Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Arkadaşlar yaşım 35 6 yaşında oğlum var Allah ona uzun ömürler versin....Fakat 2.bebeği çok istedim ümitle 2 yıl bekledim her ay hüsrandı.2gün önce fsh da dahil bir çok test yaptırdım ve sonucunda yıkıldım bebeğim olmuyor çünkü FSH 23.7 varmı bunun bir çaresi yada böyle yüksek olup gebe kalan varmı hayıt aldım ona başlıcam 17.sinde doktor bir bakalım yumurtlama oluyormu diye tekrar gitmemi istedi randevu aldım gidicem ama çok kötüyüm Allah yardımcımız olsun.

ayrıca bunu bana doktor söylemedi hocam sonuç ne dedim sen bu kağıdı al dedi elime tutuşturdu 17 sine gel bakalım yumurtlama varmı dedi yıkıldım cevap bile alamadım eve gelip kendim internetten buldum baktım çok yüksek olduğunu gördüm ağladım :KK43:((

ayrıca bunu bana doktor söylemedi hocam sonuç ne dedim sen bu kağıdı al dedi elime tutuşturdu 17 sine gel bakalım yumurtlama varmı dedi yıkıldım cevap bile alamadım eve gelip kendim internetten buldum baktım çok yüksek olduğunu gördüm ağladım :KK43:((
Tatlim sen bizim topigi hiç okumadin sanırım. Burada stres olmaz, hormon değerlerine asla kimse takılmaz, bunlar değişken değerlerdir... Stres yapma rahat ol, bitkisel kurlere başla ve lütfen en azından topigin ilk mesajını oku. 23.6 dan 1 ayda 10.21 e düşen FSH ile mutlu ve huzurluyum. Takılma bunlara

Kizlar şimdide kahverengi lekelenmem var,çok ufak ufak.... ya benim ufak miyomdan oluyor bunlar ki unutmustum ben onu ya da bu bebis yerleşmeye mi çalışıyor ne halt oluyor anlamadim
tatlım miyomdan kaynaklanacağını sanmıyorum. çünkü miyom bende de var. benim hiç bu şekilde olmadı.

kist bu şekilde lekelenme yapabiliyormuş ama bende şu ana kadar bekarken oluşan kistlerde dahil hiçbiri bu şekilde lekelenme yapmadı. bende iki ay önce kist oluştuğu zaman çok şiddetli kasık ve karın ağrım olmuştu. hatta bir gece uykudan uyanmıştım. karnımda sanki çatlıycakmışım gibi basınç hissettim. kist olduğu zaman adetler daha sancılı geçiyor. önceki kistlerimde bu şekilde şiddetli sancım olmamıştı. bence sendeki rahim filmiyle alakalı. ama yinede devam ederse drunla bir görüş derim.

kist bu şekilde lekelenme yapabiliyormuş ama bende şu ana kadar bekarken oluşan kistlerde dahil hiçbiri bu şekilde lekelenme yapmadı. bende iki ay önce kist oluştuğu zaman çok şiddetli kasık ve karın ağrım olmuştu. hatta bir gece uykudan uyanmıştım. karnımda sanki çatlıycakmışım gibi basınç hissettim. kist olduğu zaman adetler daha sancılı geçiyor. önceki kistlerimde bu şekilde şiddetli sancım olmamıştı. bence sendeki rahim filmiyle alakalı. ama yinede devam ederse drunla bir görüş derim.
Çok saol tatlim, haklisin böyle fikir yurutmekle bi yere varamayacagim. 9 gün sonra raglim geldiğinde gideyim de baksın bi daha...

X