsun hepmize
Fsh kaçtı?
Hangi kürler yaptın ve şu an nasılsın bi gelişme var mı?

Yumurta gelişmiyor, kalitesiz olmasına ragmen olabiliyorsa dr lar neden bu kadar motivemizi bozuyorlar di mi?

Fsh, amh si kaçtı ablanın?
Hatirlamiyorum. Oğlunun şu an 10 yaşi var. Aklimda kalmamiş hiçbiri( mesela benim bir kere normal ikiz gebeligim oldu femara ilaciyla. 5 ayda kaybettim. Somra tedavilerle olmadi. Tup bebek bile kimyasal ve negatifle sonuçlandi. Sonra başka bir tup bebek merkezine gittim. Orda yumurtalarimin cok kalitesiz olduğunu ogrendim. 22 yumurtadan geriye 1-2 tane orta kalite embriyo kaliyordu. Oturdum ağladim. Doktorum o kadar iyi motive etti ki beni. Resmen evet bu kez olacak Allahin izniyle. Bizde hiçbir sorun yok havasiyla gittim transfere ve tuttu çok şukur. Motivasyon çok onemli. Hep guzel dusunmek gerekli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…