Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

canım o T çizgisinin C çizgisiyle eşit hatta ondan daha koyu hale gelmesi gerekiyo.. Şimdi sen her gün bu testi düzenli olarak yapıcaksın.. Koyuluğun artışını takip edicez beraberce.. Ama dikkat etmen gereken şeyler var.. Testi yapmadan önceki en az 2 saat sıvı almaman gerekiyo ona göre en uygun saati seçmelisin.. Bi de sabah idrarıyla yapmıyosun.. Beraber takip edelim hadi bakalımm :KK66:
hım ilk iki saat sıvı almıyımmmı pekı almam sıömdı bugun yaptm ben ördunmu en son attm onu öylesıne yaptımm sabah yaparım

selam kızlarrr çok yoğun işteyim giremedim nete benim bat bugun 5 ocak çok şükür olmadıdün akşam dayanamadım hem içime doğdu hem bulantı halsizlik ve uyku hali vardı hissettim yani
ayyyy canım yaaa,korkma hiç bebişin seninle Allahın izni ile... yaz bize sonuçları mutlaka, dualarım seninle canım

N nisanok bat ...........29.12.2015
@canegeasya ........:anneadayı:HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN İLK HAMİŞİ :emir_bebek:
Y yapayalniz1 ....... :anneadayı:HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN İKİNCİ HAMİŞİ:emir_bebek::emir_bebek:
@ebrukkkk .......... :anneadayı:HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN ÜÇÜNCÜ HAMİŞİ:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Sonbaharrr01 Sonbaharrr01 ..... BAT06.01.2016
3 34ebrari34 ........ 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 sm34 .................BAT 15.12.2015
gulbil gulbil ..................BAT 16.12.2015
gibigibiyim gibigibiyim ....... BAT 09.01.2016
no_name_ no_name_ ...BAT 15.01.2016
sekerpancari sekerpancari ....BAT 16.01.2016
Gobe Gobe ..................BAT 16.01.2016
amayaa amayaa .............BAT 22.01.2016
brnh brnh .............. ...BAT 25.01.2016
zeynepzumra zeynepzumra ...BAT 25.01.2016
toprak-35 toprak-35 .........BAT
asli5361 asli5361 ............BAT
sibel15 sibel15 ..............BAT 27.01.2016

hım ilk iki saat sıvı almıyımmmı pekı almam sıömdı bugun yaptm ben ördunmu en son attm onu öylesıne yaptımm sabah yaparım
gördüm onu canım zaten senin 14 veya 15. günde olması lazımdı dün onu hesaplamıştık sanki öyle hatırlıyorum.. yarın yap artık ama sabah idrarıyla yapma 2.idrarla falan yap.. Bi de günde 1 tane yapıyosun ama koyuya yaklaşınca ben kaçırmamak için 4 saatte bir tekrarlıyorum öylesi daha doğru.. Çünkü koyu koyu çıkıp birden silinebiliyo emin olamıyo insan, sen düzenli buraya koy resimleri ben sana söylerim bugün tekrar yap falan diye :KK66:

yok kuzum geciktirmez ben de 2 aydır kullanıyorum hiç şaşmadı adet düzenim, ayyyy inşallah bi güzzel haber de senden alsak keşkeeee
Keşke canım ama hiç sanmıyorum 3 defa ilişki oldu oda ta sonlara doğru eğer olurda tutarsa yumurtlama teorisini yıkmış oluyorum :) şaka bir yana bende acaba gercekden menopozamı girdim korkusu basıyor geçen ay 8 inde olmuştum bekliycem 8 ine kadar hayırlısı artık bea

Keşke canım ama hiç sanmıyorum 3 defa ilişki oldu oda ta sonlara doğru eğer olurda tutarsa yumurtlama teorisini yıkmış oluyorum :) şaka bir yana bende acaba gercekden menopozamı girdim korkusu basıyor geçen ay 8 inde olmuştum bekliycem 8 ine kadar hayırlısı artık bea
çıkar at tatlım kafandan menopoz korkusunu, elbet bi gün gireceğiz, ama o gün bugün değil!!! önce bebişlerimiz gelecek inşallah :KK66:

gördüm onu canım zaten senin 14 veya 15. günde olması lazımdı dün onu hesaplamıştık sanki öyle hatırlıyorum.. yarın yap artık ama sabah idrarıyla yapma 2.idrarla falan yap.. Bi de günde 1 tane yapıyosun ama koyuya yaklaşınca ben kaçırmamak için 4 saatte bir tekrarlıyorum öylesi daha doğru.. Çünkü koyu koyu çıkıp birden silinebiliyo emin olamıyo insan, sen düzenli buraya koy resimleri ben sana söylerim bugün tekrar yap falan diye :KK66:
tamamm canımmm koyarım resmı ben bugun adetın 12 .günü ilşki olcak ınsallah aksam adetın 8.günü baslamıstık bız zaten evet bnm hep adetın 14.16 arasında bırseyler oluyo

selam kızlarrr çok yoğun işteyim giremedim nete benim bat bugun 5 ocak çok şükür olmadıdün akşam dayanamadım hem içime doğdu hem bulantı halsizlik ve uyku hali vardı hissettim yani
en son adetin ne zamandı canım

Kızlar,bugün çok acayip karamsar bir ruh haline girdim...Hiçbir şey düzelmeyecekmiş gibi geliyor.O kadar çok olumsuzluk var ki,hangi biri düzelecek...1 saat hüngür hüngür ağladım,hala da kendime gelemedim...Nereden tutsam kuruyor,elimde kalıyor...

Kızlar,bugün çok acayip karamsar bir ruh haline girdim...Hiçbir şey düzelmeyecekmiş gibi geliyor.O kadar çok olumsuzluk var ki,hangi biri düzelecek...1 saat hüngür hüngür ağladım,hala da kendime gelemedim...Nereden tutsam kuruyor,elimde kalıyor...
aayy canım yaa kıyamamm sakınn böyle düşünme sakın karamsar olmakyokk hayatımızda negatıflıge yer yokk unutma bunu hersey iyi olacak

X