Yumurta gelişimi

10 ve 14 . Yapılabilirmiş ama ne kdr doğru çıkar bilmem sen adetin gecikmesini bekle bence
Ben ayın sekizde olmam lazım en fazla onunda olucam o zaman kadar zor dayanırım ya on beş olsun yapicam birde adet günüde yaparım acaba kaset tesle iğne nin etkisi gecmiş mi diye ogrenilirmi

O noluyor kaset test
Ya hani sen dedin ya kanda HCG hormunu üretiyor ben bir kaç formda gördüm iğneden sonra kaset test yapan var ve çoğu emin olamiyor belki iğnenin etkisidir diye o yüzden çoğu adet tarihini yada on beş gün sonunda yapıyorlar etkisi gecmiş diye kaset test negatif gösterince artık normal gebeligi bekliyor iğnenin beşinci yada onuncu gün arasında etki geçmişimi diye kaset testle anlıyor sabırsız olanlar 🤣

Olabili sen zaten doğal yollarla hamile kalabiliyordun hamile kalman çok yüksek
Evet ben kalıyorum ama sağlıksız ya ama ilk gün oluyordum acile gidecektim resmen normal diye durdum benim de bir kızım var bir de hayırlısı ve sağlık olsun bir oğlum olsun istiyorum ondan sonra getirmeyi düşünmüyorum tabiki nasip neyse o olsun inşallah 🤲 hayırlı sağlıkli evlat nasip etsin

Aaa
Evet ben kalıyorum ama sağlıksız ya ama ilk gün oluyordum acile gidecektim resmen normal diye durdum benim de bir kızım var bir de hayırlısı ve sağlık olsun bir oğlum olsun istiyorum ondan sonra getirmeyi düşünmüyorum tabiki nasip neyse o olsun inşallah 🤲 hayırlı sağlıkli evlat nasip etsin
Senin bir kızın mı ne güzel ya eşimle bende hep bir kızımız olsun isteriz ilk günden tabi rabbim hayırlısıyla ikisindende tatdırsın cümlesine

X