Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

evet cnm 21 i, cumartesi günü yani :KK43: ama adet olacakmışım gibi ince sızı var kasıklarımda ve rahimde...
yumurtlma dönemıı olumlu gecmıssede oluo takma kafana adet olucaksakda oluruz napalım ucunda ölüm yok ya hem daha yolun en basındayız önümüzdeki y daha farklı seyler denerız git gide daha cok bilinçleniyoruz

yumurtlma dönemıı olumlu gecmıssede oluo takma kafana adet olucaksakda oluruz napalım ucunda ölüm yok ya hem daha yolun en basındayız önümüzdeki y daha farklı seyler denerız git gide daha cok bilinçleniyoruz
aynen canım yaaa, hem kürler daha yeni yeni gösterecektir kendini, ilk aydan ne bu, kolay mı öyle :p

kızlar bugun yemekde bezelye yemegı yaprak sarması salata var yanına belki bulgur pilavı yaparım pirinç yiyemıorm kızlar bu ara ya tadı bı degısık gelıo
kızım hamilesin sen yaaaa, yiyeceklerin tadı farklı gelirmiş hamiş kalıncaaa, ayyy çok heyecanlandım şimdi, Allahım inşallah, çok amin.... :)

kızım hamilesin sen yaaaa, yiyeceklerin tadı farklı gelirmiş hamiş kalıncaaa, ayyy çok heyecanlandım şimdi, Allahım inşallah, çok amin.... :)
ama sankı gecen ayda aynıydı pilav yapmıstım yıyemedım hatta komsuya verdım gecende yine yaptm yıyemedım attım çöpe gecen gun yaprak sardık annemle içi bi yedım anneme dedım tadı bı tuhaf plastık gbii bi yesene dedım yok dedı baktı tadına

evet evet gecen ayda yıyemıstım ama hamıle olmadıgıma göre hatta tavuktan sandım haslamıstım suyundan yapmıstım tavuk bozuk sandım en son dolmada dank ettı pirinci yiyemedgm tavuk yok dedım aynı tat demekkı pirinçde var bı tuhaflık dedım

montecimde hamile :KK71:
inşallah hamıleyızdır sende öyle bu işler hiç belli olmaz az önce lavaboya gttım sıyah iç çamasırı gymıstım günlük pedi kullanmadım bu ay akıntımı daha ıyı takıp etmek için ay yapışkan beyaz seffaf arası akıntı gelmıs degişik gördm

X