YÜKSEK FSH VE DÜŞÜK AMH

Zaten diğer zamanlarda değerlerin farklı çıkması normal. Önemli olan adetin 3.günü. İyi çıkmış gözün aydın. Tez zamanda hamile kalırsın inşallah.

Merhaba, amh benim de 0,63 çıktı.. Doktor amh nin düşük olduğu durumlarda fsh değeri değişkenlik gösterir güven olmaz dedi. 3 ayrı doktora gittim. Biri hemen tüp bebek, diğer ikisi 3 ay normal deneyip tüp bebek önerdi. Yaşınız kaç acaba? Ne yapmayı planlıyorsunuz?

merhaba
79 doğumluyum şimdilik doğal yolla deniyoruz .. senin yaş kaçtı ne yapacaksın?

Ben de 90 doğumluyum. Biz de doğal yolla istiyoruz ama olmazsa diye de çok korkuyorum geç kalırım diye Muhtemelen 6 ay deneyip tüp bebek tedavisine başlayacağız.
yaa sadece sorun amh ise üzülmene hiiiç gerek yok... 0.1 ile kalanlar var ayrıca yaşın çok genç daha hiç merak etme stres yapmadan beslenmene dikkat et denemelere devam... korkma hiç bi yere geç kalmazsın..
yani ben olmazsa canımız sağolsun derim heralde..

Çok teşekkür ederim, inş en kısa sürede ikimiz de kavuşuruz bebeklerimize :)

30 yaşında menopoza girdim.fsh değerlerim hep yüksek.doktorlar fsh 20 nin altına düşmeden gelme demişti.bütün yumurtalarım ölmüş. şu an hiç yok.ne yaptıysam olmadı. tüp bebek zaten olmuyor.artık yaşımda geçti . şu an 41 yaşındayım

Üzücü ne diyeceğimi bilemiyorum Allah'ın mucizeleri sizi kucaklasın umarım

Peki 41 yasiniza kadar regl olabilmek icin herhangi bi ilac aldiniz mi duzenli olarak?

allah razı olsun canım ümidimi kesmiyorum da ne bilieyim psikolojk çok yoruyor.. hep aklımda ama elimden gelen yok..inşalah sağlıcakla kucağına alısrsın hayırşı evladını.. bizim için de dua et olur mu.. allaha emanet olun.

Oğlum 6 aylık oldu. Ben alternatif tıp meselelerinden de faydalandım. Böyle şeylere de açık olun bence, nerden vesile olacağı belli olmaz. Ben macun filan yedim, bi şifacı teyze eliyle rahmimi döndürdü, vs. Ama bence en önemlisi kafada olursa olur olmazsa da napalim rahatligina ermek. Lafta kolay ama hal olarak o hale gelince oluyor.

Hak Taala çocuk isteyen herkesin kucağına yavrusunu versin. Bizlere de hayırlı ana baba olmayı nasip eylesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…