Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

kızlar günaydınlar,iyi haftalar herkese...
Günaydın canımmm sana da iyi haftalar herkese iyi haftalar :) Size haberlerim var doktordan geliyorum :KK73::KK73::KK73: c.tesi akşam ovulasyon testim pik yapmıştı.. Gece tabiki de ilişki oldu.. Pazar öğlenki testimde silinen T çizgisiyle çatlamanın olduğunu anlamış oldum yine akşam ilişki oldu :KK4::KK4: Bu sabah doktora gittim klomene rağmen sadece 1 yumurtam gelişmiş ve çatlamış şu anda dedi ilişki oldu mu dedi oldu 2 gün üst üste dedim e hadi hayırlısı o zaman dedi :KK73::KK73::KK73: Hatta ovulasyonum oldu dediğimde daha erken demişti bakmadan önce.. Sonra çatladığını görünce hangi marka kullanıyosun dedi :KK73:Şimdilik durum bu.. bekleyeceğiz ve göreceğiz eğer adet olursan da 3. günü gel dedi :)

toprak-35 bat 25.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016
gibigibiyim bat 09.01.2016
sonbaharr01 bat 12.01.2016
monte cristo prensesi BAT 15.01.2016
amayaa BAT 22.01.2016
bernuş bat BAT 25.01.2016
34ebrari34 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
sekerpancari bat 19.12.2015 REGL OLDU

Arkadaşlar ben polikistik overim en son adet tarihimin üstünden 36 gün geçti daha adet olmadım normalde adet bitiminden sonra 14.gün yumurtlama oluyor ya emin olmamakla birlikte sanırım yumurtlayamadım şimdi enson adwt bitim tarihinden 36 gün geçti iki gündür kasıklarım da batma var ve gögüslerim cok olmasa da hafif hassaslaştı yüzümde bir kaç sivilce cıktı sanki biraz da akıntım arttı şimdi sizce yumurtluyomuyum yoksa adetim mi gelcek? Deneyimli bilgili arkadaslar yardımcı olurmusunuz
Canım bana 36. günde çatlama değil de gebelik durumun olabilirmiş gibi geldi.. Öyle bi ihtimal neden düşünmüyosun?

Günaydın canımmm sana da iyi haftalar herkese iyi haftalar :) Size haberlerim var doktordan geliyorum :KK73::KK73::KK73: c.tesi akşam ovulasyon testim pik yapmıştı.. Gece tabiki de ilişki oldu.. Pazar öğlenki testimde silinen T çizgisiyle çatlamanın olduğunu anlamış oldum yine akşam ilişki oldu :KK4::KK4: Bu sabah doktora gittim klomene rağmen sadece 1 yumurtam gelişmiş ve çatlamış şu anda dedi ilişki oldu mu dedi oldu 2 gün üst üste dedim e hadi hayırlısı o zaman dedi :KK73::KK73::KK73: Hatta ovulasyonum oldu dediğimde daha erken demişti bakmadan önce.. Sonra çatladığını görünce hangi marka kullanıyosun dedi :KK73:Şimdilik durum bu.. bekleyeceğiz ve göreceğiz eğer adet olursan da 3. günü gel dedi :)
Aramızda fazla bişey yok...hadi hayırlısı bakalım.
şu aşamada akşamları bir bardak taze sıkılmış havuç suyu sakın unutma
embriyonun tutunması için bu:KK66:

Gobe Gobe cum hoşgeldin aramıza.. haftasonu giremedim o sebeple cevap veremedim.. Hikayen gerçekten etkileyici ve üzücü ama inan bana burası böyle hikayelerle dolu ve biz hiç umudumuzu yitirmemek için burda birbirimize destek oluyoruz :) Canım şimdi diğer konularda zaten arkadaşlarım yazmış herşeyi ben soğan kürü yaptım.. Şimdi de hayıt ve aslan pençesine devam ediyorum kistler için ilk soğan kürünü adetin başlangıcından 7. gün başlıyosun.. 15 gün süreyle arkadaşlarımın tarif ettiği şekilde içiyosun.. sonra diğer adetin başladığında diğer kürleri yapabilirsin soğan suyuyla beraber başka hiçbir kür uygulamıyosun.. Ve Bi sonraki adetine 10 gün kala tekrar soğan kürüne başlıyosun diğerlerini bırakıp.. Bu sefer 1 hafta içiyosun.. Sonra diğerlerine devam edebilirsin.. Sonra 3. ay tekrar adetine 10 gün kala 1 hafta soğan içiyosun.. toplam 3 kür uygularsan kistten eser kalmıycaktır inşallah :) Sonrası zaten Allah kerim :))

Canım bana 36. günde çatlama değil de gebelik durumun olabilirmiş gibi geldi.. Öyle bi ihtimal neden düşünmüyosun?
Ama ben polikistik overim zatwn zor hamile kalıyo benim gibiler test yaptım negatif çıktı bir de zatwn cok afedersiniz acıkca söylüyorum ama içime boşalma gibi bir durum olmadı, zatwn normalde de adetim hep böle geç gelir benim yıllardır dogum kontrol hapı ile adet gördüm hapı bırakınca böle geciyor tarihler bu ay sogan suyu kullandım ama yine zamanında olamadım Son iki gündür kasıklarımda batma oldı acaba adetim mi gelicek daha yeni mi yumurtluyorum sizce??

Ama ben polikistik overim zatwn zor hamile kalıyo benim gibiler test yaptım negatif çıktı bir de zatwn cok afedersiniz acıkca söylüyorum ama içime boşalma gibi bir durum olmadı, zatwn normalde de adetim hep böle geç gelir benim yıllardır dogum kontrol hapı ile adet gördüm hapı bırakınca böle geciyor tarihler bu ay sogan suyu kullandım ama yine zamanında olamadım Son iki gündür kasıklarımda batma oldı acaba adetim mi gelicek daha yeni mi yumurtluyorum sizce??
senin önce soğan kürünü hemen ardından beklemeden testere dişli aslanpençesi ve hayıt kürüne başlaman gerekiyor. adetlerin gecikiyor bence bu arada amh ve fsh a bakılmışmıydı.?

Aslında pko hakkında pek bilgim yok canım ama soğan suyunun iyi geldiğini biliyorum istersen ovulasyon testiyle ne zaman çatlaman olduğunu daha kolay anlayabilirsin ben öyle yapıyorum

senin önce soğan kürünü hemen ardından beklemeden testere dişli aslanpençesi ve hayıt kürüne başlaman gerekiyor. adetlerin gecikiyor bence bu arada amh ve fsh a bakılmışmıydı.?
Hayır cmaım baktırmadım doktor doktor gezmekyrn bıktım 15 yasımdan beri ugrasıyorum gitmedim artıo doktora flaan

Hayır cmaım baktırmadım doktor doktor gezmekyrn bıktım 15 yasımdan beri ugrasıyorum gitmedim artıo doktora flaan
adetlerindeki gecikme amh değerinin düşmesindende kaynaklanabilir...o nedenle sordum.amh değeri normal ise ozaman kullandığın ilaçlardan yada stres kaynaklı olabilir diye düşünecektim.en kısa zamanda iyi bir doktor araştırması yap bence

X