Yumurta Büyümesi ilişki

Palaspandaras

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2016
504
361
Arkadaşlar merhaba gebelik için ilaç tedavisi görüyorum adetin 12.günü 2 yumurta var dedi dr.O iki günü değerlendirdim.14.günü dr tekrar baktı,catlıyor bugün yarın ilişki olsun dedi.14.günü akşam çatladığını net hissettim sancı ve akıntıdan ama ani oluşan bir olay sebebiyle eşim yanımda değildi,cok uzülüyorum hayirlısı tabi..
Sormak istediğim 12 ve 13 değerlendirildi ihtimal varmı illa çatlama olduktan sonramı ilişki olmalı..

Sperm uygun ortamda 5 gune kadar yasayabiliyor, ben sanirim 4 gun oncesinin iliskisiyle hamile kalmistim o yuzden merak etmeyin bekleyin

çok üzüldüm kusura bakmayın acınızı hatırlattım
Hic sorun degil merak etmeyin buna sukur allah daha buyuk acidan korumustur diye dusunuyorum. Kurtajdan beri 2 aydir deniyoruz henuz hamile kalamadim ve yumurtlama takibi vs mi yaptirsam diyorum siz nasil bir tedavi aliyorsunuz?

Hic sorun degil merak etmeyin buna sukur allah daha buyuk acidan korumustur diye dusunuyorum. Kurtajdan beri 2 aydir deniyoruz henuz hamile kalamadim ve yumurtlama takibi vs mi yaptirsam diyorum siz nasil bir tedavi aliyorsunuz?
Allah kucağınızı hemen doldursun inşallah ben yumurta takibi ile hamile kaldım evde kullanılan kitler ile bir de pcos olduğum için klomen kullandım

Sperm uygun ortamda 5 gune kadar yasayabiliyor, ben sanirim 4 gun oncesinin iliskisiyle hamile kalmistim o yuzden merak etmeyin bekleyin
Cvp için çok teşekkür ederim hayırlısı diyeyim o zaman.Bende 6 aylık vardı karnımda kaybettim bebeğimi 1 yıldır korunmasiz ilişki tüp filmleri falan derken ilk defa bu ay çatlama gördüm üzüldüm değerlendiremediğim için

Cok gecmis olsun insallah tez zamanda kucaginiza saglikla alirsiniz. Hic uzulmeyin gercekten zaten onceki iliski daha onemli

Malesef 8 haftalikken kalbi durdugu icin kurtaj oldum ama o teoriyi bende duydum herkeste onayliyor
Bende klomen kullandım ve 12.gün ve 8.gğnden itibaren ilişki sırasında kasık agrısı oluyor yani yumurtalıkladım cok ağrıyor ama sonrası geciyor sadece ilişki sırasında oluyor bundan 3 4 gün öncede olmuştu ve dünde ilişkide ağrı oldu yani eşim cok bastırıyor ondan kaynaklı olabilirmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…