Yumurta gelişimi

Hayırlısı olsun artık bende yumurtlama ne zamn oluyor bilmiyorum ya testlerden anlamıyorum vücudumu artık hiç anlamıyorum doktor gebelik için ilişki nasıl öneriyorlar acaba en sağlıksi hangisi

Hayırlısı olsun artık bende yumurtlama ne zamn oluyor bilmiyorum ya testlerden anlamıyorum vücudumu artık hiç anlamıyorum doktor gebelik için ilişki nasıl öneriyorlar acaba en sağlıksi hangisi
Adet bittikten sonra bir daha ki adet görene kdr gün aşırı ilişkiye gir yada ovulasyon testi al

Ben ovulasyon testini hiç anlamıyorum yunurlama günü bilmediğim için bir gün arayla giriyoruz
Ovulasyon testi adet bittiği gibi her gün belirli bir saat de ya sabah yada akşam akşam yaparsan en geç 8 ,9 gibi yap ikinci çizgi ilk çizgi kdr koyu yada ondan daha koyu olduğu zmn yumurtlama günün o gün yumurtlamayı gördüğün günden başlayıp düzenli olarak ilişkiye giriyon yumurtlamayı görene kdr hergün günde bir defa ama aynı saatde yapıcan bazen adete yakında yumurtlama gören oluyor o yüzden adetine kadar pes etmeden yapıcan

Ben hep yapamam ya ugraşamam yumurtlama günü belli olmuyor ya ben diğer adete kadar sık ilişki denicem ovulasyon hiç yapmam ya anlamam öyle işlerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…