Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kizlarrr evden cikmadan bi bakayım dedim, simdiiiii @Gobe çim çakşır koku olması lazım, tohum değil bebisim, koku alıp kaynatmak da zormus, o sebeple aktardan mecitefendi marka suyunu al tatlim, 15 TL ve 1 aydan fazladır içiyor eşim, EGE ASYA EGE ASYA kuzum ilk 3 ay bebislerimiz allah korur kuzum, eskiden test ultrason mu vardı, bu arada benim kayınvalide 2 çocuğunu da 5. Ayda öğrenmiş ve 2 sinde de full antibiyotik kullanmış, asla takılma bunlara, ayrıca bir çok arkadaşım hamileyken sigarayı bırakmamış, doktorları günde 5 adete kadar izin vermiştir, psikolojinin bozman bebeği daha çok etkiler der doktorlar, asla kafaya takma bunları, bu arada keciboynuzu pekmezi astım, bronşit, öksürük için muhteşem faydalıdır, ye kuzum, keser oksurugunu... Bu arada gece rüyamda @nisanok arkadaşımızı gordum ve hamileydiiii, inşallah güzel haberini alırız... Şimdi evden cikmaliyim, ofise gidince devam, optum sizleri

Günaydın canımmm çok teşekkür ederim iyiki varsınız sizler....evet oğlumdada bilmeden bayaaa bi içtim Allah a şükür problem yoktu ama kısa süre önce kimyasal atlatmak insanın kafasında acabalar bırakıyor gerçi onunla alakası yok onda lekelenmeler oldu yinede testler pozitif çıkmıştı bunda tertemizim.Rüyan hayra çıksın ya nisan yada sen hamile haberi demek çünkü bende kuzenimi hamile gördüm tabirlere baktım hamile olmak isteyen kişinin hamileleğine yorumlanır gibi birşeye rastladım bir sitede o aklıma geldi hemen.

Günaydın canım yerleşme kanaması olmasın bi test yap istersen??
yaptım idrar testi negatif..
geldi de niye kesildi.. psikolojik olarak hamile mi sanıyorum kendimi acaba.
test bembeyaz silik bile değil. Tek çizgi.
cumartesi doktora gidecektim hormon testleri ve tekrar klomen için. adet kesildi napıcam şimdi :KK43:

Günaydın canımmm çok teşekkür ederim iyiki varsınız sizler....evet oğlumdada bilmeden bayaaa bi içtim Allah a şükür problem yoktu ama kısa süre önce kimyasal atlatmak insanın kafasında acabalar bırakıyor gerçi onunla alakası yok onda lekelenmeler oldu yinede testler pozitif çıkmıştı bunda tertemizim.Rüyan hayra çıksın ya nisan yada sen hamile haberi demek çünkü bende kuzenimi hamile gördüm tabirlere baktım hamile olmak isteyen kişinin hamileleğine yorumlanır gibi birşeye rastladım bir sitede o aklıma geldi hemen.
aaa bak çok garip,inşallah hepimiz artık bir an önce hamile kalıp başka konular konuşalım :KK66:
sen de strese sokma kendini tatlım,şu an sana en fazla zarar verecek şey stres,rahat ol ve bu mucizenin tadını çıkarmaya bak :KK66:

cumartesi doktora gidecektim hormon testleri ve tekrar klomen için. adet kesildi napıcam şimdi :KK43:
testi yaptın ya, bugün gelir artık reglin, o beklentiyle gelmeyen regl testten sonra çözülüveriyor canım...

Canım ne zaman başladı bu akıntılı regl benzeri olay? 2. günü veya 3. günü gitmen gerekiyo doktora diye biliyoruım c.tesi biraz geç olur sanki

nisanok bat 29.12.2015
canegeasya :anneadayı:HAMİŞ:anneadayı:HAMİŞ:anneadayı:HAMİŞ ...TOPİĞİMİZİN İLK HAMİŞİ :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:maşallah
ebrukkkk bat 05.01.2016
sonbaharr01 bat 12.01.2016
34ebrari34 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
gibigibiyim bat 16.12.2015 REGL OLDU--------------------BAT 09.01.2016
monte cristo prensesi bat 20.12.2015 REGL OLDU -----BAT 15.01.2016
sekerpancari bat 19.12.2015 REGL OLDU------------------BAT 16.01.2016
amayaa bat 26.12.2015 REGL OLDU------------------------BAT 22.01.2016
bernuş bat 29.12.2015 REGL OLDU-------------------------BAT 25.01.2016
zeynepzumra bat 04.01.2016 REGL OLDU-----------------BAT 25.01.2016
toprak-35 bat 25.12.2015 REGL OLDU----------------------BAT 27.01.2016
asli5361 bat 29.12.2015 REGL OLDU

Kızlarrrrrrr 2015 yılının son gününden ve Hamişli topiğinden herkese GÜÜÜÜNAYYYDIIIIIIIIINNNNNN :KK73::KK73::KK73: Çok mutlu bi gün olsunnn :KK36::KK36::KK36:
yahu benide bir heyecan sardı...sırası yaklaşanlardan biride benim...gerildim heee
İğneyi yaptıralı bugün 11. gün. kaldı geriye 5 gün test için:KK17:

4. gün oluyor cumartesi. doktorla konuştum gel dedi. sorun yok dedi.
zaten gitti ki akıntı. sökülse bir adetim...
İnşallah gelir canım ne biliyim niye öyle olduki yaa psikolojik olabilir.. Bi aspirin falan içsen belki sökülür.. Hamile olmadığına bi emin olsak aslında onu söktürmenin bi sürü yolu var :S

cumartesi doktora gidecektim hormon testleri ve tekrar klomen için. adet kesildi napıcam şimdi :KK43:[/QUOTE

Canım evet bende geçen aylar bu durumu yaşadım resmen psikolojik olarak gelmesin diye kasmaktan regl olamadım o aylar kendimi kasmaktan gelmesin demekten alt üst ettim metabolizmayı olsun bırak kendini güzelce gelsin sende bir an önce gider başlarsın varsın gelsinde bu ay olsun dileklerin.

gibigibiyim gibigibiyim
EGE ASYA EGE ASYA

inanın gelsin de yeni süreç başlasın diye can atıyorum. şimdi işteyim de eve geçince aspirin içeyim sökülsün.
ay olsan bi dert olmasan bi dert... erkekler ne rahat yaaaaaaaa

Gelirde biterdeee günler su gibi geçiyor bir bakıyorsun yine regl günü saymaya başlıyorsun.Seni anlıyorum bende ayyynen senin gibiyim çünkü asprinden zarar gelmez bana doktor hamileyken bile günde bir tane vermişti ilki kürtaj yaşadım diye kalp atışı yoktu ilk bebekte söyledim asprin iç dedi yani hamile bile olsan veriyorlar.

X