Yumurcak Tv'yi çocuklar için çok eğitici bir kanal.

bizde bayılıyoruzz benimm 7 aylıkk kızımm varrr bayılıyorr ordaki çizgi filmleree iyide oluyorr bende işlerimi yapmış oluyorummm.gerçektenn eğitici bir kanall tavsiye edrimm kızlarr

benım oglumda yumurcak tv ye bayılıyor ama bıze de baygınlık gelıyor artık haftasonu tek seyrettıgımız kanal yumurcak tv baska buyuk yok!!!!!!!!!

daha öncede samanyolu tv de izliyoduk hepsini şimdi yumurcak tvde toplanmışlar ben bile bayılıyorum valla.
katla katla değiştir katla katla değiştirrrrrrrr......:)
ayrıca nikim tarçın ve arkadaşlarındaki kakule'den alıntıdır...

Ahh Kızlar eğitici kanal dedik izlettik teşvik ettik hatta size de önerdim ama
bende bıktım akşama kadar yumurcak tv seyretmekten ya!
Kanalı değiştiremiyorum.
Ne inatçı kız!
Neyse ama anaokuluna göndermedim ceremesini çekecez artık!

evet bende bıktım artık ama belgesel cd leri uzaklaştırmaya birebir arkadaşımsengözlerimebaksanab

yoo hayır yok baby tv daha eğitici:sm_cool:

evet eğitici ama bende istiyorumki biraz çizgi film merakı falan olsun baby tv müdavimi olduk arada jetix açıyorum yok illa o açılacak elinden gelse onun için tv kapattırmıycak,kardeşi 1,5 yaşında onun için iyi oluyor tabi de :eek:sanırım digitürkte yok bu yumurcak kanal fisfisfis neler var mesela eğitici olay oyun yokmu?:çok üzgünüm:

:roflol::roflol:
Demek ki neymiş,ailemizin kanalı yumurcak tv'ymiş..Bizde de sürekli açıktır kendisi..4 yaşındaki kızım aslında sürekli izlemez ama fonda daima Yumurcak tv açık kalsın ister.
Ama ben de bayılıyorum..Mesela Yeşil oba artık bana filmmiş,o kuklalar canlıymış gibi geliyor.Seslendirme o kadar gerçekçi ki bayılıyorum hepsine..Diğer favorilerim ise Arthur,Baby Triplets,Mohikan,..aklıma gelmedi hepsi bu saatte..:1rolleyes:
Ayrıca belirtmek isterim ki gün boyu Yumurcak izlemekten hiç şikayetçi değilim.Ben kızımın reklamları bile izlemesinden yana değilim artık.Tv kanallarında herşey o kadar dejenere oldu ki,mümkün olduğunca uzak kalmak istiyorum..

evet eğitici ama bende istiyorumki biraz çizgi film merakı falan olsun baby tv müdavimi olduk arada jetix açıyorum yok illa o açılacak elinden gelse onun için tv kapattırmıycak,kardeşi 1,5 yaşında onun için iyi oluyor tabi de :eek:sanırım digitürkte yok bu yumurcak kanal fisfisfis neler var mesela eğitici olay oyun yokmu?:çok üzgünüm:
DİSNEY CANNEL Var ama ayrı üyelik istiyor gerçi o da hep çizgi film d smart ta luli tv var o yumurcağa nazaran daha eğiticisengözlerimebaksanab

evet arkadaşlar benim kızımda yumurcak tv hastası ama bizim evde bir kumanda kavgasıdır aldı başını gidiyor :) Ayrıca sizinle paylaşmak istedigim bir şey var.Geçen hafta kızım ve ben AÇEV kursuna başladık.Çok egitici anneler ve çocuklar için. Bütün 0-6 yaş grubu çocugu olan annelere tavsiye ederim.

merhaba kızlar bende yumurcak tvzedesisim:)))))
oğlum başına geçtimi akşama kadar seyrediyordu .ama doktorların cocukların beyninde yapabileceği zararları okuyup dinleyince kanala sınırlama dgetirdim sadece 30 dak seyredebilecek artık.dediğiniz gibi tarcın ve arkadaşlarını seviyoruz.
arkadaşım bu açevin kursları nerelerde var halk eğitimdemi yapılıyor mesela bilgi verebilirmisin.özele mesaj atarsan sevinirim.

o bayanlar benimkiler de sevıyo oh ne ala cocuk ccizgi fılm seyrediyo diye tedbiri elden bırakmayalım ,bıraksam sabah akşam seyrediyolar küçük kızım bılgisayar yumurcak tv ama kısıtlıyorum elimden fazlası gelsede güzel bilgiler verebilsem

kızlar bende dıcıtürk var,bu verdiğin frekansı ayarlasam
gösterirmi aceba,çünkü dıcıtürkün çocuk kanalları
baby tv yetersiz gelmeye başladı oğluma.

kızlar bende dıcıtürk var,bu verdiğin frekansı ayarlasam
gösterirmi aceba,çünkü dıcıtürkün çocuk kanalları
baby tv yetersiz gelmeye başladı oğluma.

Sanırım olmuyor canım.
Çünkü kızkardeşimde de Digitürk var ve maalesef onlar ayarlayamadı..yerimseniben

Bildiğim kadarıyla "Tarçın ve Arkadaşları" nı çok uzman bir ekip hazırlıyor.
Ve Cd'lerini set olarakta satın alabiliyorsunuz.
Ama ne gereği var:Kanalımızda hergün yeni bölümleri çıkıyor zaten:)

Resim yapmayı öğreten çizgi filmi bile var. Lui diye. Bütün çocuklar buna hasta:)

bizde de kızımın tv izleme saatlerinde yumurcak tv açıktır. tarçın ve arkadaşlarını bizde çok seviyoruz. daha önce stv deydi. neredeyse 2 yaşından beri izliyor. daha o zamanlar cd leri 1-2- ve 3 ü almıştık. çok kaliteli buluyorum. eğitici ve öğretici...

aynen arkadaşlar, bizim evdede bir yumurcak tv furyasıdır devam edip gidiyor.Artur ve arkadaşlarını ben bile takip ediyorum....

bizde yumurcak fanatiğiyiz hepsi birbirinden güzel ve eğitici önemli olanda bu ama sürekli seyretmekte zararlı olabilir ben oğluma sınırlama koydum ne o öyle hep çizgi film olmaz sıkılıyom ezberledim artık yasakkelime

bizim evde 9 saat aralıksız yumurcak izleniyor zatenkafamçokkarıştı

bende siddetle tavsiye edriim egitici kanal ben bile izliyorum:eek:

baby luli ve yumurcak tv aslında ben bütün çocuk kanallarını izliyorum çizgi filmlere bayılıyorum :eek:

benim oğlum dokuz yaşında ama öğlen okula gidesiye kadar yumurcak tv. izliyo

kızlar benım tv de yumurcak tv yok nasıl bulabılırım yardım edın lutfen

X