YÜKSEK FSH VE DÜŞÜK AMH

merhaba arkadaşlar;
ben aynı durumda olanlardanım 3 yıl önce kist ameliyatı oldum ve yumurtalığımda torsiyon olustuğu için bir daha çocuk sahibi olamıyacağımı öğrendim amh 0.01 fsh 125 di dünya başıma yıkılmıştı hani filmlerde olur ya dünyada bir tek siz kalırsınız hersey durur bunu aynen yaşadım allah kimsenin başına vermesin.dr. bana son sözü artık çocuğumun olmasının imkansız olduğu kıbrıs dan döner ile ancak hamile kalabileceğimdi. bana adet olabilmem için ilaç vermişti kullanmaya başladım sonra annemin dr gittim iyi ki gitmişim bana ilacı kullanmamam gerektiğini sabırlı olup beklemem gerektiğini söyledi öyle yaptım ve kendiliğinden adet oldum ve 3. adetimden sonra hamile kaldım bu arada soğan kürü ve incir kürü yaptım doktorum bana değerlere takılıp kalma ddi. gerçekten öyle oldu çok şükür dünya tatlısı bir evladım oldu allah isteyen herkese nasip etsin.veee bu zaman yaklaşık 1 yıldır yine aynı durumdayım içimden bir tekrarolucağını söylüyor kızlar hersey rabbimin izniyle olur ins yine olur
Bu amh ve fsh ile adet görüyor muydunuz

Fsh 15 amh 0.6 denmisti 15 cok yuksek degil degil mi? Olmaz diyemem ama bu degerle direk tup bebek yapabiliriz dendi..
1 kizim var, normal yoldan deniyoruz mayista bir kaybim var onun icin umit var diyorum ama bir taraftan da gec mi kaliyorum diye endise etmekten geri kalmiyorum..
Ne yaptnz hamile kalabildiniz mi

Kaç tı fsh
Neler yaptnz anlamısnz binkaç ay önce hamilelik geçirdim kürtaj oldu.şimdi de acil tüp bebeğe git dedi doktor. Fsh 26 benim
İşte en son 15ti bidaha baktırmadım. Oluruna bıraktım bitane kızım var ona ömür versin rabbim dedim, o süreç içinde demir d vit b12 eksikti onları tamamladım 2019 mayısta hamile olduğumu öğrendim.
Yaşın kaçtı çocuk varmı başka? Şartlarını bilmiyorum tabi.

İşte en son 15ti bidaha baktırmadım. Oluruna bıraktım bitane kızım var ona ömür versin rabbim dedim, o süreç içinde demir d vit b12 eksikti onları tamamladım 2019 mayısta hamile olduğumu öğrendim.
Yaşın kaçtı çocuk varmı başka? Şartlarını bilmiyorum tabi.
35 yaş 1 oğlum var 9 yaşında

X