Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kötü değil canım 1 in altında olursa kötü :) Hadi gözün aydın :)
Hadi ya :) 6 aydır tek iyi çıkan şey oldu.FSH 18 çıktı doktor AMH a bakalım birde dedi.Şimdi bu değerler ne demek oluyor acaba...

canımsın,
Canım benimmm inşallah seninde göbüşün çiçeklensin bu ay evet erken olabilir ama alıyım yarında yaparım belirtim çok kimyasal gebelikten sonra tırstım silikte çıksa sevinemicem o 3 ay dolana kadar ama olsun Allah ne derse o olucak ben kendimi ona emanet ediyorum sizleride ona emanet ediyorum.....
aminn inşallah hepimiz en kısa zamanda çiçeklenelim..evet ben de kimyasal gebelik atlatmış biri olarak çift çizgiyi görsem tereddütte kalırdım..3 test yaptım 3ünde de silik de olsa çift çizgiyi görüp ümitlenmiştim ki, sonu kötü oluyor....

tatlım gayet güzel,yumi rezervin var daha,rahat ol...
Çok şükür ya...Canım bari bu güzel çıktı.Ufacık,minicik bir ışık oldu benim için...Bugün soğan kürüne başlıyorum bu arada :) gelecek ay adet olduktan sonra da başka bir doktora gidiyorum,doktoruda değiştiriyorum.Şu an biri umutlu tüp bebek olabilir demişti,(Tabii tüp ameliyatından sonra)diğeri anne olmanız imkansız(Ameliyata bile gerek yok) demişti.Bakalım bu gideceğim doktor bu beraberliği kimin lehine bozacak?

Hadi ya :) 6 aydır tek iyi çıkan şey oldu.FSH 18 çıktı doktor AMH a bakalım birde dedi.Şimdi bu değerler ne demek oluyor acaba...
Şimdi doktor belki yumurta rezervleriniz biraz azalmış diyebilir panik yapma hiç.. Benim 1 yıl kadar önce amh değerim 1,5 civarıydı şu anda 0,89 .. Haziranda da gebe kaldım ama kaybettim bebeğimi.. O yüzden sen rahat rahat kürlerini yap canım.. denemeye de devam et bu arada, vaktin var sakın kendini strese sokma.. Herşey Allah'ın izniyle düzene girer :)

Hayır özel hastane.
Yarın izin alamıyorum cuma yılbaşı tatili. Mecbur cumartesiye kaldı.
Olur herhalde ya zaten bugün hala pembe akıntı. Kırmızı olmadı.
Ben bi kere tahlillerim bayram tatiline denk gelmişti doktorumu aradım bana dediki acilden girin kan aldırın ben oraya haber vericem dedi.. girdim acilde kan verdirdim tatil bitince kan incelendi galiba sonuçlarım tatil bitimi çıktı ama sonuçta doğru günde kan vermiş oldum doktoru arayıp bi sorabilirsin aslında belki yardımcı olabilir

Sonbaharrr01 Sonbaharrr01 canım bu havuç suyunu ben resmen içemiyorum yaa çok zorlanıyorum.. Valla soğan suyu bile içmiş gık dememiş bi insan olarak bu havuç suyunda niye böyle oldu anlamadım :KK43:
bende severek içemedim...alışık değilim birde köpüklü oluyor benimki ama naparsın :KK43:hatır için çiğ tavuk yenir misali bende birilerinin hayatta kalması için elimden geleni yapıyorum.:KK66:

Evet dediğim gibi test yaptım silik çizgi çıktı....bu aşamadan sonra sadece o çizginin koyulaşmasını beklekten başka çarem yok :KK43: Allah ım beni kimyasal gebelikle sınamasın tekrar tek dileğim....bu ayın 9 unda fsh 23.7 di şayet gebeliğim netleşirse fsh yüksek olunca doktorunda dediği gibi önemli olan yumurtlama varmı yokmu o değerler iner çıkar sorun deil demesine inanıcam.....

bende severek içemedim...alışık değilim birde köpüklü oluyor benimki ama naparsın :KK43:hatır için çiğ tavuk yenir misali bende birilerinin hayatta kalması için elimden geleni yapıyorum.:KK66:
aslanpençeside işkence benim için
soğan suyunu yine iyi içmiştim

X