Yumurta büyüdü ama ovulasyon çok silik yardım

asel1919

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2024
11
2
34
Dün doktora gittim 19-20 mm iki adet yumurta büyümüş dedi gösterdi. Bugün çatlatma iğnesi yapacaktım. Yapmadan önce miratech ovulasyon testi vardı yaptım çok hafif çıktı. Pik olması gerekmez miydi ya da çatladı mı acaba. Fikri olan var mı arkadaşlar yardım
IMG_20241012_091952.jpg

Dün doktora gittim 19-20 mm iki adet yumurta büyümüş dedi gösterdi. Bugün çatlatma iğnesi yapacaktım. Yapmadan önce miratech ovulasyon testi vardı yaptım çok hafif çıktı. Pik olması gerekmez miydi ya da çatladı mı acaba. Fikri olan var mı arkadaşlar yardımEki Görüntüle 3489557
Benim biraz daha koyuydu ama yine de silik gelmişti gözüme. Progesteron istedi doktor gittim meğersem çatlamış. Şu an adetim 6 gün var beklemedeyim. doktora sor progesteron testini. ÇAtlamşsa çatlama iğnesi vurulmaman gerekir bence

Benim biraz daha koyuydu ama yine de silik gelmişti gözüme. Progesteron istedi doktor gittim meğersem çatlamış. Şu an adetim 6 gün var beklemedeyim. doktora sor progesteron testini. ÇAtlamşsa çatlama iğnesi vurulmaman gerekir bence
Vurdum yine de kendim yaptım iğneyi. Bakalım 12 güne belli olur hayırlı güzel sonuçlar alalım

X