Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bence bugün yarın yapıştır tatlım yaa, ben abdest geçmez diye hep çıkarıp yeniden takıyordum ama okudum ki geçiyormuş,yapıştır kalsın 3-4 gün
evet gecıomuss bende öle abdest aldım yarın alayım burası felaket kar var dısarı cıkılmıo hava cok kötü bakkala bıle gıdılmezz ondn cıkamıyorm

Normalde gün aşırı ilişkide kaçırma ihtimalin yok ama yinede bu bir garantileme yöntemi sayılamıyor.sonuçta sprmle yumurtanın uyuşmasıda gerekiyor.kısacası nasip kısmet işi bu işler birazda...sonuçta sen elinden geleni yapıyorsun canım...içini rahat tutmaya bak.ve çalışmalar devam et olabildiğince.
evet canım haklısın çalışmalara devam, bakalım ne zaman tutacak :)

no_name_ no_name_ sen ne yaptın kız bu ay konusamadık hıc calısmalar nasıl gttı ovulasyon testı aldnmı
test gelmedi ya o adamlardan kaldı öyle... biz yazıştık ama okumadın demekki sen, ayın 1 i idi ovulasyon, ilişki olmadı, 31 i sabah oldu enson tuttuysa tutmuştur, yok tutmadıysa bu ara feci gribim bitince 2 gün sonra falan adete kadar yine deneriz ama bu ay da kaçtı sanki...

test gelmedi ya o adamlardan kaldı öyle... biz yazıştık ama okumadın demekki sen, ayın 1 i idi ovulasyon, ilişki olmadı, 31 i sabah oldu enson tuttuysa tutmuştur, yok tutmadıysa bu ara feci gribim bitince 2 gün sonra falan adete kadar yine deneriz ama bu ay da kaçtı sanki...
yok cnm hıc okumadım ben yazılanları cok birikmişti sinir oldum telden okumadım olsunn

Üstteki ovulasyon testi burdan okudum gebelik varsa ovulasyon testi beklenen adet gününde ikiside koyu çıkar diye bende denedim sabah yaptım doğruymuş demem o ki elinizde ovulasyon testi varsa regl gününde koyu olması gebelik anlamındaymış

Eklentiler

• IMAG1322_1.jpg
    IMAG1322_1.jpg
    18,8 KB · Görüntüleme: 41
Yumurtalarım toplandı toplanmasına ama sonuç koca bir sıfır. Içişleri boş cikti. Ikisinin de hemde. :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

Yumurtalarım toplandı toplanmasına ama sonuç koca bir sıfır. Içişleri boş cikti. Ikisinin de hemde. :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:
vaalla cnm hıc bısey anlamadgm ıcın yorum yapamıyorum ama sıkma cnını bılıyorum bıze demesı kolay sana uygulaması zor ama elden baska bısey gelmez ne yazıkk ki

X