Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

evet cnm ben ıstanbuldayım bagcılardayım kapsülü varr ıyı oda yanıa ynı onu kullan ben baya kullandm hatta aklıma geldı sımdı ıctım hıc rahatsız etmıyo tadı
Pek o tarafı bilmiyorum yakın sayılır en azından aynı yakadayız bende K.çekmecedeyim.Bakalım cuma günü olsunda bakalım inşallah bunlara gerek kalmaz.Dua edin bana kızlar.

benim bu sitede yazıştığım kişilerde kasık ağrısı olmuş. hatta bayanın biri opu olalı 10 gün olmuş kasık ağrısı halen devam ediyormuş. acaba bünyeden bünyeye değişiyor mu ki? yarına kadar geçmezse dr umu bir arayayım.
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin. Ara bi sor bakalım ne diyecek.

Pek o tarafı bilmiyorum yakın sayılır en azından aynı yakadayız bende K.çekmecedeyim.Bakalım cuma günü olsunda bakalım inşallah bunlara gerek kalmaz.Dua edin bana kızlar.
aynenn cnm aynı yakadayız bende ıkı sene öncesıne kadar halkalı k.cekmecede oturyodm

cnm ınsallah bana umreden gelıcek sıparısı verdm bır tanıdıgıma suan aktardan aldıgım meryem ana otlu toz karısım kullanıyorum
Fazla istesen getirirlermi acaba.Çarşıda bulunma ihtimali varmış ama sahtesi diyorlar bildiğimiz biryerde yok maalesef.

Fazla istesen getirirlermi acaba.Çarşıda bulunma ihtimali varmış ama sahtesi diyorlar bildiğimiz biryerde yok maalesef.
bak bunu sadece gıttıgıdıyorda satıyolar alanlar orjınal dıyo bılmıorm gıttıgıdıyorda fıyatı 20 tl ben gecen ay söledım bana getrsınler dıye şubatta gıdıcekler unuturlar dıye o zaman bır daha sölıcem bakalım ınsallah getırırler

bak bunu sadece gıttıgıdıyorda satıyolar alanlar orjınal dıyo bılmıorm gıttıgıdıyorda fıyatı 20 tl ben gecen ay söledım bana getrsınler dıye şubatta gıdıcekler unuturlar dıye o zaman bır daha sölıcem bakalım ınsallah getırırler
Ayyy canım benim minnettar olurum o sitede yok kalmamış.Daha önce bilseydim ptesi günü alt komşum geldi ümreden ondan ister herkese verirdim.

Ayyy canım benim minnettar olurum o sitede yok kalmamış.Daha önce bilseydim ptesi günü alt komşum geldi ümreden ondan ister herkese verirdim.
şanss işte cnm bnm tanıdıgım degıl onlarr umreye gıdenler eltımın tanıdıgı onun vesıle si ilee bulabıldım yanı henuz yanına gıdemedım gıdeyım bı sorarım

Çok sevindim Allah tamamına erdirsin inşallah.Aşırı gerginim lütfen benimde iyi geçsin cuma ve sonrası. Bide herşey üstüste geliyor. Eşimde huysuzlanıyor bu işe daha da stres oluyorum.Allah yardımcım olsun.

canım Allah yardımcın olsun emeklerinin karşılığını tez zamanda versin inşallah..dualarım seninle arkadaşım....

Pisst kizlarrr, azimli şirineler, bu ay kurlerinize mutlaka tahini ilave edin az önce bi yazı okudum acayip faydaliymis, keciboynuzu pekmeziyle karistirip yiyoruz biz...

Yaw enişte mahfolucak eve gelirken düşünüyordur akşama ne sokucak ağzıma acaba diye :))) çok şanslısın maaşallah :nazar::nazar::nazar: sana destek oluyor pes etmeden helal olsun böyle adamlara yani benim eşimde aynı uyumludur reddetmez uyar bana.Ama senin eşinede helal olsun diyorum:KK9:

Pisst kizlarrr, azimli şirineler, bu ay kurlerinize mutlaka tahini ilave edin az önce bi yazı okudum acayip faydaliymis, keciboynuzu pekmeziyle karistirip yiyoruz biz...

Yaw enişte mahfolucak eve gelirken düşünüyordur akşama ne sokucak ağzıma acaba diye :))) çok şanslısın maaşallah :nazar::nazar::nazar: sana destek oluyor pes etmeden helal olsun böyle adamlara yani benim eşimde aynı uyumludur reddetmez uyar bana.Ama senin eşinede helal olsun diyorum
aay bnmde kafamda yıne delı sorular var gibigibiyim gibigibiyim de yok ki sorayım kız ovulasyon testı yaptım yıne ıkıncı silik dahi olsa cıkmadı koskoca negatıf neden acaaba bırden yok oldu onu anlayamadım

Yumurtlama harici bile çok az bile olsa silik çıkardı normalde acaba bozukmu yada çok sıvı aldınmı testten önce

Yaw enişte mahfolucak eve gelirken düşünüyordur akşama ne sokucak ağzıma acaba diye :))) çok şanslısın maaşallah :nazar::nazar::nazar: sana destek oluyor pes etmeden helal olsun böyle adamlara yani benim eşimde aynı uyumludur reddetmez uyar bana.Ama senin eşinede helal olsun diyorum

Yumrtlama harici bile çok az bile olsa silik çıkardı normalde acaba bozukmu yada çok sıvı aldınmı testten önce
tam tersı wc gtmedım 1 saat sıvı alımınıda ıkı saat önce durdurdum anlamadımkı sasırdım yanı dun le bugun öğlen yaptgm ıkıncı cızgı gayet bellı ama silk aksam yaptgmda hcbısey yok foto attım noldugunu anlamadm

X