Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bebeğim sıkma kendini, bi yanlış anlaşılma var o işte, benim doktorum buraların en ünlü doktoru, yıllardır bu işin içinde, bana korunma değerlendir bu ayı 5 yumin var dedi, dertlenme ne olur,gerekirse bi başka doktora daha git danış rahatlayacaksan
Canim hsg cektirirken gittigim kadin dogm dr uda korun demisti sizlere korunma dedi dr nuz diye korunmadim baska bir dr a gittim onunla devam edeyim diye o da direk evet sorun olur deyince sok oldum netten baktim cogu yerde korunmayin yaxiyo sasirdim bende ama Allahima biraktim insallah sorun olmaz

Canim cok sagol ya benim icin bulmus paylasmissin Allah razi olsun ne deyim Allahim hemen sanada burdaki arkadaslarimada bekleyen isteyen hetkese Rabbim hayirli saglikli evlat nadip etsin insallah..
Ne demek canım,yeter ki için rahat etsin

Canim ben giremedm dun tekrar yaa olmuss bu testlerr catlamiss insallah calismissindirr :KK33: bu arada ben hala regl olmadim :KK69::KK69::KK5:
cnm buda bugun sabah yaptgm emın olmak ıcın ıkı kere yaptımm alttakı testte aynı usttekı gbi

Eklentiler

• 13.jpg
    13.jpg
    21,6 KB · Görüntüleme: 40
Yok yok belli dun aksamki testte t c den acikti..acilmaya basladiysa catladi demek.. oldu dimi iliski??
14.15 ilşki oldu iki çizgiyi gördüğüm gün ve dün bugun ara verdık sag kasık tarafmdada ara ara agrı var yarında ilşkide buluncam bugunde olcktı ama sperm kalıtesı yuzunden olamadı

ama bnm ıkı parmak arasna uzayan beyaz akıntım gelmedı dun katı beyaz geldı az bısey o kdr
Iyi yapmissin silindigi gun olmasi yeter zaten oncekilerden de kalabilir hatta gectikten sonra olmasi cok anlamli olmuyo..akinti da bazen gelmeyebilio yaa bence ona takilma :KK66:

bozma moralini tatlım hiç bir şey boşa gitmez,birşeylere vesiledir illaki, önümüzdeki ay yumi kalitesi için uğraşacaksın demekki, "vardır bunda da bi hayır" de ve güçlü ol lütfen
Haklısın canım Rabbim neylerse hayırlısını eyler. İncir kürüne başlamayı düşünüyorum başka ne yapmamı önerirsiniz kızlar.
Bu arada fatmaana eli otunu aldım bugün ilk defa içtim malum ovulasyon dönemim tabii olmayan yumurtalarımla :KK43:

Belki baska yumurta varsa o catlar sen yine devam et gunasiri bence
sımdı ben gecen adette doktora gdnce doktor bana gecen aydan catlamayan yumıler var dedı ondlarnda gelısıp catlama ıhtımalı varmı acaba ben dcevamm edıcem ilşkiyee cunku soldada yumı hıssettgm oldu arada o zamanda arada test yapsam çift çizgi cıkarmı yoksa bı seferlkmı bu

canıkom cıft cızgı cıktıgı gun ve dün ilşki oldu ıkı gun ust uste oldugu ıcın bugun ara verdık yarın yapsakk dıorm

evet yarında olsun nasılsa bugün ara vermişsiniz ne kaybediceksinizki?hem neden diyorum doktor bana 16 17 20 21 dedi zaten 17 sinde çatlar dedi dier günleride verdi ama ............her ihtimale karşı

X