Yumurta Çatlatma iğnesi sonrası

mnkserce2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2024
90
5
22
Merhaba kızlar bi yandan sizle dert ortağı olmak bir yandan da buraya not almak istiyorum ki geriye baktığımda başarabilbişim demek istiyorum.
Bundan yaklaşık 4 gün önce 4.10.2023 tarihinde doktora gittim ve 2 tane yumurtamın olduğunu söylediler ama riske atmayalım çatlatma iğnesi vuralım dedi ertesi gün vuruldum ve bu 3 günlük zamanı değerlendirin dedi toplasam afedersiniz aksikillerden dolayı 4 kez girmişizdir.Neyse dün 07.10.2024 tarihinde dedim ki çatlatma durumum nasıl diye lh testi yaptım yüksek çıktı sonra dedim ki ardından gebelik testi yapım dedim baktım oda pozitif ard arda 4 kez yaptım ve hepsi pozitif sonra dayanamayıp hastaneye gittim kan verdim değerim 25 çıktı. Meğersem iğnenin etkisiymiş çok ama çok üzüldüm sizce varmıdır ?

Henüz 3-4 gün olmuş. Daha dollenip yerleşme aşamasında. Olabilir de olmayabilir de. Sen hakkında hayırlısını iste

Çok umitlenme olmayabilir sonra cok uzulursun. 2 aşılama yaptırdım ikisi de tutmadı. Benimle aynı süreçte olan 8 kadından 6si negatif sonuç aldı. Her ay yüzde 20 şansın var.
ya test sonuçlarını görünce bide üstüne kan testi olunca ne bilim hayırlısı tabiki pcosumda var çatlamamıştı yumurtam bu ay 2 tane varmıştı işte

ya test sonuçlarını görünce bide üstüne kan testi olunca ne bilim hayırlısı tabiki pcosumda var çatlamamıştı yumurtam bu ay 2 tane varmıştı işte
Evet aslında vurduğun catlatma iğnesini içeriğinde beta hormonu olduğu yazıyor sen çok çabuk umitlenmissin. Bu ilaç etkisi bazı kadınlarda 14 güne kadar sürebiliyor. O yuzden adet gecikmeden test yapmanı tavsiye etmiyorum. Siz yine de gün aşırı ilişki yaşayın henüz 3 gün olmuş. 3 günde 4 kez ilişkiyi de az bulmuşsun ama az değil kesinlikle. Ne kadar cok iliski o kadar sperm kalitesi de ona gore düşüyor.

beni yanlız bırakmadığın için teşekkür ederim biraz da olsa ferahladım inşallah Allah kucağını boş bırakmaz

beni yanlız bırakmadığın için teşekkür ederim biraz da olsa ferahladım inşallah Allah kucağını boş bırakmaz
Zorlu bir süreç pes etme ben 3 yıl uğraştım. En sonunda tüp bebekle nasip oldu şimdi dogurmayi bekliyorum. Sana ne zaman nasip.olacagini bilemezsin o yüzden negatif görünce hemen üzülme isyan etme. Allah en kısa sürede sana da nasip etsin inşallah

Canım umudunu kaybetme dua et ve kafanı dağıtarak geçir süreci. Bende polikistik için 1 aşılama yaptırdım olumsuz oldu. Ardindan yumurta çatlatma tedavisi oldum 1 i başarısız oldu doktor kilo vermemi istedi spora başladım yumurta kalitem artsın diye sebze ağırlıklı beslendim ve 2. Çatlatma tedavim çok şükür olumlu sonuclandi. Umarım umut ile bekleyen kalbin en yakında bu sevinci yaşar. Ama şuan erken ben catlatmadan 11 gün sonra yerleşme kanaması yaşayınca kan verince anlamıştım hamile olduğumu. Bunuda pes etmemen için söylüyorum umarım olumlu haberi alırsın.

İnşallah bakalım Allahtan umut kesilmez karın ağrımalarım var bel ağrım var büyük ihtimal iğneden dolayıdır diye düşünüyorum

Olabilir canım benim tuttuğu zaman umudum yoktu o kadar sancım vardı ki ha hasta oldum ha olacağım diyordum. Belirtilere takılma çünkü bende çok takılırdim benim hamilelik belirtim 2. Aydan sonra başladı. Diğer belirtilerin adet dönemi belirtisi ile birebir aynıydı

ne zaman yapmam lazım peki unutucak bişilerle ilgilenmem lazım ama takıyorum ister istemez

Canım bende ekim 1 de çatlatma iğnesi vuruldum anlıyorum seni çünkü bende sabırsızım ben hergün ellimde dandik test var onunla yapıyorum ilacın etkisi geçmiş mi diye dün akşam acile gittim ağrım var diye biri çatlamış diğeride çatlamak üzere dedi benim kasıklarımın iki tarafıda ağrıyor sırayla 4 tane yumurtam oldu iki tane olgun yumurta sabırlı olmamız lazım içini ferah tut elbet bir gün bizimde bebişlerimiz olucak
ne zaman yapmam lazım peki unutucak bişilerle ilgilenmem lazım ama takıyorum ister istemez

Merhaba bende 04.10 da çatlatma iğnesi olmuştum, dün 6.günü gebelik testi yaptım negatif çıktı erken vücudumdan atılmış ilacin etkisi, benim 3.iğne ile tedavim arada rahim filmide çekilmiştim, eşimin spermide iyi çıkmıştı sonucu. Şu an bi belirtim yok bekliyorum artık çok yoruldum bi umudumda yok, bu seferde olmazsa tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum

Sana kurban olurum ben sakın ama üzülme Allahtan ümit kesilmez inanıyorum bebişin var gibi geldi bana

Bende çok takıyorum aklımdan çıkmıyor hep bişeyler okumaya belirti aramaktan durduramıyorum kendimi çok zor bi süreç. 14.gün test yapmak en doğru sobucu verir. Ama ben 11.günden test yapmaya başlamak istiyorum her gün. Ondan önce böyle hiç yapmamıştım testi 14.gün yapıyordum bu sefer böyle denemek istiyorum. İnşallah Allah bizede sağlıklı evlat nasip etsin

Seni çok anlıyorum

Sana kurban olurum ben sakın ama üzülme Allahtan ümit kesilmez inanıyorum bebişin var gibi geldi bana
Ay amin inşallah dediğin gibi olsun, Allah kucağımızı sağlıklı evlatla doldursun inşallah her ay negatif sonucu gördüm nerdeyse 1 seneyi geçecek o kadar yoruldum ki ağlamaktan, çoğu zaman eşime belli etmeden odada ağlarım çok zor bu sureçten olanlar sadece beni anlayabilir

Seni çok anlıyorum
bilmiyorum umudum yok aslında olmayacak gibi geliyor artık elimden bişeyde gelmiyor çok zor, hep bu forumda başkaların yazdığını okurdum sonunda kendimde kayıt oldum dertleşmek için, yaşımda 29 korkuyorum dahada yaşım ilerlerse hiç olmayacak diye

Korkma daha genceciksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…