Yumurta çatladıktan sonra idrar testi

atlasokyanusu

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2024
618
524
25
Merhaba , 23 eylülde çatlamak üzere olan yumurtam vardı doktor 24 saat içinde çatlar demişti. Kaç gün sonra idrar testi yapsam çıkar? Ya da kanda kaç gün sonra çıkar? Yumurtlamasını bilen arkadaşlar idrarda kaç gün sonra pozitif gördünüz

Kanda 7 8 gün sonra gördüm idrarda 10 11 gibi

bu sabah kan verdim ama 0.5 çıktı. O kadar ümitliydim ki bu aydan. Ama daha yumurtlama üstünden 7 gün falan geçti. Sonradan artar mı beta hcg negatif çıkıp sonradan pozitife dönen var mı

bu sabah kan verdim ama 0.5 çıktı. O kadar ümitliydim ki bu aydan. Ama daha yumurtlama üstünden 7 gün falan geçti. Sonradan artar mı beta hcg negatif çıkıp sonradan pozitife dönen var mı
İlişki sonrası 12 günden önce çıkmaz spermin 5 günde canlı kalabildigini dusunursek 12-17 gün arası eder çok erken bakmissiniz

İlişki sonrası 12 günden önce çıkmaz spermin 5 günde canlı kalabildigini dusunursek 12-17 gün arası eder çok erken bakmissiniz
Hastaneye gitmeden bir kaç doktorun makalesini okudum yumurtanın döllenip rahme yerleşmesi 1 hafta falan sürüyor sonra hcg salgılanmaya başlıyormuş benim de sabah 8 gün olmuştu sanırım ufak da olsa çıkar herhalde dedim 5 10 civarı bir şey ama maalesef çıkmadı o kadar ümitlenmişim ki bu ay negatif görünce çok şaşırdım ve inanılmaz bir bel ağrısı yaşıyorum . Son regl tarihim 11 eylül zaten daha var reglime de

Döllenme rahme yerleşmesi 1 hafta ama yunurta ile hangi gün dollendi o yüzden erken bakmissiniz çıkmamış varsa da

Döllenme rahme yerleşmesi 1 hafta ama yunurta ile hangi gün dollendi o yüzden erken bakmissiniz çıkmamış varsa da
Sperm 72 saate kadar yaşıyor deniyor. Ama yumurta çatladıktan sonra vücuttan atılması 24 saat sürüyor benim de 23 eylülde doktor 24 saate çatlar demişti ama ben ben 24 eylül sabahı çatlamayı hissettim resmen. 24 etlülde çatladı en geç 25 eylüle kadar döllenmesi lazım olursa. 1 haftada kana geçmeye başlasa bir kaç gün şansım var herhalde daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…