Yumartılık kisti çift çizgi gösterir mi?

goodladyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2023
43
14
23
Merhaba arkadaşlar. Yumurtalığımda sulu kist vardı yeni yaranmağa başlayınca fark ettim. Dehşet verici ağrısı vardı neyse onu geçiyim. Tedavi oldum eylül ayı için gebelik bekliyordum tedaviden sonra. Şu an regl 4 gün gecikti ve idrar testi biri silik iki çizgi (başka belirtiler de ara ara oluyor,) ama bu günden kistin ağrısı gibi bir ağrı hissetemeye başladım. Sizce kist yüzünden iki çizgi çıkmış ola bilir mi? Çok korkuyorum öyle olmasından.

Testi paylaşır mısınız

Walla kuruma çizgisi değil eğer test yalancı pozitif göstermiyorsa hamilesin bende çok kist olurdu içi su dolu kesecik gibi sonra normal kistler de var ama hiç birinde çift çizgi çıkarmamıştı canım bence hiç alakası yok kist hamileliğe engel değil çikolata kisti değilse tabi..

Ben kistin pozitif çıkardığını duymadım yani tabii yine de bunun için yorum yapamam ama bence hamilesin inşallah da öyledir gönlünce olsun her şey

Ay inşaAllah öyledir diğer iki test de aynen böyle en son yaptığım buydu

Beta adet gecikmeme rağmen hem az çıkıyor hemde çok yavaş ilerliyor 2 günde bir iki katı artmiyo
yarın tekrar test yapıyım yine silik çıkarsa doktora gidiyim o zaman çok korkuyorum inşaAllah olmaz. İlk bebeğimi 7. Ayın sonunda kalbi durdu şimdi onun da etkisiyle fazla panikliyorum

yarın tekrar test yapıyım yine silik çıkarsa doktora gidiyim o zaman çok korkuyorum inşaAllah olmaz. İlk bebeğimi 7. Ayın sonunda kalbi durdu şimdi onun da etkisiyle fazla panikliyorum
Yaablis anlama yani ben 2 ay önce kimyasla gecirdim8.8 den 4.8 ə düştü sonra bu ay Ağustos hamile olduğumu öğrendim 18 Ağustos ta düşük yaptım

inşallah gebeliktir canım yaparsan yaz burdan lütfen merak ederim

Beta adet gecikmeme rağmen hem az çıkıyor hemde çok yavaş ilerliyor 2 günde bir iki katı artmiyo
Gece aniden sol tarafdan karın boşluğumun yanından bir sancı tuttu korkunc derecede böbreğim falan dedim nefes alıp veremiyorudum. Sabah erken saatlerinde birde baktım regl . Hiç bu derece gecikmem ve ya ağrım olmamışdı. Gece çektiğim regl ağrısı değildi %100 eminim. 2 gün arayla 3 test yapmışdım farklı markalar hemde aynı şekilde 10 dakika içerisinde silik çizgi verdiler ama ilk testle son test arasında farl yoktu dediğiniz gibi

Kimyasal geçirmişsin demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…