Amh yükselebilir mi?

Merhaba 3 yıllık evliyim ve 2,5 senedir bebek istiyoruz 2 kez kadın doğuma gözüktüm yumurtalıklarımda sorun yok diye gönderildim sonra eşim varikosel ameliyatı oldu sorun kalktı diye düşündük ama tekrar olmadı en son artık tüp bebek için görüşmeye gittik ve doktor muayne eder etmez amh düşük dedi yapılan testler sonucuda amh düşük ve rahim filminde polip çıktı doktor yaşım gereği bebeğiniz olmaz demedi ama her geçen süre aleyhinize olumluda olumsuzda işleyebilir dedi kronik nadir bulunan bir hastalığım olduğu için ilk tüp bebek tedavimizi denedik polip ameliyatıda oldum oluşan 2 yumurtam vardı ve maalesefki gelişim sağlayamadı için transfer olamadım tedaviye ilaçlarla devam ettik biraz ara verdim çünkü her anlamda yorucuydu 6 ay sonra bir mucize oldu ve normal yolla hamile kaldım ama maalesef bebeğim gelişimini tamamlayamadığı için 7.haftada bize veda etti kürtaj olmak zorunda kaldım tavsiyem bu dönemde moralinizi yüksek tutup stresten uzak kalın ve her iki anlamda iyi ve kötüye kendinizi hazırlayın umudunuzu hiç kaybetmeyin.Hepimizin güzel haberler vereceği günler en yakın zaman da gelsin inşallah 🌿

Amin çok teşekkür ederim, ilk bebek kayıplarında araştırma vs yapmıyorlar doğal karşılıyorlar. Ben de şimdi yeniden bir umut olur mu diye bekliyorum.
İlk bebekte o kadar sık aynı durumu duydum ki. Allah doğru zamanda tekrar nasip edecektir. Kendinizi hiç üzmemeye çalışın önemli olan sizin ve eşinizin sağlıklı ve huzurlu olması. Hersey hayırlısı ile gelir. Birini veren Allah öbürünü de nasip eder inşallah 🙏🏻

Merhabalar ben 27 yaşındayım ve 3 yıllık evliyim 1.5 yıldır çocuk istiyoruz bunun için kadın doğuma gittim hormon testimde tiroid değerlerimde sıkıntı çıktı dahiliyeye yönlendirdi bi ilaç kullanıyorum ve tiroidimi dengeledi onun dışında kadın doğum doktoru fsh 12 çıkmıştı yüksek dedi amh testi istedi ve 0.37 çıktı rahim filmi çektirdim sol tüpün kapalıydı açtık dedi sıkıntı yok yumurtalarıma baktı iyi durumda dedi ama amh düşüklüğün var eşimde de varikosel var bu yüzden sperm sayısı ve hızı düşük bize acilen tüp bebek yaptırmalısın dedi. Bu durumlar doğal yolla gebeliğe engel mi yada benim gibi olup da amh değerini takviyelerle yükselten veya hamile kalan var mı?
Kokulu mumluk, eğer alternatif tıp konusuna açıksan bazı aktarlar var bu konuda çalışma yapan ve de başarıya ulaşan. Muş’ta bir aktar vardı orada bebek için tamamen doğal yöntemler bulunuyor. Düşünürsen değerlendir istersen. 🙏🏻

Kokulu mumluk, eğer alternatif tıp konusuna açıksan bazı aktarlar var bu konuda çalışma yapan ve de başarıya ulaşan. Muş’ta bir aktar vardı orada bebek için tamamen doğal yöntemler bulunuyor. Düşünürsen değerlendir istersen. 🙏🏻
Onlar neler nasıl ulaşabilirim ben Maraş’ta yaşıyorum şu an

Onlar neler nasıl ulaşabilirim ben Maraş’ta yaşıyorum şu an
ArıSan aktarın adı Yasin bey ilgileniyor. Reklam gibi olmasın buraya direkt koymadim ama aratırsan Google da bulabilirsin.1 haftalık kürler veriyor düzenli kullanmak gerekiyor. İlaç değil bildiğin bitki karisimi.

İbrahim saraçoğlunun amh düşüklüğü için kürü varmış ama fsh sı ve prolaktin hormonu yüksek olanlar kullanamazmış. Kisti olanlar ve hamile kalmaya çalışanlar da kullanamazmış. Kullanıp memnun kaldığını yazanlar olmuş ama ben bilemiyorum. Kistim olduğundan denemiyorum isterseniz araştırın

X