Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

günaydınnnn... hayırlı kandiller olsun inşallahhh:KK36::KK36: Rabbim dualarımızı kabul etsin...

Tüp bebek yaptım canım. Amh en son 0,06 çıkmıştı :)
sağol tatlım, mesajını alıntılamam da ki sebep umut olman adına.... ben de bi çok kez tüp bebek denedim. nasip değilmiş diyelim, sen gerçekten şanslı azınlıktasın, Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etmiş maşallahhh sizeee:nazar::nazar: bir bedende üç cann:KK37::KK37::KK37:

canım benim uzun uzun yazmışsın eline sağlık Allah sana çocuklarının çocuklarını da görmeyi nasip etsin inşallah :) Benim anladığım kadarıyla bu süreçlerin bazılarını atlatmadan tüp bebek olayına girmiyolar ilk testlerden sonra 7-8 ay sürmüş sizde de o süreçler.. henüz bende bir adet kesilmesi ya da teklemesi durumu olmadı Allah gecinden versin ama olucak diye nasıl korkuyorum anlatamam :KK43: İnşallah gerek kalmaz ama kalırsa da inşallah senin gibi sonuçlar elde ederim.. Tekrar teşekkürler :)
tatlım geçenlerde de demiştim ya, nası sizleri yönlendirmiyorlar tüp bebeğe diye... bence en önemli nedeni doğal yolla gebe kalmış olmanız, yoksa gerçekten klomenle vs. bence çok da vakit kaybedilmemesi gerekiyor... gerçi inşallahhhh tüp bebeğe gerek kalmadan gelir meleğin....

İşte malesef ben o süreci sorduğumda şöyle bir cevap alıyorum devlet hastanesinde hem de kadın doğum servisinde ebe hemşire olan arkadaşımdan.. yakın zamada gebelik geçirmem yine gebelik geçirebileceğim anlamına geldiği için o rapor bana kolay kolay çıkmazmış :KK43:
amh değerim 0,79 iken bir sonraki ay hemen tedaviye başlamıştım tatlım... ki normalde uludağ üniversitesinde 1 yıl bekleyenler bile var rapor için. amh düşük diye bekletmeden almışlardı beni

günaydınnnn... hayırlı kandiller olsun inşallahhh:KK36::KK36: Rabbim dualarımızı kabul etsin...
tatlım geçenlerde de demiştim ya, nası sizleri yönlendirmiyorlar tüp bebeğe diye... bence en önemli nedeni doğal yolla gebe kalmış olmanız, yoksa gerçekten klomenle vs. bence çok da vakit kaybedilmemesi gerekiyor... gerçi inşallahhhh tüp bebeğe gerek kalmadan gelir meleğin....
Günaydın canım kandilim kutlu olsun :) hiç bilmiyorum ama bence doktorlar da belki olur umuduyla yaklaşıyolar gibime geliyo, çünkü gittiğim hastanedeki tüp bebek merkezine de yönlendirebilirlerdi direk.. bana bunu 1 doktor değil çok doktor ve başka hastane de söyledi bazı aşamaları denememiz gerektiğini,ben o kadar çok söylüyorum ki zaman kaybetmek istemediğimi üstüne basa basa söylüyorum doktorlara, yine de durum bu :KK43: Bi çıkarları da yok bu durumdan ama bilmiyorum anlayamıyorum nedenini :KK43: İnşallah yanılmıyolardır :KK43:

Günaydın canım kandilim kutlu olsun :) hiç bilmiyorum ama bence doktorlar da belki olur umuduyla yaklaşıyolar gibime geliyo, çünkü gittiğim hastanedeki tüp bebek merkezine de yönlendirebilirlerdi direk.. bana bunu 1 doktor değil çok doktor ve başka hastane de söyledi bazı aşamaları denememiz gerektiğini,ben o kadar çok söylüyorum ki zaman kaybetmek istemediğimi üstüne basa basa söylüyorum doktorlara, yine de durum bu :KK43: Bi çıkarları da yok bu durumdan ama bilmiyorum anlayamıyorum nedenini :KK43: İnşallah yanılmıyolardır :KK43:
amaaannn bakma sen banaaa, kossskoca doktor onuçta onlar... benimkisi tahminlerden ibaret....

Yaşı sadece menapozla ilgili değerlendirmiyolar ama canım hani 35 den sonra çocuk yapmanın tehlikleleri olabiliyoya belki ondan söylemiştir seninki
Tam olarak ne düşündüklerini bilemiyoruz malesef...hayırlısı olsun.
Bu arada bugün Mevlid Kandili ...Hepimizin KANDİLİ KUTLU OLSUN

Arkadaşlar ben dün çatlatma iğnesi olmuştum...halen mide bulantısı var, içim hiç bişeyi almıyor zorla yiyorum...yaptıran arkadaşlar sizlerdede böyle bir durum oluşmuşmuydu.?

Arkadaşlar ben dün çatlatma iğnesi olmuştum...halen mide bulantısı var, içim hiç bişeyi almıyor zorla yiyorum...yaptıran arkadaşlar sizlerdede böyle bir durum oluşmuşmuydu.?
ben çok böyle bir yan etkisini görmedim işin açığı, herkeste farklı oluyor etkisi demekki, istersen aç bir dr.una sor.

ben çok böyle bir yan etkisini görmedim işin açığı, herkeste farklı oluyor etkisi demekki, istersen aç bir dr.una sor.
Doktora ulaşmak zor iş ...ama yinede denemekte fayda var ...
İşin kötüsü bu haftayı iyi değerlendirmem gerekiyor ama bu mideyle nasıl olacaksa artık

valla ben sadece onu değil öncesinde de bi tomar iğne ilaç olduğundan belki de, hiiiiiçççç hissetmiyorum şekerim:KK48::KK48::KK48:
Benim bünyem çok hassas ya...özelliklede kimyasal olan herşeye...folik asit verdi o bile bulantı yarattı ...kötü bir bünyem var:KK43:

Bugünde benden liste...:KK48: Hayırlı gün bugün, hayırlı haberlere vesile olsun inşallah
toprak-35 bat 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016
sonbaharr01 bat 12.01.2016
34ebrari34 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU